Προς το περιεχόμενο

Pulses - cos cos


cos_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μέχρι να μου παραδώσουν το Montage Μ, 🤣 σήμερα αφού τελείωσα μια σύνθεση που θα παρουσιάσω τις επόμενες μέρες στα clips, άρχισα τα τζαμαρίσματα και να πειράζω ένα arpeggio στο V-Synth αλλάζοντας τα φώτα με τα διάσημα 😄side band και Wave shape COSM φίλτρα και ένα σολάρισμα με μια custom ηλεκτρική πληκτροκιθάρα και το έγραψα για να το μοιραστώ με την παρέα. Πρόχειρα και λιτά, για καληνύχτα!!! Γι αυτούς που ξενυχτούν!!!

 

 

 

 

 Τα φίλτρα τα έχωσα και στο aftertouch. Να υποστήριζε και πολυφωνικό το κλαβιε😪

 Τουλάχιστο έμαθα από το φόρουμ πως αν πάρω άλλο που θα υποστηρίζει, θα οδηγώ και το V-Synth. Κάτι είναι και αυτό, θα πάρω το KOMPLETE KONTROL το ΜΚ3😡

 

 

  • Like 7

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μαλλιά σου έπεσαν, απόκτησες πρεσβυωπία, τα μπράτσα σου πλαδάρεψαν, μια μπάτσα να σε ρίξω σκόρπισες, αλλά ο Ζαν ΜισέΛ Δριτζ είναι ακόμα μέσα σου .

Συμβουλή, διώξε απ το μυαλό σου τον Νέστορα στις κιθάρες, σε καταστρέφει

 

ΥΓ έλα μαζί μου, σα τον Άλαν Πράσον που τον έκαναν άνδρα οι Φλόιντ, έτσι θα σε κάμνουμε και στους Παράγκας

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Waterfall-K είπε

Καλό, αλλά κάτι δεν είναι synced και ξεφεύγει σε κάποια σημεία.

Συμφωνώ, αλλά να, ήτανε πρίμα βίτσια και τον συγχωρώ

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, gkourmoul1 είπε

Πολύ το ευχαριστήθηκα το όλον. 
Ανυπομονώ να ανεβάσεις στα clips την τελική βερσιον 

Δεν υπάρχει σε αυτό αλλη version. Ήταν τζαμαρισμα για χαλάρωση - αποθεραπεια😀 από το άλλο κομμάτι που το έχω γράψει πριν λίγο καιρό αλλα τελείωσα την υψηλό επιπέδου ηχητική επεξεργασία. Έφτιαξα φανταστικό συγκρότημα με τον εαυτό μου, τους Apollo's Child, επηρεασμένος από την αλλη συζήτηση με το 666, και θα παρουσιάσουμε το νέο μας ορχηστρικό single, σύντομα στο music 👺 Μείνετε συντονισμενοι 🤣

 

11 ώρες πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Τα μαλλιά σου έπεσαν, απόκτησες πρεσβυωπία, τα μπράτσα σου πλαδάρεψαν, μια μπάτσα να σε ρίξω σκόρπισες, αλλά ο Ζαν ΜισέΛ Δριτζ είναι ακόμα μέσα σου .

Συμβουλή, διώξε απ το μυαλό σου τον Νέστορα στις κιθάρες, σε καταστρέφει

 

ΥΓ έλα μαζί μου, σα τον Άλαν Πράσον που τον έκαναν άνδρα οι Φλόιντ, έτσι θα σε κάμνουμε και στους Παράγκας

Δεν είμαι πλαδαρος πολύ,ημουν κρυος. Αν αιματωθουν οι μύες θα δεις πως είμαι 😡😡🌈🌈😲🤣 κατά τα άλλα γερνάω, δεν μπορώ να κάνω τίποτα γι αυτό. Με ενοχλεί, αλλα δε γίνεται τίποτα, το πήρα απόφαση.😥 Η κιθάρα ηταν πειραματικος προγραμματισμος, φτιάχνω μια καινούργια γκάμα σε μια προσπάθεια απόδοσης υψηλού επιπέδου ρεαλισμού. Ευχάριστω. 🌄🌷

 

11 ώρες πριν, Waterfall-K είπε

Καλό, αλλά κάτι δεν είναι synced και ξεφεύγει σε κάποια σημεία.

Ναι, γιατί έβαλα την κάμερα να γράψω ένα take για πλάκα γιατί μου άρεσε ο ήχος και τα εφέ , ήμουν κουρασμένος και ξεκίνησα χωρίς να έχω ρυθμίσει το latch, ήταν split V-synth κάι VST κάι έπαιρνε από το keyboard το trigger κακ ετσι στην πορεία αποσυγχρονιστηκα αλλα το άφησα γιατί ήθελα να κσνω και το βίντεο και να πάω για ύπνο, for fun. 

 Δυστυχώς. Next time. 😥

 

 

  • Like 2

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου