Προς το περιεχόμενο

Blackmore/Clapton stories


sultan of string

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, Σπινθηροβόλος γάιδαρος είπε

Στο 10:02 το καλύτερο σημείο

Μιλάει για τίποτα άλλο πλην χορδών? Μετά από μερικά λεπτά το έκλεισα, δεν άντεξα...

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, Waterfall-K said:

Μιλάει για τίποτα άλλο πλην χορδών? Μετά από μερικά λεπτά το έκλεισα, δεν άντεξα...

νομίζω κιθάρα παίζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, sultan of string είπε

νομίζω κιθάρα παίζει

Κι αυτός το ίδιο νομίζει...😆

Λέω ρε παιδί μου μπας και λέει καμιά ενδιαφέρουσα ιστορία που δεν αφορά αποκλειστικά τους κιθαρίστες.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Κι αυτός το ίδιο νομίζει...😆

Λέω ρε παιδί μου μπας και λέει καμιά ενδιαφέρουσα ιστορία που δεν αφορά αποκλειστικά τους κιθαρίστες.

Όπως αυτή για τους ΑΒΒΑ. 

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Nestoras είπε

Όπως αυτή για τους ΑΒΒΑ. 

Δεν την έχω ακούσει. Εννοούσα κάτι αστείο και ανάλογο με την ιστορία με τη μακαρονάδα, που είχε χώσει τη μούρη του Gillan μέσα σ'αυτή...😌

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με ενδιαφέρει αυτή τη στιγμή η γνωριμία του με τον Clapton, βαριέμαι αυτή τη στιγμή. Θα βοηθούσε αν περιέγραφες τι σου έκανε εντύπωση σε αυτό το βίντεο και το ποσταρες... Αλλά αυτά είναι πράγματα που εσύ δεν κάνεις. Περί Blackmore, φοβερός μουσικός, η αισθητική του στους πρώτους δίσκους τον Rainbow έδωσε το έναυσμα για ένα ολόκληρο είδος μουσικής του οποίου είμαι ακροατής από τα 90ς ως σήμερα. Τον έχω δει και Live στο Λυκαβηττό με την νέα τότε μπάντα του Blackmore's Night, από σκηνική παρουσία βάρδος, από live performance έτσι και έτσι, ποτέ δεν ήταν του live νομίζω. Ξέρει να γράφει όμως πιασάρικα και διαχρονικά τραγούδια, το έχει κάνει επανειλημμένα στην καριέρα του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Δεν την έχω ακούσει. Εννοούσα κάτι αστείο και ανάλογο με την ιστορία με τη μακαρονάδα, που είχε χώσει τη μούρη του Gillan μέσα σ'αυτή...😌

 

  • Like 1

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, Άγιος said:

Δεν με ενδιαφέρει αυτή τη στιγμή η γνωριμία του με τον Clapton, βαριέμαι αυτή τη στιγμή. Θα βοηθούσε αν περιέγραφες τι σου έκανε εντύπωση σε αυτό το βίντεο και το ποσταρες... Αλλά αυτά είναι πράγματα που εσύ δεν κάνεις. Περί Blackmore, φοβερός μουσικός, η αισθητική του στους πρώτους δίσκους τον Rainbow έδωσε το έναυσμα για ένα ολόκληρο είδος μουσικής του οποίου είμαι ακροατής από τα 90ς ως σήμερα. Τον έχω δει και Live στο Λυκαβηττό με την νέα τότε μπάντα του Blackmore's Night, από σκηνική παρουσία βάρδος, από live performance έτσι και έτσι, ποτέ δεν ήταν του live νομίζω. Ξέρει να γράφει όμως πιασάρικα και διαχρονικά τραγούδια, το έχει κάνει επανειλημμένα στην καριέρα του

μου αρέσει ο τρόπος που διηγείται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου