Προς το περιεχόμενο

Η Taylor Swift είναι μεγαλύτερο όνομα από Beatles και Rolling Stones μαζί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
1 ώρα πριν, Σπινθηροβόλος γάιδαρος είπε

Επειδή όπως το γράφεις αφήνεις να εννοηθεί ότι ευθύνομαι εγώ για το προβοκατόρικο του πράγματος, να υπενθυμίσω ότι απλά έκανα μετάφραση των λεγομένων του Elliot. Και επειδή είσαι δημοσιογράφος καταλαβαίνεις τι και πως.

 

 Έφαγες το "εμπορικά" και άρχισαν οι γέροντες να το ρίχνουν στην... τέχνη 😄 Δεν σου ρίχνω ευθύνη. Εξάλλου είναι ο "απαραίτητος" τίτλος για να πάει το νήμα καμμιά 100αρα σελίδες- μιλώντας καθαρά δημοσιογραφικά (και "εμπορικα")

Μόλις τώρα, Terry RoscoeBeck5 είπε

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν ξερετε η εν λογω κοπελα το 2021 ξανακυκλοφορησε τα πρώτα της 6 άλμπουμς,  δηλαδή τα ξαναηχογραφησε απο την αρχη επειδη εληξε το συμβόλαιο με την πρώτη της εταιρεία και δεν της δινανε τα πληρη εκδοτικα δικαιωματα.

Τα αλμπουμς ξαναπουλησαν το ιδιο και παραπάνω και πλεον κανει ό,τι θελει ενω ο προηγουμενος ιδιοκτητης εμεινε με τον φαντη μπαστούνι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Γι αυτό έχει τα χάλια που έχει...😌

Εγώ δε συμφωνώ. Εγώ τα βλέπω μια χαρά τα πράγματα.

Εξαιρετικές παραγωγές, εξαιρετική μουσική, εξαιρετικές συναυλίες. 

Και εξαιρετικό το γεγονός πως επειδή δεν μου άρεσε να πηγαίνω ποτέ σε συναυλίες με φυσική παρουσία ανάμεσα σε κόσμο γιατί τους περισσότερους που πάνε τους μισώ και μόνο που τους βλέπω😀,,με την τεχνολογία και τις πλατφόρμες μπορώ να τις βλέπω δωρεάν με καλό ήχο και τις ανέσεις μου με όποιον ή όποια θέλω μαζί μου.

 

Η μουσική στα καλύτερά της, μεγαλύτερη διαδραστικότητα με τους καλλιτέχνες και περισσότερες δυνατότητες για κάποιον να ασχοληθεί επαγγελματικά, με τις αντίστοιχες δυσκολίες και δυστοκίες βέβαια, αλλά με περισσότερες δυνατότητες, ειδικότητες, επιλογές.

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Εξάλλου είναι ο "απαραίτητος" τίτλος για να πάει το νήμα καμμιά 100αρα σελίδες

Mέχρι 10 το κόβω και αν

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, cos_dr said:

Εγώ δε συμφωνώ. Εγώ τα βλέπω μια χαρά τα πράγματα.

Εξαιρετικές παραγωγές, εξαιρετική μουσική, εξαιρετικές συναυλίες. 

 

Δεν ξέρω για πόσο καιρό ακόμα θα μπορει κοσμος που δινει 5 ευρω το μηνα ή καθολου για να ακουει τα τραγουδια της να πληρωνει ξανα και ξανα 200 εως 1000 ευρω για να την βλεπει σε μια οθόνη μεσα σε μια αρενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Waterfall-K είπε

Αυτό είναι που με ανησυχεί...image.gif.848fe79dd1070370c3960be34a1795b7.gif

Εκατοντάδες χιλιάδες τα βλέπουν έτσι.

 Μάλλον οι περισσότεροι το βλέπουν έτσι.

 Και το ποιος έχει δίκιο δεν είναι βέβαια ποσοτικό αλλά δεν έπεται πως επειδή το βλέπει κάποιος έτσι, οι άλλοι έχουν πρόβλημα. Μπορεί να συμβαίνει και το αντίθετό. 😀

Γι αυτό επί της ευκαιρίας, αν κάποιος μπορεί να πάρει λίγο πιο τη σήψη των νεκρών θρύλων γιατί την οσφραίνομαι και μου προκαλεί δυσφορία🤣

 

Εντάξει βέβαια, δεν το εννοώ γιατί ακούω πολύ τους νεκρούς θρύλους, ίσως και περισσότερο, αλλά μου αρέσουν και τα άλλα και τεχνικά αλλά και από όλες τις απόψεις τα θεωρώ ανώτερα. Και με κάνουν να νιώθω και πιο νέος τώρα που σήπομαι και εγώ,. 🤣

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, sultan of string είπε

Δεν ξέρω για πόσο καιρό ακόμα θα μπορει κοσμος που δινει 5 ευρω το μηνα ή καθολου για να ακουει τα τραγουδια της να πληρωνει ξανα και ξανα 200 εως 1000 ευρω για να την βλεπει σε μια οθόνη μεσα σε μια αρενα

Κανείς δεν το ξέρει γι αυτό να απολαύσουμε αυτά που έχουμε.

 Ότι είναι να γίνει θα γίνει και η αγορά εξάλλου μπορεί να έχει στρεβλώσεις, αλλά τελικά καταφέρνει και αυτορρυθμίζεται.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Nekkon είπε

Ωχ... Την βλέπω να παίρνει μεταγραφή... 😅

 

Ο Φώτης με 25 χαρτιά την έχει κάνει...

Η Taylor με το ίδιο ποσό άντε να σου πει κάνα ρεφραίν.

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου