Προς το περιεχόμενο

Οι OASIS επανενώνονται


Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Βρε φίλος, οι από κάτω ποιοι είναι; 🙄

Βλέπεις Josh Homme και Scott Reeder πιτσιρίκια, άρα? Kyuss

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 λεπτό πριν, Σπινθηροβόλος γάιδαρος είπε

Βλέπεις Josh Homme και Scott Reeder πιτσιρίκια, άρα? Kyuss

With all due respect προς τα αγόρια, βλέπω κάτι άγνωστους δι εμέ μαλλιάδες 😄 Δεν τους έχω παρακολουθήσει.

  • Χαχα 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

With all due respect προς τα αγόρια, βλέπω κάτι άγνωστους δι εμέ μαλλιάδες 😄 Δεν τους έχω παρακολουθήσει.

Δισκαρα!!

  • Συμφωνώ 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
8 λεπτά πριν, Giorgos rockstep είπε

Δισκαρα!!

Κακό δεν το λες σε καμία περίπτωση- το αντίθετο- απλά δεν έτυχε να έχω πολλά- πολλά με το stoner. 

 

ΥΓ: Όσο δε το ακούω, όλο και αυξάνεται η αίσθηση ότι κάποιος πέταξε στο μίξερ παλιούς Sabbath και Motorhead. Ωραίοι 😎

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Κακό δεν το λες σε καμία περίπτωση- το αντίθετο- απλά δεν έτυχε να έχω πολλά- πολλά με το stoner. 

 

ΥΓ: Όσο δε το ακούω, όλο και αυξάνεται η αίσθηση ότι κάποιος πέταξε στο μίξερ παλιούς Sabbath και Motorhead. Ωραίοι 😎

Και φωνάρα!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόπερσι σε ένα πεντάστερο resort - ξενοδοχείο στο νησί, λίγο αφού τελειώσαμε το λάιβ μας, έρχεται ο μπάρμαν (που δεν ήξερε γρι από ξένη μουσική) και μας ρωτάει ''ρε παιδιά, ξέρετε κανένα συγκρότημα ''Όαση ή κατι τέτοιο''?''... Του λέμε τι, Oasis εννοείς? Λέει ''Ναι, ναι, αυτούς, ήταν ένας από αυτούς, στο μπαρ, αλλά έφυγε τώρα'' 

(είχε πάει να του πάρει παραγγελία λέει, και του λέει μια γυναίκα που καθότααν διπλα του με αυστηρό ύφος ''do you know who this man is? He was in fuckin' Oasis''

 

Ούτε μάθαμε ποιος ήταν ούτε τίποτα... Oasis πάντως σίγουρα θα παίξαμε κατα την διάρκεια του λαιβ 🤣

 

 

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
5 λεπτά πριν, John Goumis είπε

και του λέει μια γυναίκα που καθότααν διπλα του με αυστηρό ύφος ''do you know who this man is? He was in fuckin' Oasis''

Ε, τώρα... πώς έκανε έτσι και αυτή; Δεν ήταν δα και η... Taylor Swift*

ΥΓ: Η TS πλέον έχει γίνει... coca- cola, πάει με όλα. 😄

  • Χαχα 2

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Ε, τώρα... πώς έκανε έτσι και αυτή; Δεν ήταν δα και η... Taylor Swift*

ΥΓ: Η TS πλέον έχει γίνει... coca- cola, πάει με όλα. 😄

Την άλλη βδομάδα θα είμαι Ρόδο, λες να πάρω καμιά Τέλε να κάμνω κανά γκεστ στου John το πεντάστερο, να τους παίξω κανά ΠΑΝΚ να σφυρίξει λήξη η τουριστική σεζόν? 🥳

Επεξεργασμένο από Σαμη Παραγκα
  • Like 1
  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
4 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Την άλλη βδομάδα θα είμαι Ρόδο, λες να πάρω καμιά Τέλε να κάμνω κανά γκεστ στου Λόρδου το πεντάστερο, να τους παίξω κανά ΠΑΝΚ να σφυρίξει λήξη η τουριστική σεζόν? 🥳

Σου έχω καλύτερο... Να πάει ο @John Goumis στον μπάρμαν και να του πει: Ρε συ ξέρεις ποιος είναι αυτός; Δεν ξέρεις; Ο Σάμη από τους Sammy and the Paraga 😎 

Να καεί το πελεκούδι λαίμαι...

  • Like 1
  • Χαχα 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, John Goumis είπε

''ρε παιδιά, ξέρετε κανένα συγκρότημα ''Όαση ή κατι τέτοιο''?''... Του λέμε τι, Oasis εννοείς? Λέει ''Ναι, ναι, αυτούς, ήταν ένας από αυτούς, στο μπαρ, αλλά έφυγε τώρα'' 

(είχε πάει να του πάρει παραγγελία λέει, και του λέει μια γυναίκα που καθότααν διπλα του με αυστηρό ύφος ''do you know who this man is? He was in fuckin' Oasis''

 

Ούτε μάθαμε ποιος ήταν ούτε τίποτα..

Προφανώς δεν ήταν κανένα απ' τα 2 αδέρφια αλλά κάποιο άλλο μέλος της μπάντας που δεν τους ξέρει κανένας

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου