Προς το περιεχόμενο

Η Taylor Swift είναι μεγαλύτερο όνομα από Beatles και Rolling Stones μαζί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

35 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Αλλά -καθότι ο τίτλος του νήματος είναι λίγο... προβοκατόρικος

Επειδή όπως το γράφεις αφήνεις να εννοηθεί ότι ευθύνομαι εγώ για το προβοκατόρικο του πράγματος, να υπενθυμίσω ότι απλά έκανα μετάφραση των λεγομένων του Elliot. Και επειδή είσαι δημοσιογράφος καταλαβαίνεις τι και πως.

Παράθεση

technically bigger than the Beatles and the Stones combined, at least commercially.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, trolley είπε

 

Είναι αυτό που λέει ο Πρόεδρος της Ένωσης Κεντρώων (συμμετοχή των εργαζομένων στα κέρδη των επιχειρήσεων).

Είπε τέτοια μαλακία ο πρόεδρος? Νόμιζα ότι τις είχα ακούσει όλες...🤔

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η επιτυχία ενός καλλιτέχνη δεν είναι πάντα πρακτικά μετρήσιμη.

Στη σύγχρονη εποχή δεν μπορούμε να αναφερθούμε π.χ. σε πωλήσεις δίσκων γιατί κανείς δεν αγοράζει πλέον.

 

Στην περίπτωση της Swift,πέρα από τις τρομακτικές εισπράξεις της Era Tour,δεν είναι δύσκολο να καταλάβει κανείς ότι μιλάμε για ένα φαινόμενο που όμοιο του δεν έχει υπάρξει ποτέ και αμφιβάλλω για το αν θα υπάρξει και στο μέλλον.Αρκεί να παρακολουθήσεις τα μεγάλα talk shows των Αμερικάνων,στην καρδιά του πράγματος δηλαδή,και αμέσως θα πάρεις χαμπάρι.

Δεν υπάρχει αυτή τη στιγμή αμερικανική μουσική βιομηχανία...Υπάρχει η Taylor Swift και οι υπόλοιποι.

 

Το αν την ακούμε εμείς ή όχι είναι παντελώς άσχετο με το γεγονός ότι το κορίτσι αυτό έχει ήδη αφήσει πίσω του τα μεγαλύτερα μουσικά ονόματα του πλανήτη...Ζώντα και μη.

Επεξεργασμένο από Grey
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Νόμιζα ότι τις είχα ακούσει όλες...🤔

 

Ούτε καν. Είμαι βέβαιος ότι ο μόνος με αυτό τον τίτλο, είμαι εγώ. :) :) :)

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, trolley είπε

 

Ούτε καν. Είμαι βέβαιος ότι ο μόνος με αυτό τον τίτλο, είμαι εγώ. :) :) :)

 

Είσαι μέλος της Ε.Κ.?😲

1 λεπτό πριν, Άγιος είπε

Μπορείτε να ποσταρετε το καλύτερο κομμάτι της να καταλάβω και εγώ περι τίνος πρόκειται?

Που να το βρούμε ωρέ Simon? Αφού δεν την ακούμε λέμε, ακόμα κι ο Samy δεν...

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Άγιος είπε

Μπορείτε να ποσταρετε το καλύτερο κομμάτι της να καταλάβω και εγώ περι τίνος πρόκειται?

 

Μόλις είπαμε ότι δεν την ακούμε και πολύ.😄

Τι προτάσεις θες να σου κάνουμε;

 

Any fucking way,δες αυτό για να πάρεις λίγο κλίμα...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Waterfall-K είπε

Είσαι μέλος της Ε.Κ.?😲

 

Ακούω ανελλειπώς τις εκπομπές του εις το Διαδίκτυον, μία μέρα ήταν και στην Χαλκίδα.

Περισσότερες λεπτομέρειες σε άλλο νήμα, εδώ μιλάμε για την Πρόεδρο με τα δίχρωμα μποτάκια (λεπτομέρεια πάνω της που λατρεύω).

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα τραγούδια της φαίνεται να είναι αποτέλεσμα συνταγής μέτριου σίγουρου φαγητού για την πείνα, φωνούλα που δεν φαλτσάρει (δεν μπορώ να βρω καλύτερη φιλοφρόνηση) και από εμφάνιση τυπική κουκλίτσα. Η Sia και η Gaga είναι κλάσεις ανώτερες σε όλα αλλά άλλης εποχής και αυτές σιγά σιγά. Δεν ξέρω τι της βρίσκουν

kavagio for strings

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, trolley είπε

Ακούω ανελλειπώς τις εκπομπές του εις το Διαδίκτυον

Χαρά στο κουράγιο σου...🙄

 

8 λεπτά πριν, Grey είπε

Any fucking way,δες αυτό για να πάρεις λίγο κλίμα...

 

 

Όπως το είπα, φλατ αλλά όχι ενοχλητική στα αυτιά. Τελειώνει το βίντεο και δεν θυμάσαι νότα. Οι fans της όμως φαντάζομαι θυμούνται (επικεντρώνονται στους) στίχους (όπως άλλωστε  η συντριπτική πλειονότητα των ακροατών), και αυτό είναι υπεραρκετό.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου