Προς το περιεχόμενο

ΡΑΓΟΥ 2


Σαμη Παραγκα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

31 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Κάποια εγγραφή χωρίς εσένα μέσα, έχουμε? Αν ναι, ευπρόσδεκτη.image.gif.56e564dad2f2309689665dca511f80fd.gif

Την ώρα που μάζευα για να φύγω στο στούνδιο μπήκε μια χονδρή που καπνίζει πούρα και παίζει πιάνο. Της λέω το επόμενο οβίνδεο δικό σου, εγώ φεύγω

Λίγο μετά χτύπησε το κουνιστό και με ζήταγε να πάω οπίσω. Βλέπεις όλα τα αγόρια του τιμ ήταν κιμβούρδες σα και του λόγου σου, ΠΟΛΛΑ ΒΑΡΕΊΣ και ολίγιστοι

Μια Τελεκάστερ, πάντα θα βρει δουλειά

Συμπέρασμα-κεντρική ιδέα-ηθικό δίδαγμα

Είσαι ΒΛΑΞ

Επεξεργασμένο από Σαμη Παραγκα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Λίγο μετά χτύπησε το κουνιστό και με ζήταγε να πάω οπίσω για  να πάρω την tele που είχα ξεχάσει, κι ότι αν δεν είμαι εκεί σε 10 λεπτά θα την πέταγαν απ'το παράθυρο.

Corrected.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, cos_dr είπε

Το γύρισες στα Big Beats?

Η πλάκα είναι πως δεν ήξερε κανένας να προγραμματίσει ψηφιακά τύμπανα και τα έπαιξε ο Τάκης σε φυσικά, που μετά τα εφεδιάσαμε 🥳

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Η πλάκα είναι πως δεν ήξερε κανένας να προγραμματίσει ψηφιακά τύμπανα και τα έπαιξε ο Τάκης σε φυσικά, που μετά τα εφεδιάσαμε 🥳

Δεν μπορεί, ο Σιαχάμης ξέρει, απλά θα βαριόταν. 🤣

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν τα περισσότερα από όσα έχεις ανεβάσει μου αρέσουνε ,έχουν άποψη και αισθητική και σκέφτομαι ότι "το έχεις" σε μεγάλο βαθμό και κρίμα που δεν ασχολήθηκες ποιο σοβαρά με την τραγουδοποιία και με την μουσική γενικότερα και με την σκηνοθεσία  ακόμα ακόμα .Από την άλλη όμως αυτός είσαι και δεν υπάρχει λόγος για τα περαιτέρω .

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Δεν μπορεί, ο Σιαχάμης ξέρει, απλά θα βαριόταν. 🤣

Όταν το ξεκίνησα να το γράφω, Κώστας έλειπε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, CHRIS P είπε

Λοιπόν τα περισσότερα από όσα έχεις ανεβάσει μου αρέσουνε ,έχουν άποψη και αισθητική και σκέφτομαι ότι "το έχεις" σε μεγάλο βαθμό και κρίμα που δεν ασχολήθηκες ποιο σοβαρά με την τραγουδοποιία και με την μουσική γενικότερα και με την σκηνοθεσία  ακόμα ακόμα .Από την άλλη όμως αυτός είσαι και δεν υπάρχει λόγος για τα περαιτέρω .

Ευχαριστώ σε. Ναι κάτι οι σπουδές, κάτι ο στρατός κάτι οι δουλειές, η μουσική αποτελεί χόμπυ στον λίγο διαθέσιμο χρόνο μου, αλλά και πάλι δεν είναι σίγουρο ότι θα κατάφερνα κάτι περισσότερο. Πλέον παίρνω το τσιπουράκι μου, φωνάζω και κανά καλόπαιδο απ το ΝΟΙΖ και βαράμε στο γάμο του Καραγκιόζη με τη βοήθεια του Τάκη στο στούντιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου