Προς το περιεχόμενο

Ήγγικεν η ώρα...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

...για κάποιες "μικρές" αλλαγές στο setup μου.🤔 Κατόπιν ωρίμου σκέψεως λοιπόν, αποφάσισα την άμεση αγορά των Yamaha Montage M6 και Hammond XK4.😌🙏🤘🎉

Αύριο το πρωί παίρνω τηλ. τον Νάκα να μου πει λεπτομέρειες για την διαθεσιμότητα και τον χρόνο παράδοσης του Μ6 και να δώσω την παραγγελία, και στο καπάκι παραγγέλνω από Thomann το XK4.

Και έπεται συνέχεια...image.png.67084f043b890d3f0f81e963e6ccc0df.png

 

image.thumb.png.da1b4654dfbf2f7721ad65f9a3f87ca3.png

image.thumb.png.76f035276937fc5d3c290d71c167516e.png

  • Like 12

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά, ειλικρινά, με noiz-ική αλληλεγγύη και noiz πνεύμα, εύχομαι να πάνε όλα καλά και να τα έχεις σύντομα κοντά σου. Άντε με το καλό. Μαζί με εσένα, χρόνια να έχουμε θα τα απολαύσουμε μαζί στις συζητήσεις μας, με τις απορίες μας, τα πειράγματα και όλα τα noiz καλά. Πως λέμε σε κάποιον, ευτυχώς που παντρεύτηκες, να αυτώσουμε κι εμείς 🤣

 

 Καλή συνέχεια. MONTAGE!!!

  • Like 1
  • Ευχαριστώ 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Μανώλης Χναράκης είπε

Μία ερώτηση, γιατί to M6 και όχι to M7;

Γιατί κάνει €490 παραπάνω (€4,340), γιατί αν το πάρω θα χρειαστώ νέα βάση και επιπρόσθετο χώρο, και γιατί θέλω να αγοράσω και 5-6 πραγματάκια ακόμα. Έχω φτιάξει άπειρες λίστες/setups τους τελευταίους μήνες, σε κάποια φάση μάλιστα τα πήρα στο κρανίο και σκέφτηκα ¨γ@%α το Montage, πάμε για άλλο setup βασισμένο στο MODX7+", αλλά το σαράκι με έτρωγε.🙄  Και είπα τελικά να κάνω το μεγάλο βήμα, τώρα που μάζεψα 5 "δεκάρες" και πριν τις (ξανα)χαλάσω αλλού.

  • Like 3

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Μανώλης Χναράκης είπε

Μία ερώτηση, γιατί to M6 και όχι to M7;

Γιατί παίρνει και ένα Omnisphere ή το KOMPLETE 15 με τη διαφορά😀

  • Like 1
  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι μεγάλο το ποσό. Πάει πολύ. Αν και του πάει το 76 τέτοιου οργάνου.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
2 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Γιατί κάνει €490 παραπάνω (€4,340), γιατί αν το πάρω θα χρειαστώ νέα βάση και επιπρόσθετο χώρο, και γιατί θέλω να αγοράσω και 5-6 πραγματάκια ακόμα. Έχω φτιάξει άπειρες λίστες/setups τους τελευταίους μήνες, σε κάποια φάση μάλιστα τα πήρα στο κρανίο και σκέφτηκα ¨γ@%α το Montage, πάμε για άλλο setup βασισμένο στο MODX7+", αλλά το σαράκι με έτρωγε.🙄  Και είπα τελικά να κάνω το μεγάλο βήμα, τώρα που μάζεψα 5 "δεκάρες" και πριν τις (ξανα)χαλάσω αλλού.

ok, καταλαβαίνω, άλλωστε εσύ ξέρεις καλύτερα. Καλώς να τα δεχτείς!

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου