Προς το περιεχόμενο

Aphrodite's Child - 666 (50th anniversary deluxe edition)


Waterfall-K

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, trolley είπε

Δυστυχώς, το αναμφισβήτο ενδιαφέρον σου για την ποιότητα του noiz.gr (και για άλλα θέματα), δεν έχουν καταφέρει να νικήσουν τον χουλιγκάνο μέσα σου, που ξυπνάει κυριακάτικα και με τη τσίμπλα στο μάτι, ψάχνει να τσακωθεί. Δεν είναι δικό μου πρόβλημα.

 

Η εντύπωση που έχεις, ότι είμαι κάποιο καλό παιδάκι που θα ανέχεται αυτή τη συμπεριφορά για πάντα, είναι λανθασμένη. Η προσωπική μου αντίληψη είναι ότι αυτό που έγραψα είναι σωστότατο και απόλυτα κατανοητό, ΑΛΛΑ αν κάνω λάθος θα το πληρώσω φεύγοντας.

 

Μπορείς βέβαια, να αποσύρεις αυτά που έγραψες ΤΩΡΑ, και να γλυτώσεις τον διασυρμό, καθότι είμαι βέβαιος ότι παρά το ότι υπάρχουν μέλη που δεν με συμπαθούν, ΔΕΝ πρόκειται να ισχυριστούν κάτι που είναι καταφανώς ψευδές.

 

Πέντε.

 

Θα  κάνω την προσπάθεια μου μέσω του admin για να προχωρήσουν αυτά που πιστεύω πως είναι ζωτικής σημασίας για τη λειτουργία και το μέλλον του noiz. Αν υπάρξει η αντίστοιχη βούληση τότε όλα θα πάρουν το δρόμο τους . Θα του καταθέσω δε όλα τα απαραίτητα στοιχεία κσι θα κρίνει. Και να μην πετύχω το σκοπό μου θα έχω τη συνείδηση μου ήσυχη πως προσπσθησα. 

 Όλοι ξέρουν πως έχω δίκιο. Τους ευχαριστω πολύ. Αυτό είναι το όραμα μου για τη νεα σεζόν. Περισσότερα μουσικοτεχνολογικα θέματα. Και τα άλλα μόνο αν είναι άκρως απαραίτητα για την εξέλιξη του κυρίως θέματος με ένα φιλτράρισμα σύμφωνα με τους κάννες και την κοινή λογική και εξάλειψη του εβ λόγω flaming και του flooding που λειτουργεί σε αλλα μέλη, όχι σε εμένα γιστι δε μασάω, αποτρεπτικά  για νσ συμμετάσχουν μουσικοτεχνολογικα και αυτό είναι η αλήθεια, είναι η πραγματικότητα. 

Θα προσευχηθώ σήμερα και στην Παναγία να γίνει αυτή η στροφή, από τον admin και τους κύριους συντελεστές πραξη από στη τη σεζόν και για πάντα. Αμήν! Αμην! Αμην! 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@cos_drαυτο που κατάλαβα ότι έγραψε ο @trolley είναι ότι δεν χρειάζεται να συμφωνήσει με τις πολιτικές πεποιθήσεις κάποιου για να εκτιμήσει το καλλιτεχνικό του έργο.

 

Πράγμα ΑΠΟΛΥΤΩΣ σωστό και κατανοητό.

 

Από την άλλη είναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΆ επιφυλακτικος έναντι οποιουδήποτε ΨΕΚΑ....είτε αυτός είναι κομμουνιστής,είτε φιλελεύθερος εις τας κοινωνικοοικονομικΑς πεποιθήσεις του ...είτε είναι οπαδός του ολοκληρωτισμού είτε της κοινοβουλευτικής δημοκρατίας εις τα πολιτικΑς πεποιθήσεις του.

 

Τώρα αν αΦτο δεν είναι ξεκάθαρο δε νομίζω να φταίει ο @trolley😂

 

Προφανώς συμφωνώ με αυτό που λέει και σίγουρα θα προτιμούσα να κάνω παρέα με έναν ΜΗ ψέΚα ο οποίος δεν συμφωνεί μαζί μου κοινωνικοοικονομικόπολιτικά από έναν πΣεκα ο οποίος έχει τον Milton Freedman στο τσεπακι του... αλλά πιστεύει ότι όλοι μας μισούν γιατί είμαστε οι καλύτεροι (μια χαρά είμαστε btw , μπορεί να είμαστε οι καλύτεροι αλλά ΣΙΓΟΥΡΑ δεν μας μισούν όλοι 🤣) και ότι θα έρθει το κΣανθο γένος να μας σώσει...

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Like 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλο ένα σκοτωμένο θέμα απλά και όμορφα......

Με αυτά τα χάλια θα μπουν νέοι εδώ μέσα να διαβάσουν θέματα που θα βοηθήσουν μουσικά, τεχνικά και πάνω στην μουσική τεχνολογία να είστε σίγουροι.......👍

 

Υ.Γ.

Στο βαρέλι ο πάτος δεν εθεαθει ακόμη ......🙈🙉🙊

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι αισιόδοξος. . Και μόνο όφελος θα έχει το forum αυτό. Στιν αριθμό τον μελών αλλά και την ποιότητα και τον πλουραλισμο στα μουσικοτεχνολογικα θέματα. Και θσ προσεγγίσει και περισσότερους επαγγελματίες και ειδικούς. Αμην! 

  • Like 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, foxxx είπε

Αλλο ένα σκοτωμένο θέμα απλά και όμορφα......

Με αυτά τα χάλια θα μπουν νέοι εδώ μέσα να διαβάσουν θέματα που θα βοηθήσουν μουσικά, τεχνικά και πάνω στην μουσική τεχνολογία να είστε σίγουροι.......👍

 

Υ.Γ.

Στο βαρέλι ο πάτος δεν εθεαθει ακόμη ......🙈🙉🙊

Κοίταξε φίλε μου. Είναι η κατάχρηση που καιρό ένας δύο της ελαστικότητας στην εφαρμογή των κανόνων του φόρουμ γιστι δεν ξέρουν να πουν κάτι για τα κύρια θέματα και ψάχνουν κάπου να κάνουν κοινωνικοπολιτικο preaching. Εχω κρατήσει ιστορικό για αυτά αλλά και για τις ανάλογες παρεμβολές στα τεχνικά θέματα, υπήρξα και moderator λ, μου ζητήθηκε, δεν τι ζήτησα και σταμάτησα γιατί μου επισημάνθηκε από την παλιά διαχείριση πως ναι μεν έχω δίκιο αλλά στο συγκεκριμένο μέλος το εφάρμοσα με λάθος τρόπο και του είπα πως για αυτή τη σουπιά 🤣μόνο αυτος ο τρόπος υπάρχει και διαφώνησαμε σε αυτό και παραιτήθηκα. Με τη νεα διαχείριση ίσως βρεθεί πιο common ground στη αντιμετώπιση εφόσον το συζήτησω. Θα κσταθεσω την πρόταση μου σύντομα. Αμην! 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω να δηλώσω, ότι επειδή θεωρώ τον "Σπινθηροβόλος", εξαιρετικά έγκριτο μέλος, μετράω την αρνητική του ψήφο για δύο(2). Οπότε μένουν τρεις(3).

  • Like 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, trolley είπε

Έχω να δηλώσω, ότι επειδή θεωρώ τον "Σπινθηροβόλος", εξαιρετικά έγκριτο μέλος, μετράω την αρνητική του ψήφο για δύο(2). Οπότε μένουν τρεις(3).

Οι κάλπες ποτέ κλείνουν? 🤣🤣🤣 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, trolley είπε

Έχω να δηλώσω, ότι επειδή θεωρώ τον "Σπινθηροβόλος", εξαιρετικά έγκριτο μέλος, μετράω την αρνητική του ψήφο για δύο(2). Οπότε μένουν τρεις(3).

Είναι κάτι σαν πρόταση μομφής (που είναι και επίκαιρο!!!) να στη ρίξω?🤩

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, marathon είπε

Είναι κάτι σαν πρόταση μομφής (που είναι και επίκαιρο!!!) να στη ρίξω?🤩

Δηλ κάτω από το nickname @cos_dr κρύβεται ο Στέφαν;

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου