Προς το περιεχόμενο

Προς πληκτάδες...help!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απαγορεύω τους καυγάδες στους οποίους δε συμμετέχω... 😀

 

Πέραν της πλάκας, βλέπω έναν ζήλο (από διάφορους, όχι μόνο από εσάς) να εντοπισθούν οι αιτίες της μικρής συμμετοχής στο φόρουμ (αν είναι μικρή, δεν είμαι βέβαιος). Αλλά οι αιτίες δεν σας/μας είναι γνωστές, οπότε μην αλληλο-αδικείστε. Οι "πληκτράδες" ήταν πάντα μία μειοψηφία εδώ, σε σχέση με τους κιθαρίστες. Είναι αδύνατο να ευθύνονται. Από την έναρξη της "κρίσης" και μετά, τα έξοδα για εξοπλισμό μειώθηκαν, άρα και οι λόγοι για αθρόα συμμετοχή... κάποιοι βρήκαν άλλες δουλειές... κάποιοι παντρεύτηκαν... και οι περισσότεροι απλώς έχουν πάψει να ασχολούνται ενεργά... είχα άλλωστε γράψει κάποια στιγμή (προκαλώντας μέγιστο εκνευρισμό) ότι "σε 10 χρόνια από σήμερα, οι περισσότεροι δεν θα ασχολείστε".

 

Ας αφήσουμε το θέμα της μικρής συμμετοχής στη Διαχείριση... αν θέλει τη γνώμη μας, θα τη ζητήσει υποθέτω.

 

  • Like 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, trolley είπε

Απαγορεύω τους καυγάδες στους οποίους δε συμμετέχω... 😀

 

Πέραν της πλάκας, βλέπω έναν ζήλο (από διάφορους, όχι μόνο από εσάς) να εντοπισθούν οι αιτίες της μικρής συμμετοχής στο φόρουμ (αν είναι μικρή, δεν είμαι βέβαιος). Αλλά οι αιτίες δεν σας/μας είναι γνωστές, οπότε μην αλληλο-αδικείστε. Οι "πληκτράδες" ήταν πάντα μία μειοψηφία εδώ, σε σχέση με τους κιθαρίστες. Είναι αδύνατο να ευθύνονται. Από την έναρξη της "κρίσης" και μετά, τα έξοδα για εξοπλισμό μειώθηκαν, άρα και οι λόγοι για αθρόα συμμετοχή... κάποιοι βρήκαν άλλες δουλειές... κάποιοι παντρεύτηκαν... και οι περισσότεροι απλώς έχουν πάψει να ασχολούνται ενεργά... είχα άλλωστε γράψει κάποια στιγμή (προκαλώντας μέγιστο εκνευρισμό) ότι "σε 10 χρόνια από σήμερα, οι περισσότεροι δεν θα ασχολείστε".

 

Ας αφήσουμε το θέμα της μικρής συμμετοχής στη Διαχείριση... αν θέλει τη γνώμη μας, θα τη ζητήσει υποθέτω.

 

Εγω σας αγαπάω και δεν έχω πρόβλημα για τα πολιτικά. Για αυτά που λέω όμως για τα συνθ έχω τη στήριξη καθολικά των πληκτραδων που έχουν κακη γνωμη για αυτόν, γιατί ακριβώς αυτος πολλές φορές δεν τα λέει σωστά. Του τα έχουν πει πολλοί δημόσια κσι μάλλον το ξεχνάει, του κόστισε στη συμμετοχή του και λέει για εμένα πράγματα που ισχύει το ακριβώς αντίθετο και ζητώ την προστασία σου γιατί σε αυτά έχω δίκιο και τα έχεις υποστηρίξει στο παρελθόν. Δυστυχώς θα αναγκαστώ να γραψω αυτό που του έγραψα για το Montage σε πμ, δημόσια και δεν μπορεί να μου λέει τέτοια πράγματα. Να τα ανακαλέσει γιστι έχει άδικο. Δεν με ενδιαφέρει ο τρόπος τόσο όσο το άδικο σε σχέση με τα άλλα workstations που είναι περισσότερο synths και αυτόνομα music production tools. Να πάρουν θέση επιτέλους αυτοί που μου στέλνουν pm και βα με στηρίξουν. Δε θέλω τα pm σας. 😡Να τα πείτε για να δούμε ποιος μιλάει, ποιος είμαι και τι λέει 😡 Για να ηρεμήσει ο καταρράκτης κσι παράλληλα να σεβαστεί το υψηλό μουσικοτεχνολογικο μου επίπεδο και την αντίστοιχη προσφορά της συμμετοχής μου στο forum. Αεθφσξδξδδξξφ😡😡😡

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αξιότιμα μέλη, τα εξής δύο δηλαδή, κόψτε το τώρα παρακαλώ. Και νομίζω ότι είμαστε μεγάλα παιδιά και καταλαβαινομαστε. 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν τσακώνονται οι κιθαρίστες

75965e712bd5db36c1238e1257c453e8_w200.gif

 

Όταν τσακώνονται οι πληκτάδες

giphy.gif

 

Όταν τσακώνονται οι ντράμερ

raw

 

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Αξιότιμα μέλη, τα εξής δύο δηλαδή, κόψτε το τώρα παρακαλώ. Και νομίζω ότι είμαστε μεγάλα παιδιά και καταλαβαινομαστε. 

 

8 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Αξιότιμα μέλη, τα εξής δύο δηλαδή, κόψτε το τώρα παρακαλώ. Και νομίζω ότι είμαστε μεγάλα παιδιά και καταλαβαινομαστε. 

Να δεχτώ δηλαδή την προσβολή ότι παραπληροφορω που είναι και τραγικό ψέμα και πως εγώ διώχνω πλήκτραδες από το φορουμ. Θα το διαβάζουν τώρα και θα γελάνε🤣Θα κόψει αυτός λίγο και εγώ ποτέ δεν αρχίζω. Ψέματα. Με τον trolley έχω αρχίσει εγώ μια δυο φορές. Αυτό είναι αλήθεια. 🤣 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Με τον trolley έχω αρχίσει εγώ μια δυο φορές. Αυτό είναι αλήθεια. 🤣 

...με αυτόν...είσαι συγχωρεμένος!!!! Άντε τώρα να μου βρεις το preset !!!!!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, marathon είπε

...με αυτόν...είσαι συγχωρεμένος!!!!

 

Το καλό είναι ότι όλοι εσείς (μαραθώνας, καταρράκτης, μοναδική-λάμψη) αντέξατε την δεκαετία, οπότε εκ' των πραγμάτων είσαστε survivors...

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, marathon είπε

...με αυτόν...είσαι συγχωρεμένος!!!! Άντε τώρα να μου βρεις το preset !!!!!!

Δεν μπορώ. Για το arpeggio έκανα λάθος. Δεν έπρεπε να πεις τίποτα. Και είπα, τι ωραία που παίζει τις αξίες 🤣

 Εγω είμαι και human super arpeggiator. 

Εύχομαι να τον βρεις τον ήχο. Ήταν πολύ ωραίο το θέμα σου, απολαυστικοτατο. 

 Και δεν με νοιάζει που μου είπε αυτά που είπε ο Waterfall. Σε όλους το κάνει. Και ο Χριστός έζησε τέτοιες μέρες που τον χλευαζαν και αμφισβητουσαν τον Αληθινό του Λόγο. Εγώ μρ τον Χριστό έχω πολλά κοινά, παράδειγμα τα θαύματά μου στη μουσική αλλά έχουμε και μια πολύ σημαντική διαφορά. Όταν με χαστουκισζουν κσι δει άδικα, εγώ δε γυρνάω το άλλο μάγουλο. 🤣🤣🤣👺

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Και είπα, τι ωραία που παίζει τις αξίες 🤣

Tις αξίες...τις παίζω με τη midi κιθάρα...τί δουλειά έχω εγώ με τα πλήκτρα!!!!!!!!🤩

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου