Προς το περιεχόμενο

Πάμε για μπύρες;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Shelter είπε

Το ξέρω εκεί μεγάλωσα.

 

Άσε που αυτά γίνονται σε άλλους χρόνους. Όχι τη μέρα και ώρα που θα πάμε 

Και εγώ εκεί μεγάλωσα αλλά δεν έβγαινα εκεί, πήγαινα Κολωνάκι στην πλατεία για να ελέγχω την εξουσία καλύτερα. 😀

  • Χαχα 2

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα σήμερα μηχανή ενώ έχει δώσει βροχές....Έτσι και γίνω μουσκεμα...το κρίμα στο λαιμό σας. Εγώ θα κατηφορίσω.

  • Like 1

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καρεκλοποδαρα θα ρίξει. Η κλιματική αλλαγή έκανε το κλίμα νσ αλλάζει τόσο ραγδαία που δεν μπορούν να το παρακολουθήσουν  με ακρίβεια οι βαρομετρικοι sensors και οι αλγόριθμοι τις ΑΙ αποκτούν συνείδηση και μπερδεύονται μεταξύ τους στο software και μπερδεύουν τα αποτελέσματα των προγνώσεων. Παίζει πολύ παραπληροφορηση στις πλατφόρμες. Εμένα να ακούτε που είμαι αξιόπιστος γιστι με πονούν τα κόκκαλο και καταλαβαίνω τι θα γίνει. Και οσφραινομαι τις καταιγίδες. Είμαι ξεχωριστός 🤢🤣🤣

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Καρεκλοποδαρα θα ρίξει. Η κλιματική αλλαγή έκανε το κλίμα νσ αλλάζει τόσο ραγδαία που δεν μπορούν να το παρακολουθήσουν  με ακρίβεια οι βαρομετρικοι sensors και οι αλγόριθμοι τις ΑΙ αποκτούν συνείδηση και μπερδεύονται μεταξύ τους στο software και μπερδεύουν τα αποτελέσματα των προγνώσεων. Παίζει πολύ παραπληροφορηση στις πλατφόρμες. Εμένα να ακούτε που είμαι αξιόπιστος γιστι με πονούν τα κόκκαλο και καταλαβαίνω τι θα γίνει. Και οσφραινομαι τις καταιγίδες. Είμαι ξεχωριστός 🤢🤣🤣

Απλά γεραρός. 

Επεξεργασμένο από Nestoras
  • Μπερδεύτηκα 1

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Καρεκλοποδαρα θα ρίξει. Η κλιματική αλλαγή έκανε το κλίμα νσ αλλάζει τόσο ραγδαία που δεν μπορούν να το παρακολουθήσουν  με ακρίβεια οι βαρομετρικοι sensors και οι αλγόριθμοι τις ΑΙ αποκτούν συνείδηση και μπερδεύονται μεταξύ τους στο software και μπερδεύουν τα αποτελέσματα των προγνώσεων. Παίζει πολύ παραπληροφορηση στις πλατφόρμες. Εμένα να ακούτε που είμαι αξιόπιστος γιστι με πονούν τα κόκκαλο και καταλαβαίνω τι θα γίνει. Και οσφραινομαι τις καταιγίδες. Είμαι ξεχωριστός 🤢🤣🤣

Εμένα είναι βουλωμένη η μύτη μου αλλά παίρνω έκτακτο δελτίο επιδείνωσης καιρού από το το ΥΕΘΑ και τώρα δεν πήρα κάτι. Άρα μη φοβού, αμα κανουν μαλακία εκει τους τεντώνουν οι στραταίοι.

  • Χαχα 1

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 ώρα πριν, marathon είπε

Πήρα σήμερα μηχανή ενώ έχει δώσει βροχές....Έτσι και γίνω μουσκεμα...το κρίμα στο λαιμό σας. Εγώ θα κατηφορίσω.

Όλο για βροχές λένε, αλλά βροχές δεν βλέπουμε. Εξάλλου σύμφωνα με τον χάρτη, θα σου περάσει ξώφαλτσα και στην Αθήνα οριακά.

 

1 ώρα πριν, cos_dr είπε

Εμένα να ακούτε που είμαι αξιόπιστος γιστι με πονούν τα κόκκαλο και καταλαβαίνω τι θα γίνει.

😂

Αφτόν βρήκαμε για security; Καλά θα πάει αφτό... 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Terry RoscoeBeck5 είπε

Όλο για βροχές λένε, αλλά βροχές δεν βλέπουμε. Εξάλλου σύμφωνα με τον χάρτη, θα σου περάσει ξώφαλτσα και στην Αθήνα οριακά.

 

😂

Αφτόν βρήκαμε για security; Καλά θα πάει αφτό... 

Δε θσ βρέξει. Μπορεί νσ χιονίσει 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου