Προς το περιεχόμενο

100% handmade electric guitars (πολλα videos)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε ***** τον suhr μου *****... ;D

γιατι οποιαδηποτε κιθαροκουβεντα πανω σε ..αρνητικη βαση εχει παντα αυτον...;γιατι καταληγουμε παντα σε αυτον...;

επειδή μάλλον πλέον οι περισσότεροι ενδιαφερόμαστε για strat type κιθάρες. 8)(οποτε την γλιτώνει προς το παρών ο paul reed smith!....και είχε μια φαγούρα θα μου πεις αν αρέσουν οι κιθάρες του στα μέλη του νοιζ.. ;D ;D)

Τάκη για να μην παρεξηγούμε, η προσωπικές μου εντυπώσεις για τις suhr είναι παρά πολύ θετικές αλλά ειλικρινά πιστεύω πως πωλούνται πολύ ακριβά για αυτό που προσφέρουν. ::)

Καλύτερο deal από μια carvin νομίζω πως δεν υπάρχει  :-*

 

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 116
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

παιδια ξεκοληστε λιγο!

ο καθενας παιρνει αυτο που γουσταρει! αν νομιζει καποιος οτι για ΑΥΤΟΝ μια φτηνη κιθαρα ειναι πιο καλη απο μια suhr η οποιαδηποτε αλλη custom δικαιωματα του ειναι! το θεμα ειναι ομως να μην μιλαει απαξιοτικα κ χωρις να ξερει! γιατι πλεον με το ιντερνετ επειδη εχουμε δει 8000000 φωτος κ εχουμε ακουσει 900000 κλιπακια κ εχουμε γινει ολοι ιδικοι κ κρινουμε σαν να εχουμε παιξει οτι οργανο κυκλοφορει!

απο την προσωπικη μου εμπειρια οτι χειροποιητο οργανο εχω παιξει επαιζε πολυ καλυτερα απο οποιαδηποτε ιδιο παραγωγης κ ας πολλες φορες ειχαν ιδιο hardwear αλλα κ μαγνητες!

o shur παντως παιδια για να πουλαει κ να τον εμπιστευονται σημαινει οτι κανει καλη δουλεια! τωρα εαν εσυ δεν θες να του τα χωσεις μαγκια σου! αλλα επειδη δεν θες να πληρωσεις μια suhr(η οποιαδηποτε custom) δεν ειναι αναγκη να την βγαλεις κ σκαρτη! ετσι κ αλλιος ελευθερο εμποριο ειναι οτι τιμη θελει βαζει ο καθενας! οποιος θελει να παρει εας παρει! ;)

που να δειτε τοτε τι γινετε κ με τα ακουστικα οργανα που το μεγαλυτερο εξοδο καποιου ειναι τα κλειδια! ;D  ασε που οι περισσοτερες super μαρκες του εμποριου ειναι καπλαμας ολε!

 

 

 

 

Πολύ σωστος.Νταξ ,είναι ακριβες οι suhr ,αμα θες πάρε αμα θες όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι πλεον με το ιντερνετ επειδη εχουμε δει 8000000 φωτος κ εχουμε ακουσει 900000 κλιπακια κ εχουμε γινει ολοι ιδικοι κ κρινουμε σαν να εχουμε παιξει οτι οργανο κυκλοφορει!

 

αλλα επειδη δεν θες να πληρωσεις μια suhr(η οποιαδηποτε custom) δεν ειναι αναγκη να την βγαλεις κ σκαρτη!

εγω προσωπικα εχω πραγματι δοκιμασει σχεδον οτιδηποτε εχει κυκλοφορισει σε κιθαρες(οχι ολα τα μοντελα,αλλα 2-3 μοντελα απο ολες τις εταιριες σιγουρα)

ειπε κανεις οτι οι suhr ειναι σκαρτες η σαβουρες???

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι πλεον με το ιντερνετ επειδη εχουμε δει 8000000 φωτος κ εχουμε ακουσει 900000 κλιπακια κ εχουμε γινει ολοι ιδικοι κ κρινουμε σαν να εχουμε παιξει οτι οργανο κυκλοφορει!

 

αλλα επειδη δεν θες να πληρωσεις μια suhr(η οποιαδηποτε custom) δεν ειναι αναγκη να την βγαλεις κ σκαρτη!

εγω προσωπικα εχω πραγματι δοκιμασει σχεδον οτιδηποτε εχει κυκλοφορισει σε κιθαρες(οχι ολα τα μοντελα,αλλα 2-3 μοντελα απο ολες τις εταιριες σιγουρα)

ειπε κανεις οτι οι suhr ειναι σκαρτες η σαβουρες???

 

το σχολιο δεν πηγαινε σε σενα προσωπικα! ;) ετσι κ αλλιος δεν σε ξερω :) ηταν μια γενικη παρατιρηση ασε που οταν την γραφω χρησιμοποιω πρωτο πλυθηντικο....

οχι δεν ειπες κανεις τπτ τετοιο αλλα σε λιγο καιρο ειμαι σιγουρος οτι θα το ακουσω! :P

 

παιδια ενα μονο πραγμα να σκεφτεστε καθε "οργανοποιος" πουλαει την μαγκια του να κανει ενα οργανο! ο καθενας την κοστολογη αυτην την μαγκια οσο θελει!

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερο deal από μια carvin νομίζω πως δεν υπάρχει  :-*

 

πχ.

http://cgi.ebay.com/Carvin-CT6-Flame-top-guitar-with-Carvin-hard-case-NR_W0QQitemZ230207226902QQihZ013QQcategoryZ2384QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

δυστυχως left-hand  :-\

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε ***** τον suhr μου *****... ;D

γιατι οποιαδηποτε κιθαροκουβεντα πανω σε ..αρνητικη βαση εχει παντα αυτον...;γιατι καταληγουμε παντα σε αυτον...;

 

γιατι οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια!

κλασικη ελληνικη νοοτροπια!

 

καλα δεν ειναι και τοοοσο  ακριβες οι Suhr ωστε να ειναι και στα ορια του untouchable (εκανα εναν προχειρο υπολογισμο κι αν πουλησω την κακοφτιαγμενη τελε του 71 που εχω παιρνω...4!! :))

 

απλα για πολλους ΔΕΝ ειναι το holly grail των Fender style κιθαρων, υπαρχουν πολλοι (οι περισσοτεροι δηλ.) που θελουν οι κιθαρες τους να μοιαζουν ακριβως ή να ΕΙΝΑΙ Fender.... :) κακο ειναι??

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε ***** τον suhr μου *****... ;D

γιατι οποιαδηποτε κιθαροκουβεντα πανω σε ..αρνητικη βαση εχει παντα αυτον...;γιατι καταληγουμε παντα σε αυτον...;

επειδή μάλλον πλέον οι περισσότεροι ενδιαφερόμαστε για strat type κιθάρες. 8)(οποτε την γλιτώνει προς το παρών ο paul reed smith!....και είχε μια φαγούρα θα μου πεις αν αρέσουν οι κιθάρες του στα μέλη του νοιζ.. ;D ;D)

Τάκη για να μην παρεξηγούμε, η προσωπικές μου εντυπώσεις για τις suhr είναι παρά πολύ θετικές αλλά ειλικρινά πιστεύω πως πωλούνται πολύ ακριβά για αυτό που προσφέρουν. ::)

Καλύτερο deal από μια carvin νομίζω πως δεν υπάρχει  :-*

 

 

εσυ δεν πρεπει να μιλας γιατι αν οντως εσυ αγορασες την classic player του taq εχεις την καλυτερη στρατ που εχω παιξει στη ζωη μου... :) (μεσα απο τα χερια μου την πηρες ατιμε!!) 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε ***** τον suhr μου *****... ;D

γιατι οποιαδηποτε κιθαροκουβεντα πανω σε ..αρνητικη βαση εχει παντα αυτον...;γιατι καταληγουμε παντα σε αυτον...;

 

Takis προσπαθουμε ολοι να σου πουμε με τροπο οτι ειναι η καταλληλη στιγμη να πουλησεις τη suhr και να εχεις κερδος. Eχω ασφαλεις πληροφοριες οτι ο Suhr εμαθε την ανωτεροτητα των harley benton και ετοιμαζεται συγχωνευση των δυο εταιρειων υπο το ονομα ΒΕΝ-(s)ΗUR.  Ιδου και το νεο λογοτυπο

 

200px-Benh.jpg

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

οχι δεν ειπες κανεις τπτ τετοιο αλλα σε λιγο καιρο ειμαι σιγουρος οτι θα το ακουσω! :P

 

παιδια ενα μονο πραγμα να σκεφτεστε καθε "οργανοποιος" πουλαει την μαγκια του να κανει ενα οργανο! ο καθενας την κοστολογη αυτην την μαγκια οσο θελει!

δεν συνηθίζω να αλλάζω τις απόψεις μου γιατί συνήθως σκέφτομαι και έχω προσωπική εμπειρία πριν εκφέρω γνώμη.

μαγκιά του κάθε κατασκευαστή να κοστολογεί τα προϊόντα του και μαγκιά του κάθε καταναλωτή να κρίνει την ποιότητα αυτών.

 

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου