Προς το περιεχόμενο

Ήγγικεν η ώρα...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, LK είπε

Έχω την κακή συνήθεια να μην με επηρεάζει ή να με θυμώνει ή διαφορετική άποψη ....για εμένα

Το υποπτεύθηκα, γι' αυτό έβαλα εσένα για παράδειγμα και όχι τον OP (που μάλλον είναι επίσης ανύπαντρος, τι "μάλλον" λέω... αν ήταν παντρεμένος αυτό το νήμα δεν θα υπήρχε).

 

Ο άλλος λόγος είναι επειδή ξέρεις από διαζύγια, λόγω επαγγέλματος.

 

Και μιλάω επίσης θεσμικά (ως παντρεμένος).

  • Χαχα 1

Mea Culpa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ξέρω ότι με αγαπάτε αλλά ο άλλος 😀με μισεί 😔 με μισεί👺 και θέλε να φύγω επειδή τι είπα στην τελική. Δεν έχω πει κακό λόγο για το όργανο. Εγω το αγαπάω αλλά είπα κάποια τεχνικά πράγματα και να τι μου έκανε. Καλα, φεύγω από το thread, λυπημένος και ταπεινωμενος😥 του εύχομαι να πάνε όλα καλά στην παράδοση, εγώ χάρηκα που τα πήρε και την οθόνη και μπράβο, και το Montage και το Hammond και να τα χαρεί για χρόνια, απροβληματιστα. Και φεύγω. 😭😭🌄🌄 Αντιο. 😔 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, cos_dr είπε

To ξέρω ότι με αγαπάτε

 

'Όταν είμαι σε παρέα με βήγκαν υπερασπίζομαι τους κρεατοφάγους, και το αντίθετο.

Αν εθίγετο ο Καταρράκτης, θα τον υπερασπιζόμουν επίσης.

Πρώτον, είμεθα επαγγελματίες και δεύτερον δεν περισσεύει κανείς (όπως και σε γνωστό κώμα αυτή την περίοδο).

Mea Culpa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, trolley είπε

 

'Όταν είμαι σε παρέα με βήγκαν υπερασπίζομαι τους κρεατοφάγους, και το αντίθετο.

Αν εθίγετο ο Καταρράκτης, θα τον υπερασπιζόμουν επίσης.

Πρώτον, είμεθα επαγγελματίες και δεύτερον δεν περισσεύει κανείς (όπως και σε γνωστό κώμα αυτή την περίοδο).

Φεύγω. Φευγω από το thread. Μη φυγω και από την κατηγορία των Πλήκτρων και κομπιούτερ. Θα πάω αφού έχω ενδιαφέροντα αλλα πλέον, στην κατηγορία ηχοληψία, μιξη και τέτοια θέματα ( και να βγουν άλλοι νς φωνάζουν μόλις το διαβάσουν, όχι, όχι εκεί μην έρθει. Θα κάνουμε διάβημα διαμαρτυρίας 🤣🤣🤣

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, cos_dr είπε

έχω ενδιαφέροντα αλλα πλέον, στην κατηγορία ηχοληψία, μιξη και τέτοια θέματα

 

RED ALERT, να ειδοποιηθούν οι admins και οι δημο-γέροντες εκείνων των κατηγοριών, να έχουν το νου τους.

😀

  • Χαχα 2

Mea Culpa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
27 λεπτά πριν, cos_dr είπε

To ξέρω ότι με αγαπάτε αλλά ο άλλος 😀με μισεί 😔 με μισεί👺

Καλά...

Κόψε και εσύ κάνα δύο μέτρα 😆

  • Λυπάμαι 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, cos_dr είπε

Να σου έρθει με χαλάρωμενο  το σι υγεσι ΤΗΣ πρώτης οκτάβας Για αυτά που μου είπες 👺👺 εοειδη λεω αλήθειες. Και έχω πάει με περισσότερες γιστι είμαι πιο ψηλός κάι πιο ωραίος. Να μην παίζει το rgb στην οθόνη. 😡😡😡🌈🌈🤣🤣🤣🤣

Γιατρε, (Κως), εισαι απ'τα λιγα ατομα σε φορουμ που ειλικρινα θα ηθελα να πιουμε εναν καφε καποια μερα μαζι!!!!! πλρωνεις εσυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, cos_dr είπε

Δεν υπάρχει αντιπαλότητα σε λυμένα θέματα. Άλλου είναι οι εμμονές, οι υπερβολές και οι ανακρίβειες. 

Οι αναφορές σε θέματα είναι αναπόφευκτες διότι και οι κανόνες του forum επιτάσσουν αντίστοιχα. Η ποιότητα των πόστ πως το λέει καθορίζουν και την ποιότητα των επομένων ποστ. Το "bullying" από τα VST δεν το ανέφερα εγώ στο νήμα αυτό, ο OP το ανέφερε. Δεν υπάρχει αντιπαλότητα απόψεων. Και εμένα με είχε κουράσει που έμπαινε στα θέματα που έγραφα εγώ για software και πέταγε το Montage αυτός για σύγκριση τύπου "παρατήστε το αυτό και πάρτε το κορυφαίο με τις

3 ώρες πριν, LK είπε

Συνθια στο forum παίζετε 4-5 άτομα, αν θυμάμαι καλά. 

Κρίμα είναι να "μαλωνετε".

Και μιλάω θεσμικά ως Μοντ 😁

και λιγοτεροι μη σου πω,,, οποιος παιζει συνθ ας κιανει λαΪκ στο ποστ του μοντ!!!!! που ειναι;;;!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, cos_dr είπε

""Μα δε μαλώνω. Μόνος του μαλώνει. Εγώ του ευχήθηκα αλλά μην τρελαθούμε κιόλας που τρώει bullying το ΜΟΝΤΑGE σε αυτό το φόρουμ. Μάλλον το αντίθετο γίνεται για όλα τα άλλα. Τέλος πάντων. Να το χαίρεται αφού το πάρει και του αρέσει, περιμένουμε τα αποτελέσματα, να ακούσουμε την πρωτοπορία  άπο πρώτο χέρι🤣 Από φωτογραφίες θα χορτάσουμε σίγουρα😃

""

Ερχεται το πραγματικο Workstation της Yamaha ! 2000 + ηχους και,,, φτηνο ετσι;;; θα ανεβουν σιγουρα ντεμο!

προηγουμαι εγω! απο στιγμη σε στιγμη περιμενω το πραγματικο Workstation της Yamaha

Το

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, theoMusictech είπε

προηγουμαι εγω! απο στιγμη σε στιγμη περιμενω το πραγματικο Workstation της Yamaha

Το

Μήπως κανονίσουμε μισ συνάντηση με πολλά μέλη για καφέ με θέμα να θάψουμε το MONTAGE 😀 Ολη μερα να το θάβουμε με περισσή ειρωνεία ακόμα και άδικα και να  τραβάμε βίντεο υπέρ-υψηλης ανάλυσης με HDR και να το δώσουμε στον καταρραχτη να δοκιμάσει το νεο του monitor. 🤣🤣

 

 Λοιπόν , φεύγω. Το thread ειναι για τα καλορίζικα, άντε με το καλό τα εργαλεία. Και το νέο θεϊκό, απόλυτο monitor. 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου