Προς το περιεχόμενο

Πως να προστατεύσετε τα projects στο DAWs σας για να ανοίγουν πάντα χωρίς θέματα


cos_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως Κατ/κτη, η επίκληση που κάνεις στην προσωπική σου ιστορία με την FM synthesis δεν έχει κάποια σημασία, διότι ποσώς έχει σημασία πόσο καιρό ασχολείσαι με το programming συνθετητών, όταν ο μόνος στον οποίο αναφέρεσαι για την όποια πρόοδό σου είσαι εσύ και μόνον εσύ. Αν είχες κάποιον δάσκαλο ή μέντορα μπορεί και να σε θεωρούσε "τα ζώα μου αργά", αλλά δεν θα το μάθουμε ποτέ.

 

Σόρυ που το υπενθυμίζω έτσι απότομα, αλλά έτσι είναι.


Και εγώ εδώ και είκοσι χρόνια "μαθαίνω Γερμανικά", αλλά αναφέρομαι μόνο σε 'μένα, οπότε μπορεί και να μην ξέρω τίποτε, if you know what i mean.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Μανώλης Χναράκης είπε

Πόλεμος με πολλά ...... ντεσιμπέλ !!!

ναι, πόλεμος της Texas Instruments AM3352 του Montage και των τριών μηχανών της δεκαετίας του 80 και μερικών DSP chips και 7,6 giga compressed sample rοm πόσα είναι με τον 5900X, το Studio One Pro και μια τεράστια συλλογή VST instruments και effects από τη NATIVE INSTRUMENTS , την SPECTRASONICS, την ΙΚ MULTIMEDIA, την plugin alliance, το SONAR το καημένο. Libraries ολόκληρων Terra και όλες τις virtual μηχανές σύνθεσης.

 

 Ο πόλεμος τελείωσε.

 Η μόδα έφερε τα αναλογικά πάλι στο προσκήνιο. 😀

  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, trolley είπε

Πάντως Κατ/κτη, η επίκληση που κάνεις στην προσωπική σου ιστορία με την FM synthesis δεν έχει κάποια σημασία, διότι ποσώς έχει σημασία πόσο καιρό ασχολείσαι με το programming συνθετητών, όταν ο μόνος στον οποίο αναφέρεσαι για την όποια πρόοδό σου είσαι εσύ και μόνον εσύ. Αν είχες κάποιον δάσκαλο ή μέντορα μπορεί και να σε θεωρούσε "τα ζώα μου αργά", αλλά δεν θα το μάθουμε ποτέ.

 

Σόρυ που το υπενθυμίζω έτσι απότομα, αλλά έτσι είναι.


Και εγώ εδώ και είκοσι χρόνια "μαθαίνω Γερμανικά", αλλά αναφέρομαι μόνο σε 'μένα, οπότε μπορεί και να μην ξέρω τίποτε, if you know what i mean.

Όταν βλέπω το Παναγιώτη και ''λυπάται'' τον Κατάρ-Κ, δεν ξεύρω, στραβώνω

Τι θες μάναμ? Να μιλήσουμε για ΑΠΛ?, για ντέφι?

 Το σίγουρο πάντως είναι και επειδή χρησιμοποιώ ντέφι, ΔΕΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Μανώλης Χναράκης είπε

Απλά τα εκφράζεις με δυνατό velocity και μεταξύ σας διακρίνω αυξημένο resonance. 😆

Το επίπεδο έκφρασής μου είναι πάντα ανάλογο του επιπέδου έκφρασης του άλλου.

 Είδατε τι έχει γράψει για εμένα?

 Πόσο με προσβάλλει και με απαξιώνει?

 Εγώ όταν γράφω δεν του επιτίθομαι προσωπικά ποτέ, αυτός όμως όταν το χάνει το κάνει και μάλιστα είναι εριστικός και προσβλητικός πολύ. Και είναι κρίμα πραγματικά γιατί είμαι μεγάλο ταλέντο και αφοσιωμένος συμφορουμίτης. Τι να κάνω, ω μεγάλε μας μέντορα. Θα κάνω ότι μου πεις εσύ.

  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, cos_dr είπε

ναι, πόλεμος της Texas Instruments AM3352 του Montage και των τριών μηχανών της δεκαετίας του 80 και μερικών DSP chips και 7,62

Δώσε εντολή και δεν θα μείνει ρουθούνι λαίμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Δώσε εντολή και δεν θα μείνει ρουθούνι λαίμαι

Όχι, θα φύγω από το forum. Δε θα γράφω. Αντίο σε όλους. Αντίο Σαμη.

 

 

  • Λυπάμαι 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψώνιο είσαι Cos, και κάποιος πρέπει να στο πει. "Εγώ, Εγώ, Εγώ..."  Έλεος, λυπήσου μας.🙏

Αρχίζω να σκέφτομαι σοβαρά να κάτσω να συλλέξω όλα αυτά τα απίθανα και αυτοαναφορικά που έχεις γράψει κατά καιρούς και να εκδώσω βιβλίο...σε 3 τόμους.

 

10 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Είδατε τι έχει γράψει για εμένα? Πόσο με προσβάλλει και με απαξιώνει?

Αν κάποιος απαξιώνει κάτι εδώ μέσα είσαι εσύ και η προσπάθεια απαξίωσης του hardware synth τομέα. Έχεις γεμίσει το pc σου με 1500 σπασμένα VST και την έχεις δει mega-composer/sound engineer/sound programmer κι εγώ δεν ξέρω τι άλλο. Και δεν φτάνει αυτό, έρχεσαι μέσα στην απύθμενη άγνοια σου και προσπαθείς με θράσος να απαξιώσεις τι? Το Montage M.🤢  Τι να σου πω ρε άνθρωπε...

 

Άντε κλειδώστε το θρεντ, δεν έχει νόημα να συνεχίζουμε.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Όχι, θα φύγω από το forum. Δε θα γράφω. Αντίο σε όλους. Αντίο Σαμη.

 

 

Μη το κάμνεις αυτό, δώσε εντολή και τον τσιμέντωσα χθες

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Waterfall-K είπε

Ψώνιο είσαι Cos, και κάποιος πρέπει να στο πει. "Εγώ, Εγώ, Εγώ..."  Έλεος, λυπήσου μας.🙏

Αρχίζω να σκέφτομαι σοβαρά να κάτσω να συλλέξω όλα αυτά τα απίθανα και αυτοαναφορικά που έχεις γράψει κατά καιρούς και να εκδώσω βιβλίο...σε 3 τόμους.

 

Αν κάποιος απαξιώνει κάτι εδώ μέσα είσαι εσύ και η προσπάθεια απαξίωσης του hardware synth τομέα. Έχεις γεμίσει το pc σου με 1500 σπασμένα VST και την έχεις δει mega-composer/sound engineer/sound programmer κι εγώ δεν ξέρω τι άλλο. Και δεν φτάνει αυτό, έρχεσαι μέσα στην απύθμενη άγνοια σου και προσπαθείς με θράσος να απαξιώσεις τι? Το Montage M.🤢  Τι να σου πω ρε άνθρωπε...

 

Άντε κλειδώστε το θρεντ, δεν έχει νόημα να συνεχίζουμε.

Θα δυσκολεύεσαι να αναπνεύσεις και θα λέω στον Mg πάτατον

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου