Προς το περιεχόμενο

Η Taylor Swift είναι μεγαλύτερο όνομα από Beatles και Rolling Stones μαζί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, noe13 είπε

Πάντως η δεξιά είναι σύμφωνα με τις φήμες ένα από τα πιο έξυπνα-πονηρά μυαλά της σοουμπιζ... Ειναι κ αυτό ένα ταλεντο

Όποιος την έχει παρακολουθήσει 5-10 φορές στη ζωή του, ακούγοντας τη να μιλάει και κυρίως, να ρωτάει, έχει αντίθετη άποψη.😆 Κι άσε τον κολλητό της τον Λαζόπουλο να λέει.

Για την πρώτη δεν χρειάζονται περισσότερα σχόλια.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Shelter είπε

Επισης η ίδια η T.S και η δημόσια εικόνα της τουλάχιστον, ειναι μια τύπισα που ενώ έχει όλα τα προσοντα να ειναι λ.χ endorser της Fender, brand ambassador κάποιου αρώματος, κεντρικό πρόσωπο μιας καμπάνιας ενός οικου μόδας ή μιας προεκλογικής εκστρατείας ενός υποψηφίου κλπ, αυτή τα γειώνει όλα αυτά και κάνει φιλανθρωπιες, και δείχνει να χειρίζεται με αρκετά διαφορετικό τρόπο τη δημόσια εικόνα της αντίθετα με το τραβηγμένα ακραίο lifestyle των μεγάλων stars της μουσικής και κινηματογραφικής βιομηχανίας (ενώ ξεκάθαρα εχει τη δυνατοτητα να έχει).  Και είναι ένα γυναικείο πρότυπο πολύ πιο επιθυμητό και προσβάσιμο στη μέση αμερικανίδα teenager που μπορει να βλέπει την Cardi B και την Doja Cat σαν φρίκουλα.

Παρεμπιπτόντως, αν και φυσικά η βιομηχανία την αβαντάρει αβέρτα, η ίδια δε μοιάζει για ζάβλακας/χάπατο που κάνει ότι του λένε.

 

To the point,λαίμαι.

Στην περίπτωση που δεν πρόκειται για πηγαίο υποκριτικό ταλέντο,η κοπελιά δείχνει αυτό ακριβώς.Σαν να γνωρίζει ότι σήμερα είναι και αύριο μπορεί όχι,αρνείται πεισματικά να ασχοληθεί με οτιδήποτε άλλο πέραν της μουσικής και του κοινού της και γράφει κανονικά στις ωοθήκες της τις απαιτήσεις του τρομακτικού σε πίεση αμερικάνικου star system.

 

Ε,συγνώμη κιόλας αλλά δεν θα την απαξιώσω επειδή δεν είναι του γούστου μου...Το οποίο γούστο μου σε τέτοια θέματα έχει τόση βαρύτητα όσο ο ΙSS.

 

Όλα τα υπόλοιπα είναι συμπλέγματα και προθέρμανση για το θεωρείο του Muppet Show.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Grey είπε

 

Στην περίπτωση που δεν πρόκειται για πηγαίο υποκριτικό ταλέντο,η κοπελιά δείχνει αυτό ακριβώς.

 

Δεν ξέρω αν ειναι πηγαίο υποκριτικό ταλέντο αλλά μια εμπλοκή με την οθόνη την έχει πάντως.

 

image.png.437fd14ba60af32b890e449c85c1a386.png

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, trolley είπε

ΟΛΕΣ ,ΜΑ ΟΛΕΣ, ΜΑ ΟΛΕΣ  φορές*, η διαφορά ανάμεσα στην επιτυχία και την αποτυχία είναι μόνο (ναι, μόνο) η εργατικότητα και μάλιστα πολύ απλά πράγματα όπως το να σηκωθείς εγκαίρως για να είσαι στην ώρα σου εκεί που πρέπει να είσαι.

 

ΚΣΕΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΔΙΟΡΘΩΣΕΣ ΜΕ ΑΣΤΕΡΙΣΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΡΚΕΙ

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, trolley είπε

Αυτά που γράφεις είναι κουτσομπολιό. Δεν τα ξέρεις πραγματικά.

Αυτό πως το ξέρεις? Μπορεί να έχω εσωτερική πληροφόρηση. 

Πέρα από αυτό, κάποιος που έχει παρακολουθήσει και τις δύο στις διάφορες εκπομπές που κατά καιρούς έκαναν/κάνουν, καταλαβαίνει με τι έχει να κάνει. Η μία επιβλήθηκε στο τάδε κανάλι επειδή τα είχε με τον μακαρίτη τον ιδιοκτήτη του, και η άλλη επειδή έγραφε στο φακό και έφερνε τρελά νούμερα τηλεθέασης (άρα πολλά έσοδα στο κανάλι) λόγω σωματικών προσόντων που τα έβγαζε φόρα παρτίδα κάθε μέρα. 

 

12 λεπτά πριν, trolley είπε

Έγραψα ότι με όλα τα υπόλοιπα να είναι ίδια, η εργατικότητα από μόνη της αρκεί να κάνει τη διαφορά ανάμεσα στον επιτυχημένο από τον αποτυχημένο.

Έγραψες "Μερικές φορές*, η διαφορά ανάμεσα στην επιτυχία και την αποτυχία είναι μόνο (ναι, μόνο) η εργατικότητα" και παρακάτω στον αστερίσκο "Διορθώνω... ΟΛΕΣ τις φορές". Το "όλα τα υπόλοιπα να είναι ίδια" έμεινε απ΄έξω.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Superfunk είπε

ΚΣΕΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΔΙΟΡΘΩΣΕΣ ΜΕ ΑΣΤΕΡΙΣΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΡΚΕΙ

 

Ναι, αλλά το αμφισβητούνΕ. Τι να κάμω ο ΑΙΡΜΩΣ;

 

8 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Μπορεί να έχω εσωτερική πληροφόρηση.

 

Τα 9/10 των Ελλήνων έχουμε εσωτερική πληροφόρηση για ΟΛΑ τα θέματα.

Περιέργως όμως, λέμε αυτά που λέει και ο Χίος (δεν εννοώ τίποτε πολιτικό, αναφέρομαι μόνο σε χαμηλού επιπέδου δημοσιογραφία). Άρα, μπορεί και να μην έχουμε τελικώς.

 

9 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Το "όλα τα υπόλοιπα να είναι ίδια" έμεινε απ΄έξω.

 

Τώρα ομως είναι ΜΕΣΑ. Οπότε τελικά συμφωνείς ή διαφωνείς;

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, trolley είπε

 

Δεν αντιλαμβάνομαι;

Αυτές τι είναι δηλαδή;

Είναι μια πολύ καλή παραγωγή το Sirens θα έλεγα. Και θέλω να μου δείξει κάποιος ποιος είναι αυτός που βάζει τρικλοποδιές στην καριέρα της Μαλεσκου και θα πάω να τον χαστουκίσω δυνατά τέσσερις φορές. Είμαι σίγουρος πως κάποιος της κάνει κακό. 👺😡

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, trolley είπε

Τα 9/10 των Ελλήνων έχουμε εσωτερική πληροφόρηση για ΟΛΑ τα θέματα.

Εγώ δεν έχω για όλα τα θέματα, έχω για ελάχιστα. Χίο δεν παρακολουθώ/διαβάζω, εκτός κι αν πέσει κάτι μπροστά μου κατά τύχη, στο youtube πχ. Πλάκα έχει.

Κάποια πράγματα τέλος πάντων δεν χρειάζονται εσωτερική πληροφόρηση, "χωριό που φαίνεται...".

 

4 λεπτά πριν, trolley είπε

Τώρα ομως είναι ΜΕΣΑ. Οπότε τελικά συμφωνείς ή διαφωνείς;

Τότε όμως ήταν ΕΞΩ, και σύμφωνα με αυτό απάντησα. Ας πούμε λοιπόν ότι συμφωνώ εν μέρει, μια και αυτό δεν γίνεται πάντα, και το ξέρεις. Αυτά τα περί "εργατικότητας" και "αξιοκρατίας" είναι ουτοπικά.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, cos_dr είπε

θέλω να μου δείξει κάποιος ποιος είναι αυτός που βάζει τρικλοποδιές στην καριέρα της Μαλεσκου

Αυτή είναι μια μέση κατάσταση, θα την κατέτασσα κάπου ανάμεσα στην Σπυροπούλου και τη Μενεγάκη...🤔

Πάρα πολύ καλή (να τη βλέπεις με τον ήχο στο mute😌)

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Αυτή είναι μια μέση κατάσταση, θα την κατέτασσα κάπου ανάμεσα στην Σπυροπούλου και τη Μενεγάκη...🤔

Πάρα πολύ καλή (να τη βλέπεις με τον ήχο στο mute😌)

Κάτι πρέπει να γίνει με αυτό το θέμα. Δεν μπορεί να της το κάνουν αυτό. Θα τον βρω αυτόν που της το κάνει και τον βάλω δεμένο να ακούει repeat τα μέτρα με τη φωνή στο τελευταίο κομμάτι που ανέβασα στο music του noiz για τιμωρία 🤣🤣. 🤣

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου