Προς το περιεχόμενο

Νέο Novation Launchkey MK4 49/61/25/mini key 25/37 keyboard


Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Αλλά θέλω να ξέρω την αγορά γιατί τα γουστάρω, γι αυτό παρακολουθώ τα πάντα, άσε που παίρνεις ιδέες.

Και έτσι πρέπει Κώστα αλλιώς μένεις πίσω και γίνεσαι δεινόσαυρος.

Το ίδιο μας είχε πει και ο Cayetano που ήταν δάσκαλος μου ότι παιδιά τελειώσατε ένα σχολείο τώρα αυτό δεν πάει να πει ότι θα σταματήσετε να κάνετε σχολεία όσο ασχολείστε με το studio και την τεχνολογία πάνω στην μουσική παραγωγή. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, foxxx είπε

Και έτσι πρέπει Κώστα αλλιώς μένεις πίσω και γίνεσαι δεινόσαυρος.

Το ίδιο μας είχε πει και ο Cayetano που ήταν δάσκαλος μου ότι παιδιά τελειώσατε ένα σχολείο τώρα αυτό δεν πάει να πει ότι θα σταματήσετε να κάνετε σχολεία όσο ασχολείστε με το studio και την τεχνολογία πάνω στην μουσική παραγωγή. 

Kοίτα, εγώ κάποια στιγμή έγινα ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ, έμαθα τα πάντα, μπορώ να παίξω και να ενορχηστρώσω τα πάντα και να διαβάσω τα πάντα και έτσι μπορώ να πάρω μια ιδέα ενός άλλου και να την αναπτύξω και έτσι κερδίζω χρόνο. 😀

 Πάντα έχεις να πάρεις κάτι. Πολλές φορές βλέπω βίντεο που μπορεί αυτά που λένε να είναι γνωστά, ή να τα λένε και λίγο υπερβολικά για να πουλήσουν στοχευμένα αλλά πάντα θα κάτσει να μάθω κάτι καινούργιο ή κάποιο shortcut. Και σου διατηρείται η όρεξη έτσι. Δεν είμαι ψώνιο, όχι, καθόλου 🤣

  • Συμφωνώ 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, cos_dr είπε

Kοίτα, εγώ κάποια στιγμή έγινα ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ, έμαθα τα πάντα, μπορώ να παίξω και να ενορχηστρώσω τα πάντα και να διαβάσω τα πάντα και έτσι μπορώ να πάρω μια ιδέα ενός άλλου και να την αναπτύξω και έτσι κερδίζω χρόνο. 😀

 Πάντα έχεις να πάρεις κάτι. Πολλές φορές βλέπω βίντεο που μπορεί αυτά που λένε να είναι γνωστά, ή να τα λένε και λίγο υπερβολικά για να πουλήσουν στοχευμένα αλλά πάντα θα κάτσει να μάθω κάτι καινούργιο ή κάποιο shortcut. Και σου διατηρείται η όρεξη έτσι. Δεν είμαι ψώνιο, όχι, καθόλου 🤣

Κώστα ασχολείσαι και δεν μένεις στα στάνταρ για αυτό.

Όσο για το τελευταίο έτσι είναι οι Αρτιστες ένα ψώνιο το έχουν 🤣

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, foxxx είπε

Κώστα ασχολείσαι και δεν μένεις στα στάνταρ για αυτό.

Όσο για το τελευταίο έτσι είναι οι Αρτιστες ένα ψώνιο το έχουν 🤣

Έχω τόσο υλικό που δεν έχω προλάβει να το δω ακόμα.Ακόμα και τα bundles που δίνουν με τα controllers, έχω τόσο υλικο που δεν έχω προλάβει. Με τα ηχεία μου έδωσαν software 1000 ευρώ και έχει πολύ καλό πράγμα μέσα

 Μπορεί να είναι η τιμή των controllers κάπως αλλά έχουμε πει, το συνοδευτικό software ιδιαίτερα αυτή τη δεκαετία τα κάνει πλήρη παραγωγικά εργαλεία, με ένα απλό pc και μια βασική κάρτα ήχου.  

  • Like 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου