Προς το περιεχόμενο

Περί κάρμα (-τος; )


Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι κάρμα και τέτοια είναι αυτά ? και ποιός είναι αυτός που μας κρίνει? σύγνωμη κιόλας το site έχει μπάτσους? ναι οκ συμφωνώ να υπάρχει μια ισσοροπία στο site και να αποφεύγονται ορισμένα πράγματα αλλά ... προσωπικά έβαλα ένβα Post και είπα αν δεν συμφωνεί με την πολιτική του site παρακαλώ να σβηστεί . Οκ σβήστηκε το δέχομαι αλλά στείλε ένα μνμ και πες φίλε Αλέξη σου σβήνουμε το post για αυτό το λόγο  (ειδικά όταν βλέπεις οτι ειμαι newbie). Bβλέπω και το κάρμα μου -1 και φυσικά δεν κατάλαβα τι είναι αυτό αφού κανένας δεν μου είπε τι έιναι. Σέβομαι το site Και την δουλειά των ανθρώπων που το διαχειρίζεται ,και χίλια μπράβο γι αυτό που κάνετε , προσωπικά είμαι διαχειριστής δικτύου σε πανεπιστήμιο και ξέρω τι θα πει διαχείρηση αλλά άλλο το να κρατώ το site σε ένα επίπεδο και ανεξάρτητο από μαγαζιά κλπ αλλά άλλο να το παίζω μπάτσος. Αν σου φαίνεται οτι κάποιος συνεχώς και κυρίως ΕΣΚΕΜΕΝΑ  καφριλιάζει στο site τότε πολύ απλά  στείλε ένα μνμ (  είναι τουλάχιστον θέμα ευγένιας να τον ενημερώσεις ) και απλά διέγραψε τον.

innosent sound www.myspace.com/innosentsound

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Όσο για το ξεκαθάρισμα που καλά έκανες σε τέτοιες περιπτώσεις εκτός από το να βάζεις απλά ένα μείον στείλε και ένα πμ άνθρωποι είμαστε λάθη γίνονται.Αυτά  8)

 

Όλοι ειδοποιήθηκαν, αλλά ήταν τόσα πολλά άτομα που μπορεί και να μου ξέφυγες. Αν έγινε αυτό ζητώ συγνώμη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις μηδέν τουλάχιστον ένα τριήμερο τώρα. 8)..το είχα προσέξει αλλά δεν σου το επισήμανα παρόλο που ποστάρισες στο thread αυτό 8)....

 

τώρα θα μου πεις ποιος ειμαι να σου το επισημάνω. :-\..έλα ντε! αλλά έτσι μια παρατήρηση έγραψα.. ;D

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry παιδες,επειδη δεν καταλαβα(εχω και το μυαλο μου στην κιθαρα που φτιαχνω και δεν μπορω ουτε να δουλεψω...καταλαβαινεται)ποτε παιρνει καποιος θετικο καρμα???

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την αγορά μιας Gibson, όλοι οι άλλοι που δεν έχουν Gibson αλλά έχουν θετικό κάρμα έχουν μέσο/βύσμα/μπάρμπα.

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

περα απο την πλακα εγω ξαναρωταω και πραγματικα θα ηθελα μια απαντηση :

να ρωτησω κατι εγω για το καρμα????

οταν παρεις -1  π.χ. δν θα επρεπε να σου δικαιολογειται κιολας???εστω με ενα π.μ.??? εγω δλδ πηρα ενα -1 χωρις ακομα να εχω καταλαβει γιατι...εκεινο τον καιρο παραλληλα ειχα δυο " ανοιχτα μετωπα " και ακομα δν εχω καταλαβει για ποιο απο τα δυο φωρτωθηκα ενα -1

 

αντιστοιχα τωρα μου ξαναεγινε 0 γιατι πηρα ενα +1 ή γιατι μετα αποκαποιο χρονικο διαστημα αναιρουνται τα αρνητικα( ή θετικα) καρμα??

αλλα και παλι και εδω που "ανεβηκα" στην κλιμακα του καρμα ( :D ) θα ηθελα με ενα π.μ. να μαθω τι εκανα σωστο π.χ.!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την αγορά μιας Gibson, όλοι οι άλλοι που δεν έχουν Gibson αλλά έχουν θετικό κάρμα έχουν μέσο/βύσμα/μπάρμπα.

συμφωνώ απόλυτα.

πρέπει να ανέβει η ψυχολογία και να απαλυνθεί ο πόνος ενός ανθρώπου που έδωσε 1500+ Ευρώ για να αγοράσει κουπί ;D

+10 karma από εμένα στους gibson κατόχους(συμμερίζομαι τον πόνο τους)

;D ;D ;D

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου