Προς το περιεχόμενο

The Crow Hill Company - Κουπόνι Γενεθλίων


Alex Raptakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Crow Hill Company είναι η εταιρία που δημιούργησε ο Christian Henson, δημιουργός και πρώην CEO της πασίγνωστης.

Τώρα κλείνει ένα χρόνο και κάνει δώρο ένα κουπόνι 15 GBP, που μπορείς να το χρησιμοποιήσεις χωρίς ελάχιστη χρέωση.

 

Αυτό σημαίνει ότι μπορεί όποιος θέλει να πάρει είτε το Cosmos είτε το Demon Drop/Circuit Drums δωρεάν, εφόσον κάνουν 10. Εγώ πήρα το Cosmos.

Η ποιότητα των VST που έχουν φτιάξει μέχρι τώρα είναι εξαιρετική.

 

Μπορείτε να τσεκάρετε και το free vst που έχουν, που λέγεται Vaults. Είναι φανταστικό.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά δεν έγραψα τον κωδικό... BIRTHDAY15 είναι, και ισχύει μέχρι τέλος του μήνα.

 

2 ώρες πριν, sultan of string είπε

??

 

Αν κάποιος που ασχολείται με Virtual Instruments δεν έχει πέσει πάνω στη Spitfire Audio, τότε είναι εξαιρετικά άτυχος (ή τυχερός γιατί είναι πανάκριβα όλα).

  • Like 1
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Alex Raptakis said:

 

 

Αν κάποιος που ασχολείται με Virtual Instruments δεν έχει πέσει πάνω στη Spitfire Audio, τότε είναι εξαιρετικά άτυχος (ή τυχερός γιατί είναι πανάκριβα όλα).

Εχω και εχω χρησιμοποιησει vst της spitfire.

 Πειράζει που δεν γνωριζω ενα ονομα?

Αν σχετιζεται καπως με καποια εταιρεια ενα ονομα ειναι απαραιτητο να το γνωρίζει ενας πιθανος αγοραστής ή χρήστης?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας κάποιος επαφή με Spitfire Audio σιγουρα θα έχει δει πετύχει αρκετά videos των Christian Henson και Paul Thomson(ιδρυτές) να μιλούν/παρουσιάζουν τις βιβλιοθήκες τους. 

Επίσης η αποχώρηση του Christian Henson από το προσκήνιο της Spitfire (αν δεν κάνω λάθος συνεχίζει να είναι μέτοχος) εξαιτίας ενός social-μιντιακου χαμού εξαιτίας κάποιων τρανσφοβικών δηλώσεων του , έπαιξε πολύ διαδικτυακά. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, mpamps said:

Έχοντας κάποιος επαφή με Spitfire Audio σιγουρα θα έχει δει πετύχει αρκετά videos των Christian Henson και Paul Thomson(ιδρυτές) να μιλούν/παρουσιάζουν τις βιβλιοθήκες τους. 

 

Ειλικρινά οχι.

Ελπιζω ο χωρισμός να φερει εξ ισου καλά προϊόντα με καλύτερες τιμές 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε, κατεβάζω ήδη το Cosmos. Χρόνια τους πολλά, να τα χιλιάσουν και η Spitfire Audio φυσικά εξαιρετική.

 Αγόρασα πριν λίγες μέρες το TUTTI για € 99 και πραγματικά νιώθω ότι έχω άλλη μια εξαιρετική ορχήστρα στη διάθεσή μου που δουλεύει με αμεσότητα και ποιότητα και τη δουλεύω σε μια νέα μου σύνθεση.

 

 Τέλεια, τέλεια!!! Ευχαριστούμε. Ελπίζω να ξαναβάλουν κάτι τσάμπα για να τους ξαναθυμηθούμε 🤣🤪

  • Like 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου