Προς το περιεχόμενο

Windows Media Player ΠΡΟΒΛΗΜΑ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο windows media player του pc μου ξαφνικα αποφασισε οτι θα παιζει στη ΜΙΣΗ ενταση απο οτι χθες (με αλλα λογια οταν ακουω μουσικη μεσα απο την καρτα ηχου μου M AUDIO FIREWIRE ενω οταν παιζει ενα κομματι μεσα απο το sonar ακουγεται καμπανα,το ιδιο κομματι που πριν απο ενα μηνα μιξαρα και ακουγα μεσα απο το media player μια χαρα ,τωρα ακουγεται πολυ χαμηλα..)

 

τι μπορει να φταιει?? 8O

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακυρο το προβλημα ελυθει...οι γνωστες παπαριες των windows

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To εχω εδω και αρκετο καιρο και ειναι must οταν σεταρω καινουργιος υπολογιστές.....Αυτό και το db power amp music converter....

 

Πολυ χρησιμα προγραμματακια....

 

Βεβαια ο media player τον windows με εχει βολεψει περισσότερο μετά τον Amarok....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Amarok είναι θρησκεία.

 

αν και ο audacious ειναι ελβετικος σουγιας, τελικα κ γω με την επιστροφη μου στο kde μετα απο μια μεγαλη περιηγηση, επεστρεψα στον amarok :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Amarok είναι θρησκεία.

 

αν και ο audacious ειναι ελβετικος σουγιας' date=' τελικα κ γω με την επιστροφη μου στο kde μετα απο μια μεγαλη περιηγηση, επεστρεψα στον amarok :wink:[/quote']

 

Ακομα και οταν χρησιμοποιουσα gnome (κακες μέρες ubuntu :P) με Amarok ακουγα. Είναι πολύ μπροστά. ¶ντε να βγουν και alsa drivers για την E-mu μου και μετά ποιος με πιάνει :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου