Προς το περιεχόμενο

Αρχαριος με την απορια των μαγνητων!


leond

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ μανουλομάνουλο δικέ μου τα'χω παίξει! Μωρό μου τη δίνεις είσαι να τη βρούμε;

 

Έχεις δίκιο δικέ μου. Εγώ από εδώ και στο εξής κάνω μόκο και αράζω στα κυβικά μου...

 

Ok,φταίει η ζέστη σας καταλαβαίνω... :lol: :lol: :lol:

If the house is rocking,don't bother knocking...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παιδιά οτι και να πείτε, εγώ ένα πράγμα γουστάρω. Να έχεις την χιλιάρα με την γκόμενα από πίσω και νά σαι πατητός. Να ναι χαλασμένα τα φανάρια της τροχαίας και να σε κυνηγάνε 6 περιπολικά. Και να ρίχνει και χαλάζι απο πάνω!

 

Γουστάρεις ρε Μπίλια?

 

"Εγω ναί, την γκόμενα νά χα αλλα πούντη..."

 

Προχθες τα ξανάβλεπα, μου τα θυμήσατε κ τα ξανάβαλα!

 

Σημείωση:

Δεν έχουμε χιούμορ, απλά έχουμε προηγούμενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας κ παλι ρε παλικαρια.επεστρεψα κ ειμαι καλυτερος απο ποτε :lol: .λοιπον η κιθαρα που μου προτεινε ειναι μια Daland,αν το λεω σωστα.Τελικα εχει 2 διπλους μαγνητες κ εναν μονο στη μεση.μαζι με τον ενισχυτη κ με θηκη κ ζωνη κοστιζει 190(ειναι προσφορα).ακομα εχει κ 2 παραξενα ετσι σαν κοθμπια ππου στριβουν,πραγματα κ κατι αλλες ιστοριες πανω που ακομα δν εχω μαθει πως τα λενε.φαινεται καποιες ρυθμισεις θα γινονται απο κει.Επιπλεον εχει αλλη μια της ιδιας μαρκας αλλα με 2 διπλους μονο.ΤΩΡΑ ποια απο τις δυο ειναι πιο καλη οσον αφορα την ποιοτητα του ηχου.μετα θα σας πω κ για μια ibanez που εχει σε προσφορα μαζι με αλλα συνοδευτηκα...εκφερεται γνωμη.Please.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα... Σαν πρώτο όργανο καλύτερα είναι η ibanez. Τώρα ό,τι λέεο η τσέπη σου.

 

Τα ρυθμιστικά είναι το tone (περισότερο μπάσος ή πριμα ήχος, σαν equaliser δηλαδή) και το άλλο είναι volume δηλδαδή η ένταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου