Προς το περιεχόμενο

Όχι αλλο ποντίκι!!! (Controller)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

χμμμ... τότε άστο,προτίμησε το mackie.

να ξέρεις όμως οτι τα faders δεν έχουν και τόσο γρήγορη ανταπόκριση οταν διαβάζουν automation (και κάνουν και κάποιο θόρυβο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Και εγώ κόλησα με το Eucon από τότε που το είδα στο gearslutz και νομίζω ότι το έχουν πιάσει το νόημα. Το scrible strip νομίζω ότι είναι και meter bridge και στο main section έχει οθόνη που μπορείς να δεις τα channel settings (μάλλον). Τέλος πάντων θα το δούμε από κοντά και θα μας φύγουν οι απορίες. Νομίζω πάντως ότι θα έχει καλο implementation με το Nuendo αφού οι δυο εταιρείες  συνεργάζονται εδώ και κάποιο καιρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπεσα σε αυτό το videaki

 

Not my music style anyway.. αλλά παρατήρησα ότι τα χέρια του είναι μόνιμα στον controller (και ένα άλλο μαραφέτι που είναι στα δεξιά του... το αναγνωρίζει κανείς?) ..

 

To controller του είναι το maudio http://www.thomann.de/gr/maudio_projectmix_io.htm

Πολύ χρήμα δεν είναι για maudio? (σχεδόν σαν τον mackie) Το έχει δουλέψει κανείς?

 

ΕΔΙΤ: ΓΤΦ? Έβαλα το link Και φόρτωσε μόνο του το video auto noiz system? :p

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου