Περιγραφή
Passive μαγνήτης για ακουστική κιθάρα
Χαρακτηριστικά
Μάρκα
LR Baggs
Μοντέλο
M1 Soundhole Pickup
Κωδικός
NOIZ599065
Ανταλλαγές Δεκτές
Όχι
Παράδοση
- Στην χώρα μου
- Ευρώπη
- Παγκόσμια
- Χέρι με χέρι
Συζητήσεις στο forum?Παρακάτω μπορείτε να δείτε αναφορές που έχουν γίνει σε συζητήσεις στο forum του noiz που ενδεχομένως να σας δώσουν πληροφορίες για το προϊόν.
-
lr baggs m1 active vs m80
-
Fishman, LR Baggs ή GraphTech?
-
Fishman Pro EQ Platinum preamp vs LR Baggs Para Acoustic DI
-
Θόρυβος σε piezzo LR Baggs Κλασσική Κιθάρα
-
LR Baggs Para Acoustic DI ή μήπως κάτι άλλο?
-
επιδιορθωση LR Baggs Venue DI στην ελλαδα?