Προς το περιεχόμενο

1990- Όταν έπαιζα ΠΑΝΚ στα 15


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
4 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

ούτε 18 δεν ήταν ο LK τότε.

15 ήμαΝ  μην με μεγαλώνεις .🤪

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, LK είπε

Από την  punk περίοδο μου, σε ένα Live καλοκαίρι του 1900

Σε έκανα πιο μικρό. Καλά κρατιέσαι

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, LK είπε

Μήπως παίζω εγώ;

 

Γαμω παίζεις, μηχανάκι κανονικο.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο που το έτρεξε ο drummer........

 Εύγε, συγκινούμαι ταμάλα όταν βλέπω παλιό υλικό καλών φίλων, συμφορουμιτών, γίνομαι ακόμα πιο υπερήφανος που ανήκω σε αυτή την τρελά υπέροχη ομάδα του noiz, εύγε!!!!

 

 Θα έλεγα να αφιερώσεις λίγο χρόνο να συγχρονίσεις το video με το audio και να το ανεβάσεις κανά να σε απολαύσουμε καλύτερα!!!!!!

 

 LK POWA!!!!!!😍

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι θα κάτσω να ακούσω δύο (2) τραγούδια των Clash?image.png.211c6a2fc27cb422fed02591cda656c7.png

Ήδη με το κομμάτι του LK και το editing που έκανα έχω ακούσει punk για τα επόμενα 32 χρόνια.

Παρ'το αλλιώς, όπως και να έπαιζαν (για μένα μια χαρά έπαιζαν) μιλάμε για πιτσιρικάδες, το 1990 σου λέει ότι γράφτηκε το βίντεο, ούτε 18 δεν ήταν ο LK τότε.

 

Άλλο αυτό κι άλλο το "κανείς punk drummer δεν παίζει '' ,όχι τίποτα άλλο γελάει ο κοΖμος 🤣  με τέτοιες δηλώσεις.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 λεπτό πριν, cos_dr είπε

 

 Θα έλεγα να αφιερώσεις λίγο χρόνο να συγχρονίσεις το video με το audio και να το ανεβάσεις κανά να σε απολαύσουμε καλύτερα!!!!!!

 

 

Το έκανε ο @Waterfall-K

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, LK είπε

Το έκανε ο @Waterfall-K

A ναι, είδα λίγο βιαστικά, δε διάβασα όλα τα post, μπράβο του!!  MONTAGE 🤣 Τώρα το βλέπω ξανά

  • Συμφωνώ 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Superfunk είπε

 

Άλλο αυτό κι άλλο το "κανείς punk drummer δεν παίζει '' ,όχι τίποτα άλλο γελάει ο κοΖμος 🤣  με τέτοιες δηλώσεις.

Superfunk...Νομίζω ότι είναι καιρός να ακούσεις και κάτι άλλο στη ζωή σου...έξω από το punk, την pop και γενικότερα ότι σκουπιδαριό κυκλοφορεί στα charts των τελαυταίων 40 χρόνων...θα διαπιστώσεις έντρομος ότι οι ντράμερ της punk και γενικότερα οι "μουσικοί" αυτού του είδους δεν κάνουν ούτε για το πανηγύρι της Πάνω Στενής Ευβοίας.image.gif.b9e7e299e87795f33113e5c40ce31add.gif

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Superfunk...Νομίζω ότι είναι καιρός να ακούσεις και κάτι άλλο στη ζωή σου...έξω από το punk, την pop και γενικότερα ότι σκουπιδαριό κυκλοφορεί στα charts των τελαυταίων 40 χρόνων...θα διαπιστώσεις έντρομος ότι οι ντράμερ της punk και γενικότερα οι "μουσικοί" αυτού του είδους δεν κάνουν ούτε για το πανηγύρι της Πάνω Στενής Ευβοίας.image.gif.b9e7e299e87795f33113e5c40ce31add.gif

Σέβομαι το δικαίωμα της άποψης αλλά διαφωνώ με αυτό το ποστ και μάλιστα θα έλεγα πως ένιωσα και λίγο προσβεβλημένος😀, εμένα μου αρέσουν αυτά αλλά και οι μουσικοί τους 😡👺

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

St jims park=πάρκο Αγίου Δημητρίου; 😁

Ωραίο βίντεο εύγε για την διόρθωση άξιζε!. Πωπω και το κομμάτι δεν είχε κλείσει 10ετια τοτε.

Πολύ ωραίο σύνολο, για λύκειοπαιδα σούπερ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου