Προς το περιεχόμενο

Η Taylor Swift είναι μεγαλύτερο όνομα από Beatles και Rolling Stones μαζί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Άγιος είπε

Η Sia

Ποια είναι πάλι αυτή η Sia?🤔

 

 

Επεξεργασμένο από Waterfall-K

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Ποια είναι πάλυ αυτή η Sia?🤔

 

 

Αυτή με το Chandelier...κατά τη γνώμη μου το καλύτερο ποπ της δεκαετίας του 2010

kavagio for strings

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης, σίγουρα έχει διάρκεια. Δεν ήταν πυροτέχνημα που έκανε δύο δίσκους και αυτό. Από ταλέντο δεν με εντυπωσιάζει, αλλά αν πουλάει, και πουλάει επί σειρά ετών κάνει κάτι καλά. 

Το μόνο που με χαλάει είναι ότι παράτησε τον John Mayer. I mean, έλεος ρε παιδιά, κάντε καμία συνεργασία πρώτα να μείνει 

Never give up! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Άγιος είπε

Τα τραγούδια της φαίνεται να είναι αποτέλεσμα συνταγής μέτριου σίγουρου φαγητού για την πείνα, φωνούλα που δεν φαλτσάρει (δεν μπορώ να βρω καλύτερη φιλοφρόνηση) και από εμφάνιση τυπική κουκλίτσα.

 

Τώρα αυτό το κατάλαβες από το 5λεπτο που πόσταρα;

Μπράβο αντίληψη...

 

2 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Όπως το είπα, φλατ αλλά όχι ενοχλητική στα αυτιά. Τελειώνει το βίντεο και δεν θυμάσαι νότα. Οι fans της όμως φαντάζομαι θυμούνται (επικεντρώνονται στους) στίχους (όπως άλλωστε  η συντριπτική πλειονότητα των ακροατών), και αυτό είναι υπεραρκετό.

 

Έχω ακούσει γύρω στα 10 με 15 τραγούδια της.'Εχω παρακολουθήσει και στιγμιότυπα από συναυλίες της.Την έχω δει και σε κάποιες συνεντεύξεις της.

Από αυτά καταλαβαίνω ότι στο σύγχρονο σαβουρο-βασίλειο της pop,η Τaylor Swift λάμπει σαν το γκολ του Φώτη με τη Λανς.Είναι συνθέτης,στιχουργός,παραγωγός,με τεράστια φιλανθρωπική δράση και παραδόξως απόλυτα προσγειωμένη αναλογικά με το hype που τη συνοδεύει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Grey είπε

η Τaylor Swift λάμπει σαν το γκολ του Φώτη με τη Λανς

Ωχ... Την βλέπω να παίρνει μεταγραφή... 😅

Never give up! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου