Προς το περιεχόμενο

Ένα clip και από εμένα


tuxdrum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε σεις θα με τρελάνετε? Τι ταλέντα ειναι όλοι εδώ μέσα;;; Κομματάρα δίχως το άλλο, λοιπόν το κομματι εχει πέρα απο συνθεσάρα που θυμίζει Κορκολή (ελά πλάκα κάνω φυσικά/ τον θυμίζει ως προς το ότι ΓΑΜ$@#), συνθεση με τα όλα της λέμε, φοβερός.. πέρα απο κορυφέα συνθεση λοιπόν εχει και κορυφέο ήχο. Δεν θεωρώ ότι ειναι απαραίτητο το eq. Εγώ αν έκανα κάτι θα χαμήλωνα το ελεκτρομπασο -1 ή -2db και θα έδινα ελάααααααχιστα μεσαιοψηλά (αλλά αυτό δεν ειναι απαραίτητο, εχεις καλό clarity ήδη).

Well done.

Thanx man, αλλά...loooool με πέθανες με αυτό για τον...Κορκολή ;D ;D

 

Τσάμπα καίει η....κονσόλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

για πες στον κόσμο να μάθει τι monitor έχεις και τι κάρτα ήχου πιστεύω ότι αυτό είναι το πιο ενδιαφέρον

 

ΥΓ εγώ ξέρω  ;D

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για πες στον κόσμο να μάθει τι monitor έχεις και τι κάρτα ήχου πιστεύω ότι αυτό είναι το πιο ενδιαφέρον

 

ΥΓ εγώ ξέρω  ;D

Με δίνεις στεγνά ε ;D

Πρόκειται για εξοπλισμό από άλλο γαλαξία ;D

1 απλή SB που δουλεύει με kxDrivers σε 5ms latency για τις εγγραφές και 10ms για mix.

Για μόνιτορς (loooooool) τα ηχεία του hi-fi μου με όσο πιο flat ρυθμίσεις γίνεται (και κλειστό το DSP του).

 

ΥΓ: Με την πρώτη ευκαιρία, θα αλλάξει το παραπάνω gear, αλλά προέχει η.... Ibaneza ;)

Τσάμπα καίει η....κονσόλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω SB με KX (όχι καβασάκι) έχω! Φτιάνουμε κλάμπ..........

Αμεεεε

lool Που να δεις όταν τις είχα bridge 2 τέτοιες, έλιωσα στο dsp routing που ήθελε.

Πάντως για κάρτα που δεν προοριζόταν για τέτοια χρήση,με αυτούς τους drivers πετάει.

Και δύναμη έχει...την έχει βγάλει παλικάρι και σε projects με 10 tracks + Rewire (και με λίγο freeze).

Αυτό που δεν έχει είναι AD Converters ;D ;D ;D

 

Είναι όμως σα να κατεβάζεις σε dragster: Shelby GT500 με 50αρι παπί.

 

Ααααα... κι εμένα μ΄ άρεσε τώρα που το άκουσα....  :)

 


(πως μου είχε ξεφύγει τόσο καιρό..... :) )

Thanx m8 :)

Τσάμπα καίει η....κονσόλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
1 απλή SB που δουλεύει με kxDrivers σε 5ms latency για τις εγγραφές και 10ms για mix.

Για μόνιτορς (loooooool) τα ηχεία του hi-fi μου με όσο πιο flat ρυθμίσεις γίνεται (και κλειστό το DSP του).

 

Ελα ρε! Εγώ μέχρι και Φεβρουάριο 2007 είχα το ίδιο ακριβώς σετ... Απλά είχα audigy.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου