Προς το περιεχόμενο

Yamaha DX-7.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι σε λειτουργική κατάσταση? Μπαταρία έχεις αλλάξει? Τα πλήκτρα και τα "κουμπιά" παίζουν όλα? Οι έξοδοι ακούγονται? 

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Το περιμένω με open arms  😎

Mη στο στείλει έτσι, να το τσεκάρει πρώτα. Και όταν το πάρεις με το καλό, μη ξεχάσεις να το συνδέσεις σε κάποια εφέ, reverb καταρχάς και μετά ό,τι σου κάνει κέφι. Μιλάμε για synth του 1983, εποχή που synths με ενσωματωμένα εφέ ήταν σενάριο επιστημονικής φαντασίας.😛

 

 

Επεξεργασμένο από Waterfall-K

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
2 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Mη στο στείλει έτσι, να το τσεκάρει πρώτα. Και όταν το πάρεις με το καλό, μη ξεχάσεις να το συνδέσεις σε κάποια εφέ, reverb καταρχάς και μετά ό,τι σου κάνει κέφι. Μιλάμε για synth του 1983, εποχή που synths με ενσωματωμένα εφέ ήταν σενάριο επιστημονικής φαντασίας.😛

 

 

Βρε, αφού τα έχω ξανά πει... ντεκόρ στο σαλόνι στο θέλω 😄

  • Λυπάμαι 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Μόλις τώρα, Waterfall-K είπε

Ιεροσυλία...😒

Απωθημένο... 😄

Εξάλλου από Yamaha πλήκτρα έχουμε στοκάρει στο σαλόνι, Αλλά DX7 έχουμε - και θέλουμε (θέλω) για λόγους καθαρά συναισθηματικούς  😎

  • Like 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Terry RoscoeBeck5 είπε

Απωθημένο... 😄

Εξάλλου από Yamaha πλήκτρα έχουμε στοκάρει στο σαλόνι, Αλλά DX7 έχουμε - και θέλουμε (θέλω) για λόγους καθαρά συναισθηματικούς  😎

Περίεργες "ανάγκες" από έναν μπασίστα.😆 Όλα αυτά θα περίμενα να τα ακούσω από κάποιον πληκτρά. 

Τέσπα, όταν το "σεταρεις" στον τοίχο πάνω απ'το τζάκι να ποστάρεις φωτογραφίες.😎

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου