Προς το περιεχόμενο

Aphrodite's Child - 666 (50th anniversary deluxe edition)


Waterfall-K

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Είναι εμφανές, αλλέως δεν θα άκουες Κρις Ρία λαίμαι όλμος 🥳

Άσχετο αλλά η tribute strat που είχε βγάλει η Fender Mexico ήταν πολύ ωραία. 

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, Nestoras said:

Ναι αλλά τέτοια ετικέτα;

https://www.vinylnet.co.uk/label-discographies/vertigo-swirl-label-lps

Καταλαβα τι λες, αλλα δεν ηρθε ακομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Εγώ προτείνω να τους χαλάσουμε έναν, έναν . Σε πρώτη φάση τον Κατάρ-Κ, δεν μας έφταναν οι Ντου Που και ο Πατατανατσίου, τώρα μας έβγαλε και τον Κρις Ρία, που ήθελε να γίνει Ράι Κούντερ ο κανάγιας, λοιδορεί τα Μουουουουουγκ, τα VST.

Υστερα το Τρόλευ, διατί είναι αλαζών και πιστεύει πως όλες αι γκόμεναι τον θέλουν για το πλυντήριό του και ακούει και Παπατανατσίου

Μετά τον Σουλτάνο των στρινγ κι αυτός ακούει Πατατανατσίου και Κρις Ρία.

   Και ουκ έτσιν αριθμός, μέχρι να εξοντώσουμε όλη τη Μαμπεμπεγοζγκόνικη και Προγκ σκηνή του ΝΟΙΖ και να επιβληθεί η ΠΑΝΚ ο Σοσιαλισμός και η Επανάσταση

Καλά, η οργή είναι στιγμιαία και μπαίνουν τέτοιες εικόνες στο μυαλό γιατί βλέπαμε πολλές ταινίες το '80 με τον Stallone και τον Van Damme. Η βία δε λύνει προβλήματα. Το ξεχνάς και προχωράς.

Τώρα είδα και εγώ ένα πλυντήριο σε προσφορά και το σκέφτομαι, αυτό που έχω δεν έχει πρόβλημα αλλά το είδα design και έχει και wifi και με έχουν βολέψει τα wifi aircondition και το θέλω.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, trolley είπε

Από αυτό, υπόσχομαι να αποκτήσω, όταν δω τους ελληναράδες να μην κάθονται στις καφετέριες των Δυτικών Προαστείων για τρεις συνεχόμενες ώρες, πληρώνοντας καφέ για πέντε ευρώ. Μέχρι τότε, όχι, σόρυ κιόλας.

Αν και πάω σπάνια να κάτσω για καφέ εδώ και 3 χρόνια που έκοψα το κάπνισμα τώρα με θύμωσες😡 Θα πάω να κάτσω σε μια καφετέρια από κάτι ωραίες στη σειρά  που έχει από κάτω μου στην πλατεία και θα πάρω έναν ελληνικό το πρωί  με ενάμισι ευρώ για 5 συνεχόμενες ώρες, να σερφάρω με το surface pro να έχω και τσαμπε WiFi 🤣 και κάθε φορά που θα περνάει το αφεντικό και θα κοιτά που του κρατάω ακόμα το τραπέζι θα τον κοιτάω και θα γελάω ειρωνικά. Και θα φωνάξω την κοπέλα που σερβίρει και θα της πω. Πήγαινε και πες του ότι είπα. "Ο ΤΣΑΜΠΑΣ ΔΕΝ ΠΕΘΑΝΕ" 🤣🤣🤣 Και μη μου πεις δε θα αντέξει η μπαταρία που έχει και παλιώσει πέντε ώρες. Έχει ταφ να βάλω πριζα εκεί που έχουν τους εξωτερικούς ανεμιστήρες. 🤣

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, cos_dr είπε

έναν ελληνικό το πρωί  με ενάμισι ευρώ για 5 συνεχόμενες ώρεςαί

 

Στό Ιλιον, φίλως,όχι στην πλατεία Εξαρχείων.

Τότε μόνο υπάρχει ενσυναίσθηση.

 

Ωραίος πάντως, έχω να το κάνω χρόνια όλο αυτό, από τότε που έφυγε η Φοίβη.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, trolley είπε

 

,όχι στην πλατεία Εξαρχείων.

η.

 

Εκεί να πας να πεις τις απόψης σου. Πάρκαρε τη Mercendes σου μπροστά, βγάλε το MAC σου με το κοστουμάκι και άρχισε να συζητάς. 🤣

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, cos_dr είπε

Εκεί να πας να πεις τις απόψης σου.

Καλά... κοίτα μη τσακωθείς με κανέναν στη λαϊκή σήμερα και σε βρούμε μέσα σε κανά θερμοκήπιο με μελιτζάνες στο Μαραθώνα (αν και λογικά, εσύ θα μένεις κάτω από την Καλλιδρομίου, έστω και έτσι περιπολούν κάτι Ντάτσουν).

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, trolley είπε

Καλά... κοίτα μη τσακωθείς με κανέναν στη λαϊκή σήμερα και σε βρούμε μέσα σε κανά θερμοκήπιο με μελιτζάνες στο Μαραθώνα (αν και λογικά, εσύ θα μένεις κάτω από την Καλλιδρομίου, έστω και έτσι περιπολούν κάτι Ντάτσουν).

Δε φοβάμαι εγώ να τσακωθώ γιατί είμαι δυνατός και έχω ψυχή. Εσύ φοβάσαι να τσακωθείς έξω γιατί είσαι αδύναμος και βραδυκίνητος🤣

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, cos_dr είπε

Εσύ φοβάσαι να τσακωθείς έξω γιατί είσαι αδύναμος και βραδυκίνητος🤣

 

Το να είσαι ευκίνητος βοηθάει όντως όταν σε κηνυγάνε οι πεπονάδες της Λαϊκής.Είναι ένας ειδικά (στη γωνία με τον πεζόδρομο) που δεν γουστάρει τα VST.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Εκεί να πας να πεις τις απόψης σου. Πάρκαρε τη Mercendes σου μπροστά, βγάλε το MAC σου με το κοστουμάκι και άρχισε να συζητάς. 🤣

 

Για πόσο ακόμα;

Σε 5-6 μήνες και αφτί ένα τεράστιο Airbnb θα είναι και θα γεμίσει ΝΤΙΝΤΙΔΕΣ και "νέες μανουλες" από τα ΒΠ...

Θα φτιάξουν πάντως ένα ΜΟΥΣΕΙΟ " τσίχλας στον εγκέφαλο" για να μπαίνει ο τουρίστας να γελάει....Ε να ενημερώνεται για το παρελθόν της περιοχής θέλω να πω 🤣

 

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου