Προς το περιεχόμενο

Η Taylor Swift είναι μεγαλύτερο όνομα από Beatles και Rolling Stones μαζί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, trolley είπε

 

Υπάρχουν και άλλοι και τους τρώει το σκοτάδι.

 

Σκέπτομαι την Ashley Jana, που καταλήξαμε να την ξέρουμε στην Ελλάδα, επειδή ο ΣΚΑΙ είχε χρησιμοποιήσει ένα τραγούδι της για να φτιάξει το πρώτο τρέηλερ για την εκπομπή της τότε νεοφερμένης Ιωάννας Μαλέσκου (ακολουθεί σύνδεσμος, φοβερό τρέηλερ).

 

Η καριέρα της ως singer/songwriter δεν πήγε καθόλου καλά, αναγκάστηκε να ασχολείται με άλλα πράγματα, αλλά αν βάλετε να ακούσετε το Sirens με ακουστικά (ειδικά εσύ @cos_dr που καταλαβαίνεις από τέτοια), θα θέλετε καινούργιο καρμπυρατέρ από την ποιότητα της παραγωγής (της).

 

 

 

Θα το τιμήσω σε λίγο στην παραλία. Έχω σχετικά καλά ήαρμπαντς μαζί μου. 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, TakisB είπε

Τι είναι το κοινό για να εκπαιδευτεί ρε αδερφέ, καμιά αγέλη από λαμπραντόρ;

Ναι. 

 

3 λεπτά πριν, TakisB είπε

Γενικά παρατηρώ από τα διάφορα posts σου ότι το έχεις πολύ εύκολο να εκφραστείς εντελώς υποτιμητικά για οτιδήποτε ξεφεύγει από τα γούστα σου.

Συνήθως εκφράζομαι υποτιμητικά για κάποιες χοντρομαλακίες που ακούω, όχι για  οτιδήποτε ξεφεύγει από τα γούστα μου. Μάθε τη διαφορά.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Waterfall-K said:

Ναι. 

 

Συνήθως εκφράζομαι υποτιμητικά για κάποιες χοντρομαλακίες που ακούω, όχι για  οτιδήποτε ξεφεύγει από τα γούστα μου. Μάθε τη διαφορά.

Το πάνω statement αναιρεί το κάτω αλλά δεν υπάρχει λόγος να επιμείνω αφού την έχεις δει ΤΟΣΟ αυθεντία και μάλιστα χωρίς κανένα τεκμήριο (αν πούλαγε ελιτισμό ο Hans Zimmer ας πούμε, ε τι να πεις, μπορεί να το θεωρήσεις και λογικό). Τη συμβουλή μου στην έδωσα προηγουμένως, κάνε ό,τι καταλαβαίνεις από εκεί και πέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, trolley είπε

 

Υπάρχουν και άλλοι και τους τρώει το σκοτάδι.

 

Σκέπτομαι την Ashley Jana, που καταλήξαμε να την ξέρουμε στην Ελλάδα, επειδή ο ΣΚΑΙ είχε χρησιμοποιήσει ένα τραγούδι της για να φτιάξει το πρώτο τρέηλερ για την εκπομπή της τότε νεοφερμένης Ιωάννας Μαλέσκου (ακολουθεί σύνδεσμος, φοβερό τρέηλερ).

 

Η καριέρα της ως singer/songwriter δεν πήγε καθόλου καλά, αναγκάστηκε να ασχολείται με άλλα πράγματα, αλλά αν βάλετε να ακούσετε το Sirens με ακουστικά (ειδικά εσύ @cos_dr που καταλαβαίνεις από τέτοια), θα θέλετε καινούργιο καρμπυρατέρ από την ποιότητα της παραγωγής (της).

 

 

 

Το μονο αντιδοτο στη βαρεμάρα της εργασιακής ημέρας είναι να βλέπεις τη Μαλέσκου να κάνει μπαντιλικια με Alfa Romeo Spider!

 

Το sirens θα το ακούσω σπιτι αργότερα.

 

  • Like 1

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, trolley είπε

Μπορείς να πεις εσύ ένα δικό σου παράδειγμα

Θες και παράδειγμα? Γιατί? Έλειπες σε άλλο πλανήτη?😆

Έλα, πάρε δύο παραδείγματα, τοπικά.

 

image.thumb.png.d7ee5c51edddb95d8ad9893257a91e37.png

3 λεπτά πριν, TakisB είπε

Το πάνω statement αναιρεί το κάτω 

Αφού αυτό καταλαβαίνεις, δεν θα χάσω χρόνο να στο εξηγήσω.

 

5 λεπτά πριν, TakisB είπε

Τη συμβουλή μου στην έδωσα προηγουμένως

Η δική μου συμβουλή είναι να κρατήσεις τις συμβουλές για εκεί που σε παίρνει.

 

 

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, trolley είπε

 

Δεν αντιλαμβάνομαι;

Αυτές τι είναι δηλαδή;

Γλάστρες που πήραν εκπομπές, και όχι βέβαια γιατί ξημεροβραδιάζονταν στη "δουλειά". 

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Γλάστρες που πήραν εκπομπές, και όχι βέβαια γιατί ξημεροβραδιάζονταν στη "δουλειά". 

Πάντως η δεξιά είναι σύμφωνα με τις φήμες ένα από τα πιο έξυπνα-πονηρά μυαλά της σοουμπιζ... Ειναι κ αυτό ένα ταλεντο

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σα μιά μέτρια busker ακούγεται που γκρινιάζει κοπανώντας φίλντισένιες κιθάρες, πολύ μέτρια και πολύ βαρετή. Μαγκιά που "κατάφερε" να ταρπάζει τόσο χοντρά από χαζοβιόλες και χαζοβιόληδες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Γλάστρες που πήραν εκπομπές, και όχι βέβαια γιατί ξημεροβραδιάζονταν στη "δουλειά". 

 

Αυτά που γράφεις είναι κουτσομπολιό.

Δεν τα ξέρεις πραγματικά.

Αλλά αφήνοντας αυτό κατά μέρος, μάλλον δεν κατάλαβες τι έγραψα.

Έγραψα ότι με όλα τα υπόλοιπα να είναι ίδια, η εργατικότητα από μόνη της αρκεί να κάνει τη διαφορά ανάμεσα στον επιτυχημένο από τον αποτυχημένο.

Αυτό δε σημαίνει ότι η Μενεγάκη και ένας οικοδόμος μπορούν να ανταλλάξουν την εργατικότητά τους και να έχει ο ένας τα χρήματα του άλλου (εκτός αν μιλάμε για κάποιον εξίσου όμορφο και εξίσου έξυπνο (όπως επεσήμανε ο @noe13 οικοδόμο).

 

Επί τη ευκαιρία, η κοπέλα αριστερά ΔΕΝ έκανε καριέρα όπως την εννοούμε εδώ.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου