Προς το περιεχόμενο

Gibson Robot Kills Strat!


exarhos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχεις δικιο... κοιτα ομως εγω που έχω τα lockακια βαριεμαι να καθομαι να ξεκλειδωνω να ξανακουρδιζω να κλεινω τα locks... ενω έτσι...

 

απλα δεν το βλέπω απο την πλευρα τ αρχάριου....

 

;D ;D ;D ;) :P

learn to swim...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ε, ναι. Ή τα lock θα έχεις ή αυτό. Και τα δύο αποκλείεται. Εγώ συγκρίνω αυτό το σύστημα με μία κιθάρα χωρίς lock. Αν το συγκρίνεις με το κούρδισμα σε μία με lock, τότε υπερέχει, σαφώς...

 

απλα δεν το βλέπω απο την πλευρα τ αρχάριου....

;D ;D ;D ;) :P

 

Ε, καλά εγώ δεν μιλάω για μας, γιατί είμαστε εξπέρ όλοι. Εγώ μίλησα για τους κοινούς θνητούς, τους αρχάριους... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oι μεγάλοι κιθαρίστες δεν κουρδίζουν! Έχουν τους roadie να κουρδίζουν γι αυτούς! 8)

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1!

Πάντως εγώ για αυτήν την δουλειά έχω μια ημίγυμνη νεαρά εκ Πολωνίας.

Αν και δεν ξεκουρδίζομαι εύκολα, το κάνω επίτηδες καμιά φορά...

έτσι... για να την παιδεύω...

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bαλτός είσαι πάλι Κώτσο, τι μου θύμισες. Γμτπτν μου. Ειλικρινά.

 

Τεσπα, για να γυρίσω στο θέμα, αυτό το σύστημα θα με έσωζε στην 12χορδή μου  - πιάνω απειροελάχιστες διαφορές στα pitch (και βρίσκω μόνος μου το Λα στα 440 Hz - για πλάκα ένας κολλητός μου με έπαιρνε τηλέφωνο, πατούσε ένα τυχαίο πλήκτρο στο συνθ και του΄λεγα ποια νότα είναι). Οταν καταλαβαίνω έστω και μικρή παρασπονδία αντιδρώ σχεδόν οργανικά. Φανταστείτε λοιπόν να με τσιγκλάει η 9η χορδή και να πρέπει να αλλάξω κι άλλες 4-5 επειδή χαλάει η συμφωνία... πάντως μπορεί να μου τα χαλούσε περισσότερο το μηχανηματάκι.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oι μεγάλοι κιθαρίστες δεν κουρδίζουν! Έχουν τους roadie να κουρδίζουν γι αυτούς! 8)

 

Και επίσης έχουν την πολυτέλεια να έχουν ένα φορτίο κιθάρες με διαφορετικά κουρδίσματα που τους τις δίνουν στα χέρια at will...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτόματο κούρδισμα και κιθάρες ρομποτ;;;;... Σωβρακάκια για σπουργίτια, αυτό μονο... Τελλοςςςς....

 

Απο'κει και περα οι διαφημίσεις από τα περιοδικά με καναν και γέλασα περισσότερο από τα βιντεάκια. Ειδικά αυτή με την ζυγαριά του ψαρά και την τάση στο nut...

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου