Προς το περιεχόμενο

Aphrodite's Child - 666 (50th anniversary deluxe edition)


Waterfall-K

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, trolley είπε

 

 .Είναι ένας ειδικά (στη γωνία με τον πεζόδρομο) που δεν γουστάρει τα VST.

Θα του ανοίξω το κεφάλι. Πες μου που είναι τώρα και πάμε, να έρθω με τη μηχανή. Θα φοράω και τα earbuds και θα ακούω το άλμπουμ το 666. Πάμε τώρα, πες μου που είναι. ΠΑΜΕ 😡😡😡

3 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

Για πόσο ακόμα;

Σε 5-6 μήνες και αφτί ένα τεράστιο Airbnb θα είναι και θα γεμίσει ΝΤΙΝΤΙΔΕΣ και "νέες μανουλες" από τα ΒΠ...

Θα φτιάξουν πάντως ένα ΜΟΥΣΕΙΟ " τσίχλας στον εγκέφαλο" για να μπαίνει ο τουρίστας να γελάει....Ε να ενημερώνεται για το παρελθόν της περιοχής θέλω να πω 🤣

 

Όλα αλλάζουν, η ιδέα μένει. Και θα μετακομίσει αλλού. Και το Airbnb σαν την ΑΙ είναι. Μια φούσκα είναι που θα σκάσει, σαν τις άλλες τις καπιταλιστικές απληστίες τους σε έναν αέναο κύκλο καταστροφής και ανοικοδόμησης🤌🤣

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, kwstas79 είπε

Τελικά τι λέει το πακέτο, αξίζει; Γιατί έχω να πάω και σε ένα γάμο και ψάχνω δώρο.

 

Βρέθηκε άλλο, φθηνότερο πακέτο:

 

shopping?q=tbn:ANd9GcQBNC3BovJ_3J1Ay7jt7

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, kwstas79 είπε

Τελικά τι λέει το πακέτο, αξίζει; Γιατί έχω να πάω και σε ένα γάμο και ψάχνω δώρο.

image.jpeg.c0dda6d26b6fcc62b2f42e2cfe5c78c5.jpeg

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, trolley είπε

 

Βρέθηκε άλλο, φθηνότερο πακέτο:

 

shopping?q=tbn:ANd9GcQBNC3BovJ_3J1Ay7jt7

Και ότι σκεφτόμουν να το κατεβάσω, να το γράψω σε cd, να τυπώσω και τα εξώφυλλα στον μαύρο laser και να σκάσω μύτη στον γάμο να φάω και τσάμπα, αλλά η αντιπρόταση σου είναι ενδιαφέρουσα, γιατί είναι και η νύφη (ήδη) φουσκωμένη.

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, kwstas79 είπε

γιατί είναι και η νύφη (ήδη) φουσκωμένη.

 

Σε τέτοια περίπτωση, κατεβάζουμε από το rutracker μία νέα νύφη. Προσοχή στους ιούς όμως, διότι είχα κατεβάσει το LovelyBlonde.mkv και μέσα είχε κάτι αρπαγμένους πεπονάδες να φτιάχνουν κομπόστα.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, trolley είπε

 

Σε τέτοια περίπτωση, κατεβάζουμε από το rutracker μία νέα νύφη. Προσοχή στους ιούς όμως, διότι είχα κατεβάσει το LovelyBlonde.mkv και μέσα είχε κάτι αρπαγμένους πεπονάδες να φτιάχνουν κομπόστα.

Τι post διαβάζουμε στο noiz.

 Γράψε ένα βιβλίο.

 "Το ευ ζην" του trolley.

 Και όποιος το διαβάζει στην τρίτη σελίδα θα χασμουριέται και θα πηγαίνει για ύπνο. 🤣

 Θα κάνει θραύση σε όσους έχει αϋπνίες. 🤣

 Συνεννοήσου με τις εκδόσεις "Γεωργιάδη" να το δίνουν δώρο με την Ελληνική Αγωγή. 🤣🤣

 Θα κονομήσεις αδρά αφού ξέρεις και από τυπογραφία θα μειώσεις δραματικά το κόστος παραγωγής 🤣

 Θα το προλογίσω εγώ που είμαι καλός στις παρουσιάσεις, θα μου κάνεις δώρο το γραφείο του thomann, δε θέλω τίποτε άλλο. Αφήνω τα υπερκέρδη σε εσένα. 🤣

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι, πρώτα θα διαβάζεις το βιβλίο μου, μετά θα κοιμάσαι, μετά θα θέλεις καφέ, μετά θα πηγαίνεις στην πλατεία, έτσι θα βγάζουμε χρήμα από τους κατοίκους.

5 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Αφήνω τα υπερκέρδη σε εσένα. 🤣

 

Λες και θα στα έδινα.

 

😀

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, trolley είπε

Έτσι, πρώτα θα διαβάζεις το βιβλίο μου, μετά θα κοιμάσαι, μετά θα θέλεις καφέ, μετά θα πηγαίνεις στην πλατεία, έτσι θα βγάζουμε χρήμα από τους κατοίκους.

 

Λες και θα στα έδινα.

 

😀

Το πιστεύω. Αυτή είναι η διαφορά μας. Εγώ άμα δεν είχα τα έξοδα του μικρού και την ακρίβεια, θα παράγγελλα δυο studio desk L και θα σου έδινα το ένα. Έχουμε άλλη φιλοσοφία. Δεν είναι κακό αυτό βέβαια άλλα έτσι είναι.

 Και δεν το έχω πάρει ακόμα γιατί προβληματίζομαι με τις διαστάσεις διότι έτσι όπως τα έχω τώρα με βολεύει καλύτερα και φοβάμαι πως το καινούργιο θα είναι χειρότερο και θα κινούμαι περισσότερο τραβώντας το ράφι, δε θα με βολέψει και θα σπαστώ. Δεν ξέρω τι να κάνω, μου την έχει ΔΩΣΕΙ😡😡🧌

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, cos_dr είπε

, η ιδέα μένει. Και θα μετακομίσει αλλού

 Εννοειται...εχει το ΔΑΦΝΙ χωρο για ολους. 😅

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου