Προς το περιεχόμενο

fusion κιθαριστες


Spyros Delta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ιστορική αναδρομή: από τους διακριθέντες στον τοτε ετήσιο διαγωνισμό του GP, το 1989 και 1990:

bucket89.jpg

bucket90.jpg

Φαινόταν από τότε τι παιδί-κουμπί είναι :D ..Τον επόμενο χρόνο είχε μόνιμη στήλη στο περιοδικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πωπω έτσι να βλέπω τους ακάλουθους ρομποτ του κοτοπουλοκουβαδοκέφαλου να βγαίνουν σιγά σιγά στην επιφάνεια!!! Πάμε στην Bucketheadland όλοι μαζί;

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

και δυο ακομα αξιολογοι και σχετικα καινουργιοι jazz-fusion κιθαριστες

 

wayne krantz

 

http://www.youtube.com/watch?v=BpO5ST84cwU&mode=related&search=

 

adam rogers

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εγω ξεκινησα το θεμα "νεος μπελας"

για τον MARCO SFOGLI. Αλλα το πηγατε στο "FUSION ΚΙΘΑΡΙΣΤΕΣ"

Ενταξει λοιπον αυτος ειναι ο fusion Κιθαριστας που γουσταρω.

 

Υ/Γ αληθεια πως αλλαζει το ονομα του θεματος? γιατι και ποιος?

Frank Gambale playing Frankly Speaking Live.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε delta66 όχι caps please κουράζουν και αντιτίθενται και στους κανονισμούς.

 

Το θέμα προφανώς το άλλαξε κάποιος modulator γιατί το "νέος μπελάς" παραπέμπει σε άλλα πράγματα και δεν είναι ιδιαίτερα αντιπροσωπευτικό. Καλύτερα να βάζεις το όνομα στον τίτλο και τα σχόλια εντός του topic :D

 

Βέβαια και η μετονομασία του ήταν αποτυχημένη καθώς ούτε ο Sfogli ούτε αρκετοί άλλοι που ποσταρίστηκαν δεν είναι fusion κιθαρίστες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
Το θέμα προφανώς το άλλαξε κάποιος modulator γιατί το "νέος μπελάς" παραπέμπει σε άλλα πράγματα και δεν είναι ιδιαίτερα αντιπροσωπευτικό. Καλύτερα να βάζεις το όνομα στον τίτλο και τα σχόλια εντός του topic :D

 

Βέβαια και η μετονομασία του ήταν αποτυχημένη καθώς ούτε ο Sfogli ούτε αρκετοί άλλοι που ποσταρίστηκαν δεν είναι fusion κιθαρίστες.

 

Αμήν!

Φροντίστε να είναι σχετικός ο τίτλος και όχι παραπλανητικός ούτε γενικός, πχ "βοήθεια!" κλπ.

Ετσι αποφεύγονται και οι λάθος τοποθετήσεις που αναγκάζονται να κάνουν οι modulators. Δεν είναι πάντα εύκολο να ξέρεις τι έχει στο νου του ο ποιητής.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα προφανώς το άλλαξε κάποιος modulator γιατί το "νέος μπελάς" παραπέμπει σε άλλα πράγματα και δεν είναι ιδιαίτερα αντιπροσωπευτικό. Καλύτερα να βάζεις το όνομα στον τίτλο και τα σχόλια εντός του topic :D

 

Βέβαια και η μετονομασία του ήταν αποτυχημένη καθώς ούτε ο Sfogli ούτε αρκετοί άλλοι που ποσταρίστηκαν δεν είναι fusion κιθαρίστες.

 

Αμήν!

Φροντίστε να είναι σχετικός ο τίτλος και όχι παραπλανητικός ούτε γενικός' date=' πχ "βοήθεια!" κλπ.

Ετσι αποφεύγονται και οι λάθος τοποθετήσεις που αναγκάζονται να κάνουν οι modulators. Δεν είναι πάντα εύκολο να ξέρεις τι έχει στο νου του ο ποιητής.[/quote']

 

Δηλαδη το "αμην" παει στο 1ο μερος του ποστ ή στο 2ο?

Το "νεος μπελας" δεν ειναι σωστος τιτλος? ή το fusion κιθαριστες.

Εγω παντος το "νεος μπελας" το εβαλα γιατι μου αρεσε ο τυπος και θα αναγκαστω να μπω σε μπελαδες να "κοιταξω" τι παιζει.

To fusion δεν μου περασε καθολου απο το μυαλο.

Μπραβο ομως "θεμα" που εγινε ο τιτλος μου.

Ενταξει ρε παιδια μη κανετε ετσι.

Φιλικα delta.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου