Προς το περιεχόμενο

Aphrodite's Child - 666 (50th anniversary deluxe edition)


Waterfall-K

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
51 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Πες καμιά λεπτομέρεια ντε, Τι/Πως/Που/Γιατί?

Ήταν σε home studio που είχα πρόβα, ανθρώπου που ήταν φίλος με τον Βαγγέλη. Και βλέπω μια ντάνα CD του Βαγγέλη... ανοίγω και είναι όλα υπογεγραμμένα 😎

 

Τα τι, που, πώς... περιττεύουν.   😄

 

  • Like 2
  • Ευχαριστώ 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπερτιμημένη η υπογραφή. Έπρεπε να έχουμε όλοι μας δικαίωμα στην υπογραφή των διάσημων. Θα έδινα μέχρι και πέντε ευρώ.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, trolley είπε

Υπερτιμημένη η υπογραφή. Έπρεπε να έχουμε όλοι μας δικαίωμα στην υπογραφή των διάσημων. Θα έδινα μέχρι και πέντε ευρώ.

Αν έχει υπογράψει ο ίδιος, ο ΙΔΙΟΣ φυσικά, όχι αντίγραφα με υπογραφή του είναι ανεκτίμητα.

 Άλλο αυτό και άλλα τα άλλα που λες. Το άλλο είναι ΥΠΕΡΤΙΜΗΜΕΝΟ. Και φτιάχνεται με ένα περιτύλιγμα που προσπαθεί να προσδώσει συλλεκτική αξία για να τα πάρουν χοντρά. Να έχουν μεγάλο κέρδος.

 Αυτό λοιπόν το επίμαχο που συζητάμε για εμένα θα ήταν λογικό να μπορείς να το αποκτήσει κάποιος γύρω στα 34,99 € και να όχι να είναι τόσο υπερτιμημένο, περισσότερο μάλιστα από όσο υπερτιμημένο είναι ένα MONTAGE αντίστοιχα που πουλάει τη γιαγιά την AWM2 ως καινοτόμα. 🤣

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
7 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Αν έχει υπογράψει ο ίδιος, ο ΙΔΙΟΣ φυσικά, όχι αντίγραφα με υπογραφή του είναι ανεκτίμητα.

Εννοείται ότι τα είχε υπογράψει ο ίδιος... 

Και καθότι και εγώ "πυροβολημένος" με τον Παπαθανασίου, ήταν "κάπως" - πώς να το πω...- η αίσθηση. 😄 😎

ΥΓ: ΟΚ είναι οι υπερβολές των φανατικών οπαδών, μη δίνετε σημασία 😄  

  • Like 2

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 minutes ago, cos_dr said:

Αν έχει υπογράψει ο ίδιος, ο ΙΔΙΟΣ φυσικά, όχι αντίγραφα με υπογραφή του είναι ανεκτίμητα.

 Άλλο αυτό και άλλα τα άλλα που λες. Το άλλο είναι ΥΠΕΡΤΙΜΗΜΕΝΟ. Και φτιάχνεται με ένα περιτύλιγμα που προσπαθεί να προσδώσει συλλεκτική αξία για να τα πάρουν χοντρά. Να έχουν μεγάλο κέρδος.

 Αυτό λοιπόν το επίμαχο που συζητάμε για εμένα θα ήταν λογικό να μπορείς να το αποκτήσει κάποιος γύρω στα 34,99 € και να όχι να είναι τόσο υπερτιμημένο, περισσότερο μάλιστα από όσο υπερτιμημένο είναι ένα MONTAGE αντίστοιχα που πουλάει τη γιαγιά την AWM2 ως καινοτόμα. 🤣

ρε συ Κώστα, κάτσε σκέψου

δίσκος του 72 σε 8 καναλο.

Να γίνει 7.1, atmos, και δε συμμαζεύεται, remaster να γίνουν εκτυπώσεις, να βρεθεί υλικό, να γράψει κάποιος εκθέσεις ιδεων (με λεφτά όλα αυτά), να γίνουν φωτογραφήσεις, εκτυπώσεις πακέτα

Δεν είναι αυτά εύκολα, και δεν είναι τζάμπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Εννοείται ότι τα είχε υπογράψει ο ίδιος... 

Και καθότι και εγώ "πυροβολημένος" με τον Παπαθανασίου, ήταν "κάπως" - πώς να το πω...- η αίσθηση. 😄 😎

ΥΓ: ΟΚ είναι οι υπερβολές των φανατικών οπαδών, μη δίνετε σημασία 😄  

😲 Και δε βούτηξες δυο τρία και να αρχίσεις να τρέχεις ? 😲 Τι να πω.............

 

  • Χαχα 2

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, sultan of string είπε

ρε συ Κώστα, κάτσε σκέψου

δίσκος του 72 σε 8 καναλο.

Να γίνει 7.1, atmos, και δε συμμαζεύεται, remaster να γίνουν εκτυπώσεις, να βρεθεί υλικό, να γράψει κάποιος εκθέσεις ιδεων (με λεφτά όλα αυτά), να γίνουν φωτογραφήσεις, εκτυπώσεις πακέτα

Δεν είναι αυτά εύκολα, και δεν είναι τζάμπα

Είπα πόσο θα δώσω. Δε θα με πείσετε. Όλα αυτά που λέτε έγιναν εκεί που τα έχουν βγάλει από αλλού και πουλάνε έτοιμο υλικό που στην εποχή μας επεξεργάζεται για πλάκα. Λοιπον. Αν το είχαν τόσο όσο λέω θα το έπαιρνα και εγώ. Δε θέλουν? Θέλουν υπερτιμημένες αρπαχτές?

 To YouTube κερδίζει και οι πλατφόρμες. Το ίδιο έγινε και στα παιχνίδια και κλείνουν τα στούντιο και δουλεύουν οι προγραμματιστές σε γαλέρες.

 Εσείς λέγετε τα δικά σας. 😀 Δε με πείθετε εμένα για το συγκεκριμένο προϊόν και κανέναν άλλο με κοινή λογική. 🤣 Όποιος το πάρει με γεια του.

 Κάτσε να γυρίσω εγώ το Youtube να ακούσω τη δεύτερη μεριά του δίσκου. Το ακούω τόση ώρα και την έχω καταβρει. Τσαμπέ. Ποιος το μαμει το ATMOS. Έχω και ATMOS ενισχυτή στο χωριό. Θα περιμένω μπας και βγει κανα rip να το ακούσω μια φορά εκεί και τέρμα, που δεν τρελαίνομαι κιόλας.

 Εδώ τα παλιά ακούγονται μια χαρά. Να ναι καλά το topic, και δεν ήξερα τι να ακούσω σήμερα να σκοτώσω την ώρα μου που βαριόμουν να βγω έξω και βαριέμαι να ανοίξω και κανα πλήκτρο🤣

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, cos_dr said:

Είπα πόσο θα δώσω. Δε θα με πείσετε. Όλα αυτά που λέτε έγιναν εκεί που τα έχουν βγάλει από αλλού και πουλάνε έτοιμο υλικό που στην εποχή μας επεξεργάζεται για πλάκα. Λοιπον. Αν το είχαν τόσο όσο λέω θα το έπαιρνα και εγώ. Δε θέλουν? Θέλουν υπερτιμημένες αρπαχτές?

 To YouTube κερδίζει και οι πλατφόρμες. Το ίδιο έγινε και στα παιχνίδια και κλείνουν τα στούντιο και δουλεύουν οι προγραμματιστές σε γαλέρες.

 Εσείς λέγετε τα δικά σας. 😀 Δε με πείθετε εμένα για το συγκεκριμένο προϊόν και κανέναν άλλο με κοινή λογική. 🤣 Όποιος το πάρει με γεια του.

 Κάτσε να γυρίσω εγώ το Youtube να ακούσω τη δεύτερη μεριά του δίσκου. Το ακούω τόση ώρα και την έχω καταβρει. Τσαμπέ. Ποιος το μαμει το ATMOS. Έχω και ATMOS ενισχυτή στο χωριό. Θα περιμένω μπας και βγει κανα rip να το ακούσω μια φορά εκεί και τέρμα, που δεν τρελαίνομαι κιόλας.

 Εδώ τα παλιά ακούγονται μια χαρά. Να ναι καλά το topic, και δεν ήξερα τι να ακούσω σήμερα να σκοτώσω την ώρα μου που βαριόμουν να βγω έξω και βαριέμαι να ανοίξω και κανα πλήκτρο🤣

 

μωρε ο δίσκος μαμεί, 50τόσα χρόνια

αλλά έχεις άδικο.

Δεν γίνονται αυτά χωρίς κόπο και λεφτά.

Ακόμα και απο μισθωτούς μηχανικούς.

 

Εγω γαργαλιέμαι για το κουτί. Αν όμως έχει το άπειρο.

Μεσοβέζικες λύσεις όχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, sultan of string είπε

μωρε ο δίσκος μαμεί, 50τόσα χρόνια

αλλά έχεις άδικο.

Δεν γίνονται αυτά χωρίς κόπο και λεφτά.

Ακόμα και απο μισθωτούς μηχανικούς.

 

Εγω γαργαλιέμαι για το κουτί. Αν όμως έχει το άπειρο.

Μεσοβέζικες λύσεις όχι

Ασε, κ. Sultan of String την έχω καταβρεί τώρα μιλάμε, να σκοτώνω και να ακούω το δίσκο στα ηχεία τα edifier δυνατά.

 

  

 

 

 

Μιλάμε έχω μερακλώσει απίστευτα🤪

 Άντε, θα πιω μια μπυρίτσα και ας μου τις έχει κόψει ο γιατρός.🤣 Τραβιέται

 

 Γι αυτό λένε για αυτά τα πιο μοντέρνα τέτοια ηχεία στις κριτικές να τα ακούνε με τέτοιες παλιές παραγωγές.

  Το ζεις μιλάμε ακόμα και να ακούς παράλληλα με κάτι άλλο.

 

 Εμ, αυτά μας κάνουν εμάς τους τεχνολογιάκηδες με τις πλατφόρμες και τη νέα τεχνολογία. Γιατί να βγω βόλτα με φίλους να ακούω τις παπαριές τους 🤣 Εδω, αραχτός, Aphrodite's child τσαμπε 😀και noiz και παιχνίδι. Τρια σε ένα. Ολοκληρωμένα 🤣🤪 Και ούτε να σηκώνεσαι να αλλάζεις δίσκους, και CD, τίποτα. Θα κάτσω εδώ στη καρεκλάρα απόψε μέχρι να ανοίξω από κάτω 🤣

  • Like 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου