Προς το περιεχόμενο

Ήγγικεν η ώρα...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Ακούς εκεί πως μου μίλησε, τι είπε σε εμένα, που λέω τα πράγματα ακριβώς όπως είναι. 

Λοιπόν, μάλλον θα γράψω ένα εκτενέστερο άρθρο για το θέμα, το έχω κάνει στο παρελθόν πολλές φορές αλλά θα το ξανακάνω, σε άλλο thread βέβαια. Μετάνιωσα που έδωσα κατάρα για το πλήκτρο και το rgb της οθόνης, αλλά πραγματικά βγήκα out of myself. 😡

Εκεί που έπαιζε για πρώτη φορά το σμοκ ον δε γουάτα στο νέο του μοντάζ, μπροστά στη νέα γιγαντοοθόνη του καθήμενος στην υπερπολυτελή οβινδεογκέιμ πολυθρόνα του, θυμήθηκε πως είχε αφήσει ατάιστες τις γάτες.

Ήταν σούρουπο, κατεβαίνοντας τις μαρμάρινες σκάλες με τις κροκέτες στα χέρια σκόνταψε και έπεσε στο πλατύσκαλο. Στιγμιαία έχασε τας αισθήσεις του. Δεν ξύπνησε ποτέ, οι γάτες τον κατασπάραξαν...βλέπεις είχαμε φροντίσει να βαλουμε ανάμεσά τους και μια τίγρη.

Ήταν ατύχημα είπε την αλλη μέρα ο ιατροδικαστής.

Το μοντάζζζζζζζζ και η οθόνη έλειπαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Παρακαλούνται τα αξιότιμα μέλη που έχουν εμμονές με αλλότρια μέσα ηχητικής παραγωγής ήχων (βλέπε VST) να μην κάνουν "Κούγκι" το "νήμα" του κ. "Καταρράκτη Κ".

Ευχαριστώ. 😄 

  • Like 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Παρακαλούνται τα αξιότιμα μέλη που έχουν εμμονές με αλλότρια μέσα ηχητικής παραγωγής ήχων (βλέπε VST) να μην κάνουν "Κούγκι" το "νήμα" του κ. "Καταρράκτη Κ".

Ευχαριστώ. 😄 

To emoticon  στο τέλος δεν χρειαζόταν. Ούτε το "ευχαριστώ". ( Έχει κουράσει , προσωπικά εμένα η όποια αντιπαλότητα απόψεων που δεν αφορούν το θέμα κάθε νήματος). Στο τέλος θα κερνάμε ελληνικό καφέ και θα δίνουμε ραντεβού στην πλατεία για τίποτα μάπες..

 

Καλημέρα.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Costas Siachamis είπε

To emoticon  στο τέλος δεν χρειαζόταν. Ούτε το "ευχαριστώ". ( Έχει κουράσει , προσωπικά εμένα η όποια αντιπαλότητα απόψεων που δεν αφορούν το θέμα κάθε νήματος). Στο τέλος θα κερνάμε ελληνικό καφέ και θα δίνουμε ραντεβού στην πλατεία για τίποτα μάπες..

 

Καλημέρα.

Δεν υπάρχει αντιπαλότητα σε λυμένα θέματα. Άλλου είναι οι εμμονές, οι υπερβολές και οι ανακρίβειες. 

Οι αναφορές σε θέματα είναι αναπόφευκτες διότι και οι κανόνες του forum επιτάσσουν αντίστοιχα. Η ποιότητα των πόστ πως το λέει καθορίζουν και την ποιότητα των επομένων ποστ. Το "bullying" από τα VST δεν το ανέφερα εγώ στο νήμα αυτό, ο OP το ανέφερε. Δεν υπάρχει αντιπαλότητα απόψεων. Και εμένα με είχε κουράσει που έμπαινε στα θέματα που έγραφα εγώ για software και πέταγε το Montage αυτός για σύγκριση τύπου "παρατήστε το αυτό και πάρτε το κορυφαίο με τις πρωτοπορίες που προσωπικά εγώ γελάω όταν τα διαβάζω αυτά αλλά απαντούσα κόσμια και πάνω στο θέμα. Κώστα, καλημέρα και θα σου γράψω κάτι για το MONTAGE σε PM

  • Like 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Συνθια στο forum παίζετε 4-5 άτομα, αν θυμάμαι καλά. 

Κρίμα είναι να "μαλωνετε".

Και μιλάω θεσμικά ως Μοντ 😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, LK είπε

Συνθια στο forum παίζεται 4-5 άτομα, αν θυμάμαι καλά. 

Κρίμα είναι να "μαλωνετε".

Και μιλάω θεσμικά ως Μοντ 😁

Μα δε μαλώνω. Μόνος του μαλώνει. Εγώ του ευχήθηκα αλλά μην τρελαθούμε κιόλας που τρώει bullying το ΜΟΝΤΑGE σε αυτό το φόρουμ. Μάλλον το αντίθετο γίνεται για όλα τα άλλα. Τέλος πάντων. Να το χαίρεται αφού το πάρει και του αρέσει, περιμένουμε τα αποτελέσματα, να ακούσουμε την πρωτοπορία  άπο πρώτο χέρι🤣 Από φωτογραφίες θα χορτάσουμε σίγουρα😃

  • Like 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε λεβέντες μην είσαστε υποκριτές.

 

Οι αντιπαλότητες είναι ο λόγος ύπαρξης των μέσων κοινωνικής δικτύωσης.

Και σε φόρουμ γάμων να είμασταν, με το που θα έγραφε ο LK ότι "παντρεύομαι", θα του ζαλίζαμε τη ψυχή με αντεπιχειρήματα. Αλλιώς τι νόημα έχει;

 

Επί της ουσίας, "ανίδεος" είναι μόνο κάποιος που δεν είχε ποτέ (ή έχει προ πολλού τερματίσει) τη σχέση του με κάτι. Οπότε ο cos_dr δεν μπορεί να χαρακτηριστεί ανίδεος με την καμία. Η λέξη-κλειδί είναι η λέξη "σχέση", δηλαδή όχι διαβάζω κάπου/κάτι και εντάξει... καλύφθηκα... ανίδεοι συνήθως είναι αυτοί που λένε για τα Μακ, ενώ το μόνο που ξέρουν ότι είναι ακριβά και άσπρα... αλλά και αυτούς τους ακούμε υπομονετικά, και απαντάμε κιόλας.

 

Οπότε, αφήστε τα ΠΜ και τις δοξασίες περί "καθαρότητας θεμάτων", δεν είναι εγκυκλοπαίδεια εδώ (και πως να είναι άλλωστε, είναι θέμα αν θα βρισκόντουσαν δύο άτομα να γράψουν).

  • Like 1

Mea Culpa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σωστα πράττεις ως μόντ. 4-5 όσοι είμαστε, μάλλον περισσότεροι αλλά σαν τον Cos Dr κανείς. Το παιδί εδώ είναι παρών, παρουσιάζει έργα, παρουσιάζει προιόντα, συγκριτικά, καίει εγκέφαλο με τεχνικά χαρακτηριστικά που δεν τα παραδίδει ως αριθμούς αλλά ως προτερήματα και για ποιον σκοπό.

 

Λόγια γράφουμε όλοι. Οι πράξεις μετράνε και η παραγωγικότητα / προσφορά.

 

Δεν έχω κάτι να χωρίσω, αλλά φωτογραφίες είναι ωραίες, τι πάπάδες κάνεις με αυτές τι φωτογραφίες είναι το ουσιαστικό. Την καλημέρα μου στο συνδικάτο.

  • Like 2
  • Ευχαριστώ 1
  • Συμφωνώ 1

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εμένα και να μου έλεγαν να μην παντρευτώ ή το ανάποδο,  που βίωσα μέχρι κάποια ηλικία,  από το ένα αυτί θα έμπαιναν από το άλλο θα έβγαιναν. 

Έχω την κακή συνήθεια να μην με επηρεάζει ή να με θυμώνει ή διαφορετική άποψη ....για εμένα 😁.

Κάποιοι δεν το βιώνουν έτσι και στενοχωριουνται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου