Προς το περιεχόμενο

S.A.G.A.P.O ft. Nestoras


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
Μόλις τώρα, LK είπε

Ο χώρος τι είναι,  αν επιτρέπεται. 

Ένα κλαμπάκι στο Μοσχάτο. Level 69

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Μόλις τώρα, Terry RoscoeBeck5 είπε

Ένα κλαμπάκι στο Μοσχάτο. Level 69

Ωραίο φαίνεται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Μόλις τώρα, LK είπε

Ωραίο φαίνεται. 

Είναι κατά βάση live σκηνή που κάνει jam nights

  • Like 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν υπήρχε τεχνικά η δυνατότητα να πάρετε ήχο από την κονσόλα για το video ή πολλά ζητάω?

Επίσης γιατί τα τύμπανα μου ακούγονται σαν pads και τα πιάτα,  ενώ, αν βλέπω καλά  (που δεν βλεπω) , μου φαίνονται φυσικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Νομίζω ότι δεν χρειάζεται σχόλιο. Η εικόνα μιλάει από μόνη της. Και όπως είπα στον αγαπητό @LK μετά από αυτό η κιθάρα δεν θα ξεκολλάει από τα χέρια του. 😄

 

Δείτε τον sir για να μάθετε πώς γίνεται 😎 A true artist

ΥΓ: Απολαύστε υπεύθυνα 😂

 

 

Καλό αλλά για να ήταν τελειο ο μπασίστας θα χρειαζόταν ένα πολύ μακρύ μαλλί για να το γυρνάει γύρω γύρω

 

6 ώρες πριν, Nestoras είπε

Πιστεύω να δει αυτό το βιντεο ο Μιχάλης Ρακιτζής και ν' αναθεωρήσει όσον αφορά τη live μπάντα του και να μας απορροφήσει.

Άμα έχει τον Μάνο δίπλα του που είναι ένας παγκοσμίου κλάσης κιθαρίστας, κανένας από την Ελλάδα δεν έχει τέτοια πιθανότητα 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, LK είπε

Δεν υπήρχε τεχνικά η δυνατότητα να πάρετε ήχο από την κονσόλα για το video ή πολλά ζητάω?

Επίσης γιατί τα τύμπανα μου ακούγονται σαν pads και τα πιάτα,  ενώ, αν βλέπω καλά  (που δεν βλεπω) , μου φαίνονται φυσικά. 

@Terry RoscoeBeck5 δεν ξεύρω αν το κατάλαβες, αλλά προσπαθεί να μάθει λεπτομέρειες προκειμένου να στηρίξει τη κατηγορία περί μπόουλινγκ που υπέστη ο εύελπις

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
4 λεπτά πριν, LK είπε

Δεν υπήρχε τεχνικά η δυνατότητα να πάρετε ήχο από την κονσόλα για το video ή πολλά ζητάω?

😂

Κοίτα είχαμε κλείσει τον Ted Templeman για αυτή τη δουλειά, αλλά άργησε η πτήση του και δεν πρόλαβε να έρθει 😄

 

Το μαγαζί λοιπόν ανεβάζει ένα βίντεο με τα πάντα όλα από το gig και από αυτό "έκοψα" το σχετικό τεμάχιο. That's it and that's all.

  • Like 1
  • Χαχα 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους φίλους που ρωτάνε : Το event γίνεται κάθε Παρασκευή στο Level 69  στο μοσχάτο όπου παίζονται κομμάτια μετά από συνενόηση μέσω FB ,απροβάριστα πάντα ! 

 

Γίνεται κάποιο stream όπου μπορεί να κατεβάσει μετά όποιος θέλει όλο το event .Ο ήχος όπως εγγράφεται από την κονσόλα στο stream δεν είναι ο καλύτερος και συνήθως έχω τα κομμάτια από κινητό .Στο συγκεκριμμένο όμως δεν πρόλαβα να γράψω από κινητό διότι με έφαγε η συγκίνηση 😄

  • Like 2
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Το live είναι μια πολύ δύσκολη συνθήκη. 

Όταν είδα live τον Steve Vai ,μου φάνηκε σαν σχολική μπάντα σε φεστιβάλ στο Άργος  

Παραθέτω δε και το κάτωθι , προς γνωσιν και για τις νόμιμες συνέπειες 😁

https://www.facebook.com/share/v/qqz5trNKpZmkUGnC/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, LK είπε

Το live είναι μια πολύ δύσκολη συνθήκη. 

Όταν είδα live τον Steve Vai ,μου φάνηκε σαν σχολική μπάντα σε φεστιβάλ στο Άργος  

Παραθέτω δε και το κάτωθι , προς γνωσιν και για τις νόμιμες συνέπειες 😁

https://www.facebook.com/share/v/qqz5trNKpZmkUGnC/

 Έτσι, στήσε βήμα βήμα το κατηγορητήριο, εκμαίευσε τα στοιχεία ώστε να διαφανεί η αλήθεια, υπομένουμε τη συνέχεια στήσε τους στο τοίχο  αργά και βασανιστικά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου