Προς το περιεχόμενο

Οι OASIS επανενώνονται


Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, Superfunk είπε

ΑΦΤΟΣ ινε ο ΒΛΑΞ που τραγουδΑ, οι OASIS ιπαμε ειναι ο ΜΟΝΟΣ Gallagher που υπαρχει (ο NOEL) 

Αν παίξουν όπως πρέπει,θα είναι μία ωραία εμπειρία για κάποιον που θα βρεθεί σε μια συναυλία τους,λογο του ότι το συναυλιακό στυλ του συγκεκριμένου είδους είναι φτιαγμένο,έτσι ώστε να αναπτύσει μία διαδραστικότητα με το κοινό,το οποίο σε πολλά σημεία γίνετε μέρος δηλώνοντας την συμμετοχή του.

Ο "ηλίθιος" Gallagher είχε δίκιο,αλλά δέν ήξερε να το εξηγήσει.

Ολες οι μπάντες που γέμιζαν παρατεταμένα στάδια με κόσμο διέθεταν αυτό το χαρακτηριστικό,ανεξαιρέτως.

Αυτό γίνετε πρακτικά και σήμερα.

Αν κάποιος μπορεί να τραγουδήσει απο το πρώτο σου κομμάτι,μέχρι και το τελευταίο εύκολα,έχεις μία επιτυχημένη POPular μπάντα και εξασφαλισμένο κοινό για συναυλίες.

 

Εχω μία υποψία,οτι ακόμη και οι καυγάδες τους ήταν "θεμιτοί".

Απ την άλλη μεριά τώρα,6000 λίρες για αΥτΙ τΣι φΛώροΙ βρε Νικο δέν είναι πολλά?

150 λίρες περίπου λέει,έχει μόνο στο κοντάρι της σημαίας στα στάδια που θα παίζουν.

Μαζί με άλλους μαζί,οχι μόνος σου.

Ποιοί είναι,η βραζιλία του πελέ?

 

Επεξεργασμένο από MGs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, MGs είπε

την άλλη μεριά τώρα,6000 λίρες για αΥτΙ τΣι φΛώροΙ βρε Νικο δέν είναι πολλά?

6000 λίρες είναι πολλά ακόμα και για πριβέ συναΒλια του Nick Cave που είναι ο καλυτεροτερος του κοΖμου Έβερ.

 

Εγώ εχω άκρες όμως στο London θα μπω ΑΠΟ ΠΙΣΩ μπακσΤειΤζ και έτσιναΟυμε και ΤΖΑΜΠΑ φυσικά.

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Χαχα 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@MGs μη γελάς,θα σε βάλω και εσένα,ένα χιλιαρικακι θα με δωκεις μόνο και θα τρως τις δονήσεις από τα πεντε full stack Marshall του, ΜΟΝΑΔΙΚΟΥ Gallagher που υπάρχει, στα πέντε μέτρα.

ΔαιχομεκαικρυΦτονομιΖματαεχωκαιRevolut.

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Χαχα 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Superfunk είπε

Εγώ εχω άκρες όμως στο London θα μπω ΑΠΟ ΠΙΣΩ μπακσΤειΤζ και έτσιναΟυμε και ΤΖΑΜΠΑ φυσικά.

Ετσι το έκανε ένας στον Richard Ashcroft των Verve,του βούτηξε μιά κιθάρα και βγήκε ο άλλος με τις σαγιονάρες στα λονΤινα και τον έψαχνε.😂

Α ρε εγγλεζαρία!

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Superfunk είπε

ΔαιχομεκαικρυΦτονομιΖματαεχωκαιRevolut.

Για την ώρα Νικο ασχολούμε με την κρυπτο/οικονομία.Εχω μπεί στον λογαριασμό μου μετά την εξόφληση των μηνιαίων παγίων λογαριασμών που έχω και δέν βρίσκω τίποτα.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, MGs είπε

Απ την άλλη μεριά τώρα, 6000 λίρες για αΥτΙ τΣι φΛώροΙ βρε Νικο δέν είναι πολλά?

Και το ρωτάς?😳 Αρκεί να κάνεις τη μόνη αντικειμενική σύγκριση που μπορεί να γίνει και θα καταλάβεις πόσο overpriced είναι αυτά τα εισιτήρια! 

 

image.thumb.png.60185c2ad886d8012782f73a2d06d2f6.png

  • Χαχα 2

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
8 ώρες πριν, Superfunk είπε

Εγώ εχω άκρες όμως στο London θα μπω ΑΠΟ ΠΙΣΩ μπακσΤειΤζ και έτσιναΟυμε και ΤΖΑΜΠΑ φυσικά.

Σου έφεξε λαίμαι... Το αφεντικό τρελάθηκε και προσθέτει δύο gigs στο Londinium καθότι η ζήτηση είναι "phenomenal" - ξανά λαίμαι 😄

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Σου έφεξε λαίμαι... Το αφεντικό τρελάθηκε και προσθέτει δύο gigs στο Londinium καθότι η ζήτηση είναι "phenomenal" - ξανά λαίμαι 😄

Δεν μου έφεξε λαΙμε εγώ έχω άκρη τζάμπα,εδώ με βάζει τζάμπα σε ματς Tottenham -Arsenal στους Oasis θα κολλήσει; 😂

 

Για την ΠΛΕΜΠΑ 😅 πάντως να δεις που θα γίνουν τελικά ΔΕΚΑ shows στο Wembley...τόσο ΧΑΛΙΑ group είναι οι Oasis 😅

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 λεπτό πριν, Superfunk είπε

Για την ΠΛΕΜΠΑ 😅 πάντως να δεις που θα γίνουν τελικά ΔΕΚΑ shows στο Wembley...

Νομίζω ότι δεν θα ψάξω... σύννεφο για να πέσω μόλις το ανακοινώσουν 😄

Ήδη, εκεί που ξεκίνησε η δουλειά για μια αμιγώς βρετανική περιοδεία, ξεκίνησαν οι... ψίθυροι για ευρωπαϊκή περιοδεία. Και γιατί όχι, αφού είπαμε... Είναι πολλά τα λεφτά Γιάγκο 🤑

Απλά να κάτσουν φρόνιμα τα αδελφάκια για να μαζέψουν το χαρτί και μετά ας γίνουν απ' όσα χωριά θέλουν 😄

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου