Προς το περιεχόμενο

amy winehouse - ενα νεο αστερι


mechmg93

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την Winehouse την παρακολουθώ (μουσικά) από το (δισκογραφικό) ξεκίνημά της.

Πολύ καλή φωνή και ενίοτε πολύ καλές συνθέσεις.

Από την άλλη, το όλο hype ΚτΤμΓ (κατά την ταπεινή μου γνώμη) μάλλον overrated.

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 128
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εμένα μου είναι ΑΔΙΑΦΟΡΗ και δε βρίσκω ΤΙΠΟΤΑ το εξαιρετικο στο όλο πακετο (μουσική,στιχοι,ερμηνεία,φωνή, performance τρόπος ζωής κλπ).

 

καλή μουσικός μπορεί να είναι,μπορεί να γράφει και μόνη της τα τραγούδια της - αυτό δε το ξέρω. αυτό που ξέρω είναι πως με ΤΙΠΟΤΑ δεν είναι ο δίσκος της ο πιο πετυχημένος της δεκαετίας, εδώ δεν είναι καλά-καλά ο πιο πετυχημένος του 2007... και αυτό δεν είναι κάτι το υποκειμενικό,με ένα απλό googling το βρίσκεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Amy Winehouse's album Back to Black has been confirmed as the biggest selling album of the year in the UK.

 

στην αμερική είναι κάποιοι DAUGHTRY και στο ελλάντα παίζει να είναι ο "βας-βας"

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε...Ενγκλεζα ;D ειναι η κοπελλα,"ενγκλεζοι" την ακουνε και  & οι ενγκλεζοι που "της γραφουν τα τραγουδια"  ::) χανουν τα δικαιωματα μια και παραμενουν αφανεις.... ;D ;D τωρα αν πουλάει στη Ζουαληλανδη δεν με πολυνοιαζει.. :)

 

παντως η παραγωγη της (που ειναι..αμερικανικη βεβαια...) ειναι ΟΛΑ τα λεφτα,χρονια εχω να ακουσω δισκο με τοσο ΩΡΑΙΟ ηχο.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι "Ενγκλέζοι" όμως την κατηγορούν ότι τραγουδάει σαν Αμερικάνα ::) Τρέχα γύρευε 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ ξινηλα για το τπτ ρε παιδια.Ακουστε Κιαμο κ Καζαν τζιδη που ειναι αυθεντικοι κ εχουν ολο το πακετο.ΑΟυτε εγω ο μεγας γκρινιαροξινιαρης δεν ειπα κουβεντα για την τυπισα.Μακαρι να υπηρχαν τετοιες κ οχι αλλα μπουτια Rihanota k Beyonciστικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε...Ενγκλεζα ;D ειναι η κοπελλα,"ενγκλεζοι" την ακουνε και  & οι ενγκλεζοι που "της γραφουν τα τραγουδια"  ::) χανουν τα δικαιωματα μια και παραμενουν αφανεις.... ;D ;D τωρα αν πουλάει στη Ζουαληλανδη δεν με πολυνοιαζει.. :)

 

 

καταλαβαίνεις τι θέλω να πω... η κουβέντα σου "ο πιο πετυχημένος δίσκος της δεκαετίας" (και μαλιστα με κεφαλαία) απέχει πολύ απ την αλήθεια,τέτοια υπερβολή ουτε θειος της να ήσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου