Προς το περιεχόμενο

RickenBacker 4003 vs Fender Jazz Bass Deluxe - (αισθητική προσέγγιση)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, LK είπε

Σοβαρά τώρα,  που θα κάτσεις να απολογηθείς; 

Άσε που όσο μια τονοσαλάτα στη Μύκονο κάνει 😆

Με γειά!

Το συγκεκριμένο είναι εικονικό όργανο αισθητικά σαν έργο τέχνης, αλλά και το έχουν χαιδέψει και ολίγοι σοβαροί παίχται. ΚΑΙ καλά να το πάρει και να το βάλει στο τοίχο αφού τα έχει τα φράγκα ο τύπος, αλλά επ ουδενί να μας τι λέει κιόλας πως μάτωσε δλδ, κάπου ΏΠΑ ρε φίλε, εσύ δεν πήρες αυθεντικά του 3χίλιαρου, πήρες Θωμά Ώπα ΛΑΙΜΑΙ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, SibLt είπε

Ξέρω ότι η κοινοποίηση της αγοράς ενός τόσο ακριβού οργάνου ακούγεται ως ύβρις, σε πολλούς στο forum

Δεν το έχω συναντήσει ούτε μια φορά αυτό. 

Αντιθέτως, σου εύχομαι να ειναι καλοπαικτο, να το χαρείς και στο χέρι και στο μάτι και στο σαλόνι και όπου αλλού θες.

Το δούλεψες, δεν το έκλεψες. 

Με γειές!

  • Like 1

Never give up! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, SibLt είπε

 

Ric2012.thumb.jpg.c994b4816a24a2a7f275e6829fab4175.jpg

 

Αυτοί οι κούκλοι οι Ζ πίσω να κοΖμούσανε το σαλόνι μου ρε φίλε...

Και να χωρούσανε

Never give up! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ βλέποντας αυτό το όργανο  σκεφτόμουνα ότι θα πρέπει να ακούγεται θεϊκά ή διαβολικά για να είναι τόσο διαδεδομένο, δεν μου πέρασε ποτέ από το μυαλό ότι κάποιος θα το αγόραζε για την εμφάνιση του... Έτσι που είναι... Πως είναι έτσι πρώτα απ' όλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
53 λεπτά πριν, SibLt είπε

1. Ξέρω ότι η κοινοποίηση της αγοράς ενός τόσο ακριβού οργάνου ακούγεται ως ύβρις, σε πολλούς στο forum. Έχω περάσει και εγώ πολλούς μήνες που τέλειωναν τα λεφτά πριν από τις μέρες του μήνα, και τους θυμάμαι ακόμα αρκετά έντονα. Μετά όμως από αρκετά χρόνια δουλειάς έχω πλέον την πολυτέλεια να πάρω και εγώ ένα Ric. 

😄

Κάνεις πλάκα τώρα... Αν αρχίσουμε να λέμε τα πόσα έχουμε σκάσει ο καθένας για το δικό του "one ring", θα πλακώσει η ΑΑΔΕ 🤑

Καλά έκανες και το πήρες. Το γούσταρες, είναι true love, δικό σου. 😎

  • Like 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

😄

Κάνεις πλάκα τώρα... Αν αρχίσουμε να λέμε τα πόσα έχουμε σκάσει ο καθένας για το δικό του "one ring", θα πλακώσει η ΑΑΔΕ 🤑

Καλά έκανες και το πήρες. Το γούσταρες, είναι true love, δικό σου. 😎

Αν κρίνουμε από εσένα, ένα ξέπλυμα με 5 χορδές πήρες φιλαράκι, αν δεν ήταν τα χεράκια σου, ούτε στο αποχωρητήριο δεν θα το έβαζα αυτό το μπάζο το ροσκομπέκη λαίμαι

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
4 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Αν κρίνουμε από εσένα, ένα ξέπλυμα με 5 χορδές πήρες φιλαράκι, αν δεν ήταν τα χεράκια σου, ούτε στο αποχωρητήριο δεν θα το έβαζα αυτό το μπάζο το ροσκομπέκη λαίμαι

 

Μάλιστα... μάλιστα... πλάκωσαν και οι ειδήμονες βλέπω 🧐

  • Χαχα 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα δλδ, να τα λαίμαι κι όλα, έχουμε το γεωπόνο που έχει αγοράσει όλο το κατιμά, μέχρι και Τέλε πήρε , αλλά , άμα έχεις να κάμνεις με άνθρωπες που ακούνε ΑΒΒΑ και Κατουράνε-Κατουράνε, τι να πιείς.

Κλάφτα Μπάμπη κλάφτα, ουτιδανοί

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Τώρα δλδ, να τα λαίμαι κι όλα, έχουμε το γεωπόνο που έχει αγοράσει όλο το κατιμά, μέχρι και Τέλε πήρε , αλλά , άμα έχεις να κάμνεις με άνθρωπες που ακούνε ΑΒΒΑ και Κατουράνε-Κατουράνε, τι να πιείς.

Κλάφτα Μπάμπη κλάφτα, ουτιδανοί

 

Την έδωσα. 

  • Λυπάμαι 1

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου