Προς το περιεχόμενο

άλλο ένα θέμα για επιλογή ενισχυτή


crimson

Προτεινόμενες αναρτήσεις

SUPERFUNK, μήπως έχεις δοκιμάσει το preamp του TM60 (ή κάποιο

sansamp πεταλάκι) "μπροστά" από τον peavey classic 30;

 

παρεπιπτόντως δε βρήκα πουθενά να ακούσω peavey λαμπάτο και

η αντιπροσωπεία μου πε ότι θα έρθουν μετά από κανά μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 114
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δείτε τιμές για peavey classic 30 elderly, δυστυχώς όμως μόνο στις ΗΠΑ στέλνουν.

 

Ξέρετε τίποτα για την αγγλική εταιρεία Award-Session;

Φτιάχνει το jd10, κάτι σαν το sansamp που παλιά κυκλοφορούσε σαν

morley jd 10.

jd 10 mp3 sample

και jd 10 με roland vg8

Επίσης, αν είδα καλά, έχει καλές προσφορές για ηχεία celestion.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δείτε τιμές για peavey classic 30 elderly' date=' δυστυχώς όμως μόνο στις ΗΠΑ στέλνουν.

[/quote']

Τους μισώ τους αμερικάνους :evil:

Μα είναι δυνατόν 270Ευρώ ο classic 30?Μήπως είναι παλιοί;Το λέω γιατί υποτίθεται στα καινούργια μοντέλα έχουν βάλει προστατευτικό κάλυμμα στις λάμπες και αυτός δεν έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή η παρατήρηση του gto234...πιθανότατα να είναι "new old stock" όπερ σημαίνει πως μπορεί να τον έχουνε στο μαγαζί απο τον καιρό του Νώε,η να τον χρησιμοποιούσαν για δοκιμές..ΠΟΛΥ χαμηλή τιμή για "φρέσκο" ενισχυτή.Αν δεις τα υπόλοιπα,έχουν φυσιολογικές τιμές.

Πήγα και άκουσα τον Marshall JCM2000 DSL401 στο bon studio..εμένα μου άρεσε πολύ πάντως(είμαι του marshall,τι να κάνουμε....)μετρητοίς τον δίνουν 800 ευρώ από 850 τιμή καταλόγου (thomann 879+25=όχι ευχαριστώ).Έχει κανείς εμπειρία από τον συγκεκριμένο ενισχυτή;¶κουσα ότι βγάζει προβλήματα,αλλά δεν έχω τρόπο να το διασταυρώσω.

Occam's razor makes the cutting clean.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν είπαμε πουλάει αμερική μόνο.

Πάντως εγώ βρήκα διαφορετικές τιμές και στα άλλα προϊόντα της peavey.

 

harmony central jcm 2000 dsl 401; Κάτι τέτοια διαβάζω κι εγώ για την behringer κ την ψιλοφοβάμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

roybatty δεν ξερω για το συγκεκριμενο μοντελο αλλα και ενας φιλος μου που εχει εναν jcm 600 συνεχεια προβληματα του βγαζει... :x αλλα δεν βγαζεις ακρη μονο απο ενα περιστατικο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έχω ακούσει για κακή αξιοπιστία των marshall και ειδικά την σειρά DSL,ότι ζεσταίνονται πολύ κλπ.Πάντως επειδή κι εμένα μου αρέσει το γκάζι της marshall όταν άκουσα τον TSL602 με δύο 12ρια μου έφυγε η μαγκιά!Gary Moore ήχος που γ@μ@ει!Βέβαια πολύ ακριβός κοντά 1200Ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε gto234 αν ειναι ακριβοι οι marshall αυτοι με 1200ευρωπουλα :lol: ,τι να πω και εγω ο...αμοιρος που σκεφτομαι να επαιρνα εναν matchless dc-30 που κανει κοντα στα 3500ευρω :cry: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου