Προς το περιεχόμενο

S.A.G.A.P.O ft. Nestoras


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Νομίζω ότι δεν χρειάζεται σχόλιο. Η εικόνα μιλάει από μόνη της. Και όπως είπα στον αγαπητό @LK μετά από αυτό η κιθάρα δεν θα ξεκολλάει από τα χέρια του. 😄

 

Δείτε τον sir για να μάθετε πώς γίνεται 😎 A true artist

ΥΓ: Απολαύστε υπεύθυνα 😂

 

 

  • Like 10

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Νομίζω ότι δεν χρειάζεται σχόλιο. Η εικόνα μιλάει από μόνη της. Και όπως είπα στον αγαπητό @LK μετά από αυτό η κιθάρα δεν θα ξεκολλάει από τα χέρια του. 😄

 

Δείτε τον sir για να μάθετε πώς γίνεται 😎 A true artist

ΥΓ: Απολαύστε υπεύθυνα 😂

 

 

Είμαι πολύ συγκινημένος, ακούγοντας και γράφοντας αυτές τις γραμμές.

 Χωρίς να θέλω να θίξω τον συνάδελφο  , θα ήθελα να είμαι πάνω να του δώσω ΕΓΩ τον ήχο και το αντίστοιχο μοτίβο παίζοντας τα  πλήκτρα. Πολύ θα το ήθελα, θα τα έδινα όλα. Και να μου έδιναν και χώρο για κανα σόλο.

 

 Πραγματικά μπράβο!!! Εξαιρετικοί όπως πάντα, αέναοι, αειθαλείς!!! Δηλώνω άκρως ενθουσιασμένος !!!!

 Υποκλίνομαι, respect!!!!❤️

 

 

  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Μόλις τώρα, cos_dr είπε

 Χωρίς να θέλω να θίξω τον συνάδελφο  , θα ήθελα να είμαι πάνω να του δώσω ΕΓΩ τον ήχο και το αντίστοιχο μοτίβο παίζοντας τα  πλήκτρα.

Ένα jam ήταν, δεν υπήρχαν απαιτήσεις, οπότε μια χαρά.  

  • Like 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ωραίο cover.

Μπράβο σε όλους. 

Τι μαθαίνουμε όμως από το cover;

Ότι,  ο,τιδηποτε παίζουμε live, και έχει και χορογραφία,  είναι πολύ πιο δύσκολο από ότι νομίζουμε και αναφέρομαι στο original .

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Ένα jam ήταν, δεν υπήρχαν απαιτήσεις, οπότε μια χαρά.  

Ναι, το καταλαβαίνω, δεν το εννοούσα έτσι, απλά είπα τι μου βγήκε σαν ανάγκη, να έπαιζα εκεί πιο πολύ, αυτό ήθελα να τονίσω, ήταν μια χαρά το κομμάτι και τι jam, έχετε εμπειρία. Ότι και να κάνετε super ακούγεται. Είστε θεοί. Ζήτω!!!😍

  • Like 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
18 λεπτά πριν, LK είπε

Ότι,  ο,τιδηποτε παίζουμε live, και έχει και χορογραφία, 

Αν κάναμε και την... χορογραφία σε jam φίλος, δύο θα ήταν οι περιπτώσεις: Να μας έπαιρνε χαμπάρι η ΕΡΤ και να έλεγε "τι ταλεντάρες είναι αφτες παναΐαμ... Γρήγορα να τους υπογράψουμε πριν μας τους κλέψει καμία άλλη χώρα" 😂

Περίπτωση β': Θα φεύγαμε με το ΕΚΑΒ - λουμπάγκα, γόνατα κλπ... 😂

 

Εν το μεταξύ, εγώ παίζω με ένα... χέρι. Στο δεξί φοράω δύο νάρθηκες- έναν για καρπό και έναν για πιο πάνω. Καθότι όταν ο γεροντάρας πήγα να γίνω μελετηρός (ξανά) και... Jaco, μετά από μακρά περίοδο αποχής από το σπορ, πήρα τα... γκουχ, γκουχ... μου 🧐  

 

Απλά με τον ντράμερ είμαστε φίλοι από το λύκειο, παίζαμε μαζί στην πρώτη μας μπάντα και είχε πλάκα που ξαναβρεθήκαμε μουσικά μετά από έναν... αιώνα. Και βέβαια είναι και αυτός μέλος του forum - o @hampis- αν και δεν είναι ενεργός (ελπίζω να επανέλθει). Οπότε το έκανα, καθότι σκέφτηκα "τρία λεπτά κομμάτι είναι, τι μπορεί να πάει στραβά;" 😂 Σήμερα πονάω... 🧐

 

Πάντως κ. συνήγορε δες τον sir να λάβεις έμπνευση και βουρ για Eurovision 😎

  • Χαχα 2

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
3 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

 

 

Πάντως κ. συνήγορε δες τον sir να λάβεις έμπνευση και βουρ για Eurovision 😎

Πάντα αποτελεί πηγή έμπνευσης, όχι μόνον από το συγκεκριμένο. 

  • Like 1
  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπρεπε να με κάνεις tag για να θυμηθώ πως με λένε στο noiz 😃

 

Δεν έχω λόγια για την εμπειρία , ευχαριστώ θερμά τόσο εσένα που ξαναπαίξαμε μετά από 35 χρόνια !!! όσο και το Νέστορα που είναι γαμώ τα άτομα 

 

35 χρόνια !!! όσο το σκέφτομαι .....

  • Like 2
  • Ευχαριστώ 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
9 λεπτά πριν, hampis είπε

Δεν έχω λόγια για την εμπειρία , ευχαριστώ θερμά τόσο εσένα που ξαναπαίξαμε μετά από 35 χρόνια !!! όσο και το Νέστορα που είναι γαμώ τα άτομα 

Εμείς σε ευχαριστούμε Μπάμπη γιατί περάσαμε φανταστικά, το διασκεδάσαμε απίστευτα και ναι ήταν ωραία που ξανά παίξαμε μαζί μετά από τόοοοοσο καιρό. 

 

Κάποια στιγμή θα είχε πλάκα - όταν ισιώσει το χέρι μου βέβαια- να ανέβουμε να παίξουμε με Μανόπουλο senior, και ένα can you feel in the night 😎

 

ΥΓ: Μην χάνεσαι από το Noiz 😉

  • Like 2

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Εμείς σε ευχαριστούμε Μπάμπη γιατί περάσαμε φανταστικά, το διασκεδάσαμε απίστευτα και ναι ήταν ωραία που ξανά παίξαμε μαζί μετά από τόοοοοσο καιρό. 

 

Κάποια στιγμή θα είχε πλάκα - όταν ισιώσει το χέρι μου βέβαια- να ανέβουμε να παίξουμε με Μανόπουλο senior, και ένα can you feel in the night 😎

 

ΥΓ: Μην χάνεσαι από το Noiz 😉

Είναι στο πρόγραμμα να παιχθεί αυτό ή το two wheels .Να φωνάξουμε και τον κυρ.Νίκο ? 😃 Θα έρχομαι πιο συχνά στην παρέα σας ! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου