Προς το περιεχόμενο

Bazzar μουσικών οργάνων και εξοπλισμού.


Alexstratop

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους. Τελευταία έχω μια σκέψη για να διοργάνωσω ένα μπαζαρ για μεταχειρισμένα όργανα και εξοπλισμό μουσικής. Θα το ήθελα προσωπικά πολύ να υπάρχει ένα event- συνάντηση σε ένα χώρο που ότι καθόμαστε και βλέπουμε μέσω του noiz να μπορούμε να τα βρούμε κάπου μαζεμένα την ίδια στιγμή, να γνωριστούμε και πολλοι από εμάς ,και να μπορέσουμε να ανταλλάξουμε γνώμες αλλά και εξοπλισμούς. Δεν ξέρω αν έχει γίνει κάτι αντίστοιχο στο παρελθόν και αν έχει γίνει αν είχε επιτυχία , πάντως θα με ενδιέφερε πολύ η άποψη σας γιατί θα ήσασταν το βασικό κοινό. 

Επεξεργασμένο από Alexstratop
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχε κάνει το noiz σε ένα δυο μαζέματα, ένα στον ταύρο και ένα σε ένα στουντιο στην καλλιθέα σε μια από τις τρεις αίθουσες αν θυμάμαι καλά. Δε θυμάμαι και πως πήγε. Δεν είχα δώσει και σημασία προσωπικά. 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί όχι?

Εβαλα κάτω τα οικονομικά μου,εψαξα τιμές ατμοπλοικά,διαμονή και νομίζω οτί με παίρνει άλλη μία προσπάθεια να γνωρίσω τα μέλη του φόρουμ απο κοντά.

Στην τελευταία μου απόπειρα με είχαν 2 μέρες στην πρεσβεία μας στο ιράκ,με τον ενισχυτή και την κιθάρα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι,το imagine του Lennon και μετά το αγριολούλουδο του καζατζίδη.Τον Lennon δέν τον ήξεραν.

Λέω φέτος,επηρεασμένος απο τους ολυμπιακούς αγώνες,να καλύψω την απόσταση κολυμπώντας.

Εδώ οι άλλοι βουτάνε στα βρωμοπόταμα,εμείς με τα καταγάλανα νερά μας θα μασήσουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου