Προς το περιεχόμενο

Αυτό θα πεί θέληση. Κιθάρα απο κάποιον με κομμένα χέρια.


lambrosgg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιας και λετε για ατομα με σωματικά προβλήματα 8υμή8ηκα ένα τυπάκι που ειχα δει πριν μερικά χρόνια στην τηλεοραση να παϊζει κι8άρα, ο οποίος εχει δυσπλασία :-\

 

βρήκα αυτο το video στο youtube

 

 

 

O Rick Renstrom έιχε έρθει πριν από καποια χρόνια στην Αθήνα για να προμοτάρει το album που είχε βγάλει με το συγκρότημα-project Leash Law. Ηταν μαζί με τον τραγουδιστή, του οποίου το όνομα δε θυμαμαι τώρα, και έπαιξε και κάποια κομμάτια live με drum machine και live φωνή. Το ότι μας είχαν πέσει τα σαγόνια κάτω με την ακρίβεια και την ταχύτητά του είναι περιττό να το αναλύσω. Δεδομήνης και της έντονης δυσπλασίας του στα χέρια, νομίζεις ότι απλά κάτι βλέπεις ή ακούς λάθος... Είναι απίστευτο πράμα. Αν σας παρουσιαστεί ευκαιρία τσεκάρετε τον.

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πώ ρε παιδια... Βλέπω και ξαναβλέπω τα παραπάνω βίντεο και αισθάνομαι εγώ άτομο με αναπηρία που έχω και τα 2 μου χέρια και ζορίζομαι να σταυρώσω μια σωστή πενιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου