Προς το περιεχόμενο

Γιατί υπάρχει τέτοια πτώση στην κατηγορία Music ???


sultan of string

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, gkourmoul1 είπε

Η γενική πτώση που έχει το φόρουμ σε όλες τις κατηγορίες (ειδικά σε κιθαριστικα θέματα, που ήταν και η ραχοκοκκαλιά του φόρουμ) έχει πάρει μπάλα και την κατηγορία music. Απο τους 30 «μόνιμους» που είχαμε, ανέβαζαν μουσική οι 10. Τώρα που μείναμε 5 όλοι κι όλοι, αντιλαμβάνεσαι τι υλικό θα ανεβαίνει…

Αυτό γιατί συνέβη το λύσαμε; Ή αλλιώς, πάντα συνέβαινε;

Never give up! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
4 λεπτά πριν, Nekkon είπε

Αυτό γιατί συνέβη το λύσαμε;;

Παντρεύτηκαν 😆

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, LK είπε

Επίσης να προσθέσω και έναν ακόμα λόγο,  που δεν ξέρω αν κάνει apply σε όλους,  αλλά σε εμένα ισχύει κατά κόρον. 

Όταν πατάω το "rec" , αρχίζουν να χτυπάνε τηλέφωνα,  κουδούνια,  e-mail και messenger...  😁

Πλάκα πλάκα,  σε βγάζει από το mood.

Όταν μπεις studio δεν θες αντιπερισπασμους....

Στο τελευταίο κομμάτι που έγραψα, διεκοπτα καθε λίγο και λιγάκι και μιλούσα με δουλειά και μέχρι και φώναζα εκνευρισμενος και πετούσα το bluetooth και συνέχιζα να γράφω σα να μη συμβαίνει τίποτα. Και ξαναδιεκοπτα. Έτσι κανω.😀 Τώρα με τα smartwatch δονείται και ο καρπος και βλέπω ποιος είναι και πατάω stop. Μιλάω και συνεχίζω. Αυτό θα πει Home Studio 🤣

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Μόλις τώρα, cos_dr είπε

Στο τελευταίο κομμάτι που έγραψα, διεκοπτα καθε λίγο και λιγάκι και μιλούσα με δουλειά και μέχρι και φώναζα εκνευρισμενος και πετούσα το bluetooth και συνέχιζα να γράφω σα να μη συμβαίνει τίποτα. Και ξαναδιεκοπτα. Έτσι κανω.😀 Τώρα με τα smartwatch δονείται και ο καρπος και βλέπω ποιος είναι και πατάω stop. Μιλάω και συνεχίζω. Αυτό θα πει Home Studio 🤣

Δεν φταίει το Home studio

Άλλώστε ΟΛΟΙ οι ΣΟΒΑΡΟΙ επαγγελματίας....home studio έχουν πλέον.

Για την ακρίβεια μου είναι αδιανόητο να είσαι επεγγαλματίας μουσικός και εν έτει 2024 να μην έχεις home studio.

Από τον Vince Gill μέχρι τον Steve Vai.

Άμα θέλω τα κλείνω όλα και δεν τρέχει τίποτα...

.....αλλά αν τα κλείσω όλα....δεν θα χω να φάω μετά.....😄

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, LK είπε

Δεν φταίει το Home studio

Άλλώστε ΟΛΟΙ οι ΣΟΒΑΡΟΙ επαγγελματίας....home studio έχουν πλέον.

Για την ακρίβεια μου είναι αδιανόητο να είσαι επεγγαλματίας μουσικός και εν έτει 2024 να μην έχεις home studio.

Από τον Vince Gill μέχρι τον Steve Vai.

Άμα θέλω τα κλείνω όλα και δεν τρέχει τίποτα...

.....αλλά αν τα κλείσω όλα....δεν θα χω να φάω μετά.....😄

 

Όλοι πάντα είχαν home studio. Χωρίς hone studio μουσικός δε γίνεσαι. Είτε επαγγελματίας είτε ερασιτέχνης. Και το διακόπτεις οπότε θες για να σηκώνεις το τηλέφωνο ή για μα σου φωνάζει η μάνα αν θα φας πατάτες. 🤣

 Home Studio. 

 Με τα VST έχεις Home Pro Studio. 😀

  • Χαχα 2

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, LK said:

Παντρεύτηκαν 😆

η κι όλας χώρισαν αλλά μάλλον δεν ήρθαν σε σένα γιατί πρόσφατα είδαν πολλές κιθάρες...🙃

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
7 λεπτά πριν, sultan of string είπε

η κι όλας χώρισαν αλλά μάλλον δεν ήρθαν σε σένα γιατί πρόσφατα είδαν πολλές κιθάρες...🙃

Δεν πειράζει,  όπου θέλουν να πάνε. 

Πάντως συνήθως μετά τον χωρισμό ξανά αρχίζουν το όργανο που παράτησαν και γράφονται γυμναστήριο 😄

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου