Προς το περιεχόμενο

Η Taylor Swift είναι μεγαλύτερο όνομα από Beatles και Rolling Stones μαζί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Υπάρχει και ένα οβίνδεο με τον Ίαν Κιγκοίλιαν που παρακαλάει τη Τέιλορ να τον προσλάβει για οδηγό σε φορτηγό, μπας και πάρει το μπόνους των 100 χιλιάρικων, αλλά κάποιος  χρήστης Cambia ths Kanithou έχει αγοράσει τα διακαιώματα και απαγορεύει την αναπαραγωγή του

 

για να μη με βρουν κε αιμενα με τιποτα τσιμενΔενια βατραχωπεδιλα στον εΒοϊκο ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι ΠΛΑΚΑ κανω για τον Τζαγγερ...ο ανθρωπος ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ τραγουδιστης (και μια χαρα τεχνικη εχει). Απλα οι κοπελιες που παρεΒαλα διπλα του ειναι απλα σε αλλη φωνητικη κατηγορια και πιστα ,γνωστη και ως ΤερατΩδες τραγουδιστριΕ 🤣

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, Superfunk said:

Απλα οι κοπελιες που παρεΒαλα διπλα του ειναι απλα σε αλλη φωνητικη κατηγορια και πιστα ,γνωστη και ως ΤερατΩδες τραγουδιστριΕ 🤣

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Superfunk είπε

ενταΞσι βαρεθηκε να τον ΤΑΠΩΝΟΥΝ (φωνητικα) τα ΤΕΡΑΤΑ και ειπε να ταπωσει  😆 και αυτος μια φορα καποιΑν   (μια και ακομα και αΦτος εχει καλυτερη φωνη τεχνικα απο την Taylor 😄)

 

 

 

 

 

image.png.1414e5ae27f6227d5e563aa3d50a6a06.png

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακολουθούν η Μάιλι Σάιρους και πλησιάζει επικίνδυνα η my personal favorite, Dua Lipa. Στο no2 σταθερά η Ariana Grande. ❤️

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά δεν μπορώ να αναγνωρίσω ούτε ένα τραγούδι της, σε αντίθεση με άλλες ποπ τραγουδίστριες όπως Miley Cyrus, Rihanna, Adele κτλ (τυχαία παραδείγματα).

 

Που μου φαίνεται περίεργο καθώς μιλάμε για το "πιο δημοφιλές όνομα στην μουσική στον πλανήτη αυτή τη στιγμή"... Μα να μην ξέρω ούτε ένα τραγούδι? Ούτε τις προαναφερθείσες τραγουδίστριες ακούω αλλά έχω φάει τα hits τους τόσο στην μάπα όταν πάω να πάρω τον καφέ μου, ή όταν πάω για ποτό ή όταν ακούω ραδιόφωνο στο αμάξι που τα σουξέ τους τα ξέρω πλέον απ' έξω και ανακατωτα. 

 

Δεν ψέγω την συγκεκριμένη καλλιτέχνιδα απλά μου φαίνεται ότι υπάρχει μια αναντιστοιχία μεταξύ της πραγματικότητας-καθημερινοτητας και του Ίντερνετ όπου το όνομα της συγκεκριμένης τραγουδίστριας πετάγεται κάθε τρεις και λίγο.

Επεξεργασμένο από John Goumis
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλο ένα δημιούργημα της μουσικής βιομηχανίας για να μαζέψει όλο το χρήμα με μετρίου βεληνεκούς καλλιτέχνες χτυπώντας ουσιαστικά μία αγορά οπού κανένα ανεξάρτητο ταλέντο δέν θα έμπαινε στον κόπο να ασχοληθεί,η να βρεί την χρηματοδότηση για τα προαπαιτούμενα(management/promotion/video/production).

Το ταλέντο,που ίσως υπάρχει,ίσως όχι και τόσο,δέν είναι το ζητούμενο σε αυτές τις περιπτώσεις γι αυτό και η διάρκεια στον χρόνο θα επαναφέρει τις όποιες ισορροπίες τόσο στο καλλιτεχνικό,όσο και στο οικονομικό κομμάτι.

 

Σήμερα με το που βγεί ο ήλιος,πάνω απο 10.000 π.χ φυσικά μέσα αποθήκευσης του πρώτου άλμπουμ π.χ τών Black Sabbath,RS,Beatles κ.α θα αγοραστούν η θα αλλάξουν χέρια σε όλον τον πλανήτη και αυτό συμβαίνει και θα συμβαίνει εις τον αιώνα των αιώνων,Αμήν.

Σε 5 χρόνια απο τώρα,δέν θα υπάρχει ουτε ένα ψηφιακό αρχείο της εν λόγο κυρίας στους προσωπικούς υπολογιστές των σημερινών θαυμαστών της,αφού θα έχουν περάσει στην φάση της ενηλικίωσης και θα χρειάζονται χώρο στον σκληρό δίσκο.

 

Το "όνομα" είναι κάτι που δέν περιλαμβάνει στιγμιοτυπικά δεδομένα,ακόμη και αν αυτό αφορά τα εισιτήρια και ιδίως αν αυτά παρουσιάζονται απο τις εταιρείες προώθησης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, cos_dr είπε

γι αυτό την έχουν,. Τη διάλεξαν και έχει αυτή την καριέρα γιατί είδαν τη φωτογραφία με τα βυζιά και έτσι ξεχώρισε από τις άλλες.

 

 https://sequential.com/karina-depiano/

 

https://www.karinadepiano.com/home-top

 

είναι άσχετη η κοπέλα. 🤣

Με αυτό το όνομα, δύο επιλογές καριέρας είχε, πληκτροφονιάς ή καλόγρια.

 

  • Συμφωνώ 1

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, kwstas79 είπε

Με αυτό το όνομα

Σιγά μην είναι αυτό το πραγματικό της όνομα. Θα το πίστευα αν δεν έπαιζε πλήκτρα.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Σιγά μην είναι αυτό το πραγματικό της όνομα. Θα το πίστευα αν δεν έπαιζε πλήκτρα.

Τι εννοείς Καταρράχτη ότι δεν είναι αυτό το πραγματικό της όνομα; DenSePiano.

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, John Goumis είπε

Δεν ψέγω την συγκεκριμένη καλλιτέχνιδα απλά μου φαίνεται ότι υπάρχει μια αναντιστοιχία μεταξύ της πραγματικότητας-καθημερινοτητας και του Ίντερνετ όπου το όνομα της συγκεκριμένης τραγουδίστριας πετάγεται κάθε τρεις και λίγο

 

Η επιτυχία της δεν είναι virtual, είναι πολύ πραγματική, μετρούμενη σε αριθμό εισιτηρίων. Στην ευρωπαϊκή περιοδεία της έγινε της πουτάνας το κάγκελο, υπάρχει ένα βίντεο στο ίντερνετ όπου ένας... λόφος με κοινό που ΔΕΝ μπόρεσε να μπει στο στάδιο, και με τον λόγο να απέχει καναδυό χιλιόμετρα από το χώρο της συναυλίας, να τραγουδάνε μαζί της σε πραγματικό χρόνο με ότι πιάνουν στον αέρα από μουσική.

 

Πέραν αυτού, και εγώ αισθάνομαι ακριβώς όπως και εσύ.

Επεξεργασμένο από trolley
  • Like 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου