Προς το περιεχόμενο

Θέμα αξιοπιστίας τών συναλλαγών και τών μελών τού noiz


Βασίλης Κουρμπέτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, noe13 είπε

αυτο να ειμαι ειλικρινης δεν εχω καταλαβει γτ ειναι μεμτο!Το εχω διαβασει και απο αρκετους....το εχω κανει καποιες φορες,ειτε γτ πιστευα οτι το αντικειμενο το εδινε λιγο τσιμπημενα,ειτε γτ οντως τοσα διεθετα εκεινη τη στιγμη....απο μαγκια παντως δεν το εκανα σιγουρα...

Σε όλα ρε παιδιά, το παν είναι η ευγένεια, και η ευγένεια είναι δωρεάν. 

Αν έρθει και σου πει "αδερφέ το δίνεις 230, εγώ έχω 200 να διαθέσω γιατί τόσα μπορώ και μήπως μπορείς να μου το δώσεις με 200" ευγενικά και ωραία, ίσως τελικά να γίνει και η συναλλαγή. Μιλάμε για λογική έκπτωση πάντα. Αν στείλει μήνυμα του στιλ "εσυ το δίνεις 230, σου δίνω 200 και αν θες", ε τότε ούτε 225 στο δινω. 

  • Like 2

Never give up! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Nekkon είπε

Σε όλα ρε παιδιά, το παν είναι η ευγένεια, και η ευγένεια είναι δωρεάν. 

Αν έρθει και σου πει "αδερφέ το δίνεις 230, εγώ έχω 200 να διαθέσω γιατί τόσα μπορώ και μήπως μπορείς να μου το δώσεις με 200" ευγενικά και ωραία, ίσως τελικά να γίνει και η συναλλαγή. Μιλάμε για λογική έκπτωση πάντα. Αν στείλει μήνυμα του στιλ "εσυ το δίνεις 230, σου δίνω 200 και αν θες", ε τότε ούτε 225 στο δινω. 

 

1 λεπτό πριν, Nekkon είπε

Αν στείλει μήνυμα του στιλ "εσυ το δίνεις 230, σου δίνω 200 και αν θες", ε τότε ούτε 225 στο δινω. 

ειναι κοινη λογικη αυτο....εγω δεν εχω στειλει αλλα ΟΥΤΕ εχω λαβει τετοιο μηνυμα....κ εχω κανει εκατονταδες συναλλαγες στο νοιζ...

  • Like 1

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, LK είπε

Στην τελευταία κιθάρα που αγόρασα απο αγγελία, η συμφωνία μας ήταν η εξής απλή:

"Φέρε μου να τη δώ, και αν μου κάνει θα την πάρω".

 

καλα εσυ εισαι και ΦΙΡΜΑ 😅 σε κοινους θνητους κανεις δεν θα φερει κατι που θελει να πουλησει .

 

εξω απο την πλακα σχεδον ΟΛΕΣ τις κιθαρες, ενισχυτες και πεταλια που εχω αγορασει απο τις αγγελιες μου τα εχουν φερει  στο σπιτι....αρα ειμαι και εγω φιρμα 🤣... βεβαια εγω δεν ειπα αυτο που λες εσυ αλλα το

 

"Φέρε μου να τη/το δώ, και αν μου κάνει δεν ειναι χαλαΖμενη/ο θα την πάρω"... μια και κΣερο 😅 τι αγοραζω παντα..ΠΟΤΕ δε δεν ειχα προβλημα με κανεναν απο αυτους που συναΛαχΤικα μια χαρα παιδια ηταν ολοι.

  

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Χαχα 3

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, noe13 είπε

αυτο να ειμαι ειλικρινης δεν εχω καταλαβει γτ ειναι μεμτο!Το εχω διαβασει και απο αρκετους....το εχω κανει καποιες φορες,ειτε γτ πιστευα οτι το αντικειμενο το εδινε λιγο τσιμπημενα,ειτε γτ οντως τοσα διεθετα εκεινη τη στιγμη....απο μαγκια παντως δεν το εκανα σιγουρα...

Από γυφτιά και ηλιθιότητα το έκανε. Όταν σου πουλάει κάποιος ένα όργανο των €1,400 στα €800, του κουτιού και μέσα στην εγγύηση, κι εσύ του στέλνεις μήνυμα "διαθέτω €500, αν θες πες μου", τότε ή είσαι θρασύτατος, ή καραΒλάξ ή και τα δύο.

  • Like 2

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου