Προς το περιεχόμενο

Cos_dr - Feel Me Forever


cos_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Κβαντική Διεμπλοκή είπε

Μύκονος super paradise 

Έχω να πάω πολλά χρόνια. Πάρα πολλά χρόνια. Τώρα πάνε μόνο οι πλούσιοι. Δεν μπορώ να πάω, είμαι μισθωτός φτωχός. Παλιά πήγαιναν οι μισθωτοί. Τώρα πάνε μόνο οι φραγκάτοι οι πολύ.

 

 Δεν ξέρω τι παίζει πια εκεί. Πως μπορείς εύκολα να φύγεις πια με τρεις και εξήντα το μήνα, από την Αττική? 🤣

 Ένα τέτοιο κομμάτι να φτιάξεις συνάδελφε, να τα τραγουδήσεις όπως τα λες εσύ καλά.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Σπινθηροβόλος γάιδαρος είπε

Σου αρέσουν οι Συνθετικοί?

 

 

H λέξη "Τσίρκο" αδυνατεί να περιγράψει αυτούς τους τύπους...🥳🤡🤢😵‍💫💩

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

H λέξη "Τσίρκο" αδυνατεί να περιγράψει αυτούς τους τύπους...🥳🤡🤢😵‍💫💩

Μηπως δεν κατάλαβα? Εγώ το κατάλαβα συνθετικοί, όσοι είναι των συνθεσάιζερ, οπως ο Jarre, o Vangelis, o Wakeman και τέτοιοι και μοντέρνοι.

 Για ποίους μιλάει ?

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, cos_dr είπε

Μηπως δεν κατάλαβα? Εγώ το κατάλαβα συνθετικοί, όσοι είναι των συνθεσάιζερ, οπως ο Jarre, o Vangelis, o Wakeman και τέτοιοι και μοντέρνοι.

 Για ποίους μιλάει ?

Γι αυτούς τους ΥπερΚαραγκιόζηδες:🥳

 

 

  • Χαχα 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ Κώστας, είμαι συνθέτης ολκής, δεν είμαι αργόσχολος ηχολήπτης-παραγωγός-δοκιμαστής DAW μουζικών οργάνωνε.

Εγώ έχω γκρουπ και φωνάζω τους καυλήτερους-μεταξύ των οποίων κι εσέ- να παίξουν για πάρτη μου και ΟΥΤΟΙ, έρχονται και παίζουν ότι καυλήτερο ημπορούν κι εγώ ΚΡΙΝΩ και απολύω, όποιον δεν γουστέρνω .

Εγώ Κώστας δεν είμαι συνδικαλιστής της ΑΕΠΙ, διανέμω τη μουσική μου δωρεάν και βγάνω μύρια απ τα λίβε που κάμνω με τη μπάντα , τα οβίνδεο και οσονούπω τη πρώτη μου ταινία μεγάλου μήκους.

Έχω τη ΔΙΚΗ ΜΟΥ εταιρία παραγωγής μουσικής -οβίνδεο και ταινιώνε. Βρίσκομαι ήδη σε συνεννοήσεις με βιοτεχνία στο Μπραχάμι, δια να βγάνω τα πρώτα μου αναμουνιστικά με την υπογραφή μου.

Εγώ Κώστας, παίζω μουσική, δεν ψάχνω κουμπιά σε μπλιμπλίκια

Εγώ Κώστας, έχω ΤΕΛΕΚΑΣΤΕΡ και έχω 2-3 παιδιά να με αλλάζουν χορδές ανά δεκάλεπτο, δια να έχω φρέσκο ήχο, ευάερο και ευήλιο.

Εγώ Κώστας είμαι ο Samy Paraga και άμα λάχει ξεύρω και Κραβ μάγκα - πως το λένε αυτό- και σε σαπίζω στο ξύλο μόνο με τον δεξί μου αντίχειρα γιατί αυτή τη περίοδο, ξεκουράζω τον αριστερό, που είναι ο δυνατός μου

                                   ΤΑΙΛΩΣ._

 

ΥΓ το άσθμα, ΔΕΝ μου άρεσε, είναι απλά δοκιμές ήχωνε σε μια προσπάθεια να μάθεις και να γίνεις καυλήτερος στη παραγωγή του ΣΦ . Μου είναι αδιάφορο να ακούω καλό ήχο, χωρίς σύνθεση. 

Απολύεσαι

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

ΥΓ το άσθμα, ΔΕΝ μου άρεσε, είναι απλά δοκιμές ήχωνε σε μια προσπάθεια να μάθεις και να γίνεις καυλήτερος στη παραγωγή του ΣΦ . Μου είναι αδιάφορο να ακούω καλό ήχο, χωρίς σύνθεση. 

Απολύεσαι

Δεν σου άρεσε? Απολύεσαι.

 Του έφτιαξα λίγο την κιθάρα.

 Για δύο ώρες που ασχολήθηκα θα έπρεπε να σου αρέσει λίγο, αλλά δεν πειράζει. Θα φτιάξω άλλο. Και τι έγινε. 🤣

  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, cos_dr είπε

Δεν σου άρεσε? Απολύεσαι.

 Του έφτιαξα λίγο την κιθάρα.

 Για δύο ώρες που ασχολήθηκα θα έπρεπε να σου αρέσει λίγο, αλλά δεν πειράζει. Θα φτιάξω άλλο. Και τι έγινε. 🤣

Θες μπάντα 🤚

Ημπορώ να σε κανονίσω τα των προσλήψεων - δεν θα σε στοιχίσει ακριβά- + ένα ποσοστούλι 50% επί των ΄΄πωλήσεων''  χαχαχαχαχα Αν περίμενα απ τας πωλήσεις σου .... 🤣

 

Συμβολαί. 🤓

 Ασε κοιλάρα μούσι μαλλούμπα σα το Πατατανατσίου, τρώγε σουβλάκια, χαμπέκες και πίνε κόλες, αν δε γίνεις διάσημος θα σε θυμόμαστε όλοι, σα τον αποτυχημένο ξάδελφο του μπατζανάκη της θείας του Πατατανατσίου, τον Κατάρ-Κ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Θες μπάντα 🤚

Ημπορώ να σε κανονίσω τα των προσλήψεων - δεν θα σε στοιχίσει ακριβά- + ένα ποσοστούλι 50% επί των ΄΄πωλήσεων''  χαχαχαχαχα Αν περίμενα απ τας πωλήσεις σου .... 🤣

 

Συμβολαί. 🤓

 Ασε κοιλάρα μούσι μαλλούμπα σα το Πατατανατσίου, τρώγε σουβλάκια, χαμπέκες και πίνε κόλες, αν δε γίνεις διάσημος θα σε θυμόμαστε όλοι, σα τον αποτυχημένο ξάδελφο του μπατζανάκη της θείας του Πατατανατσίου, τον Κατάρ-Κ

Έχω τον εαυτό μου, ολόκληρη μπάντα είμαι. Σε δύο ώρες έφτιαξα κομμάτι. Σε 4 θα ήταν τέλειο. Άντε μη μου τη βαρέσει και φτιάξω ένα σαν αυτά που φτιάχνεις εσύ ίδιο. 🤣

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Έχω τον εαυτό μου, ολόκληρη μπάντα είμαι. Σε δύο ώρες έφτιαξα κομμάτι. Σε 4 θα ήταν τέλειο. Άντε μη μου τη βαρέσει και φτιάξω ένα σαν αυτά που φτιάχνεις εσύ ίδιο. 🤣

Ναι, πάρε και το Νέστορα στας Τελεκάστερε.

Στο λέω επειδή είσαι ικανός να το κάμνεις 😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου