Προς το περιεχόμενο

Massive Guitar Collection Found in Abandoned Storage Unit


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Ακόμα και εγώ , που οι μεταλλοκιθάρες μου είναι ψιλοαδιάφορες, έμεινα με το στόμα ανοιχτό (υποτεθείσθω τι είναι αληθινό το video) .

Αφιερωμένο στον @Terry RoscoeBeck5😄

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

WTF 🙄

Τι είναι τούτο; Και τι παπάρας είναι αυτός δεν ξέρει τα Human Bass;

Τι εννοεί ο ποιητής "βρέθηκαν σε εγκαταλειμμένη αποθήκη";

Είναι από αυτές τις περιπτώσεις που βγαίνουν σε δημοπρασία storage places που έχουν να φανούν χρόνια οι ενοικιαστές και δημοπρατούνται;

Έχω πάθει σοκ... 🤨

Ποιος τα είχε μαζέψει όλα αυτά; 

Τι μας κρύβουν;

Μας τρολάρουν, δεν γίνεται...

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε για κιθάρες αξίας από 300κ - 500κ με πρόχειρους υπολογισμούς. Έχει απίστευτες κιθάρες εκεί μέσα και οι Jackson κλέβουν την παράσταση, όπως η Carvin Jason Becker αλλά και η LP Custom EMGs (βασικά μια Zakk Wylde Bullseye χωρίς... τους μαύρους κύκλους). 

 

Ένας τυπάς απλά τις αγόραζε, δεν τις έπαιζε και τις στοίβαζε εκεί μέσα. Και είχε... 5 χρόνια να βάλει τον κωδικό του στην κλειδαριά της αποθήκης. Damn...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Λάκη... Βρε μπας και έχεις κάναν κονομημένο ξάδερφο στις ΗΠΑ, μανιακό αγοραστή κούτσουρων, ο οποίος να έχει πάθει αμνησία τα τελευταία χρόνια;

Για ψάξε το λίγο...

Διακρίνω μια μικρή... συγγένεια 😄

  • Χαχα 2

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το βιντεο είναι το μέλλον. 

 

Τύπος που αγοράζει κιθάρες για επένδυση, τα τινάζει ξαφνικά και μετα απο 5 χρόνια ανοιγει η διαθήκη.

Απο την Tele δεν ξεκινάς. Στην Esquire καταλήγεις.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπε κάποτε και ένας... ομοιοπαθής:

 

 

"Ο πιο μεγάλος μου φόβος είναι ότι όταν πεθάνω, η γυναίκα μου θα πουλήσει τις κιθάρες μου για όσα της είπα ότι τις αγόρασα..."

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
10 λεπτά πριν, Shelter είπε

Αυτό το βιντεο είναι το μέλλον. 

 

Τύπος που αγοράζει κιθάρες για επένδυση, τα τινάζει ξαφνικά και μετα απο 5 χρόνια ανοιγει η διαθήκη.

Δημοπρατείται η αποθήκη/καβάτζα (αν ήταν κρυφές αγορές από τη σύζυγο). Αν δεν είναι παπάτζα η ιστορία, 99,9% αυτό παίζει.

Καθότι αυτή είναι η πρακτική σε αυτές τις περιπτώσεις. Μπορεί να σου κάτσουν κούτες με τα... σεμεδάκια της γιαγιάς ή κάτι σαν αυτό που βλέπουμε (και δεν μπορούμε να το πιστέψουμε).

  • Συμφωνώ 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου