Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακοί Αγώνες - Παρίσι 2024 - Τελετή Έναρξης


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Άγιος είπε

Η Gaga είναι μουσικάρα και &*(νάρα

H Lady Gaga είναι πολύ τέλεια για να είναι αληθινή.

 Είναι κατασκεύασμα των ILLUMINATES

  brain-light-bulb-illuminates-3d-rendered-artificial-intelligence_9716988.webp.6de56564858bfded429b935dc7892057.webp

 

  • Like 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είδαμε ποίηση σε κίνηση.

Ας ξαναδούμε το βίντεο.

 

Σε ευχαριστούμε Παρίσι για τους πιο όμορφους Ολυμπιακούς Αγώνες της σύγχρονης εποχής.

Σε ευχαριστούμε Ευρώπη αν και μας φτωχοποίησες και δεν βγαίνουμε οι απλοί μεροκαματιάρηδες να πάμε να τους δούμε από κοντά.  Άλλα μας υποσχεθήκατε, ευημερία μας λέγατε και δε μας βγήκε και μας λέτε να λέμε πάλι καλά που έχουμε και 1 ευρώ στην άκρη να πάρουμε ένα αγγούρι με 90 λεπτά για να φάμε και να μας μείνει και για μια τσίχλα να μασουλάμε.

 Σας ευχαριστούμε που τα ΜΜΕ και οι δέκτες είναι φθηνά, σας ευχαριστούμε που μπορούμε να σας δούμε και ελεύθερα να αυνανιστούμεimage.gif.db80fb65de1b2f07321520e52cd67e91.gif. 😀

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, noe13 είπε

Scofield και μακλαφλιν? 

Οh Yes!😍💙

 

16 λεπτά πριν, noe13 είπε

Οι πεπερς γαμουν πάντως

Πριν πολλά χρόνια έκανα υπεράνθρωπες προσπάθειες να μου γίνουν αρεστοί. Πιο πολύ τη χάρη σε κάποιους φίλους έκανα δηλαδή που μου πρότειναν να ακούσω διάφορα άλμπουμς τους. "Τσέκαρε αυτό, γαμάει", "κατέβασε το άλλο, σκοτώνει", "αγόρασε εκείνο, θερίζει". Απίστευτο χάσιμο χρόνου, τόση φύρα μαζεμένη δύσκολα βρίσκει κανείς να ακούσει.🥱 

Η ύστατη προσπάθεια έγινε με το "Stadium Arcadium", εκεί ήταν που είπα το "ρε, άι γαμή..."😆
Αφού ξέρω ότι το Αμερικανικό ροκ είναι γενικώς άγευστο/άοσμο/ανέμπνευστο, τι θέλω και μπλέκω.😴
 

 

 

Επεξεργασμένο από Waterfall-K

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, cos_dr είπε

είδαμε ποίηση σε κίνηση.

Ας ξαναδούμε το βίντεο.

Άμα θες να δεις ποίηση κοίτα τον τελικό στο beach volley γυναικών μεταξύ Βραζιλίας-Καναδά και δώσε προσοχή στην ξανθιά του Καναδά

 

 canadas-brazilia-beach-volley-parisi-202

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Σπινθηροβόλος γάιδαρος είπε

Άμα θες να δεις ποίηση κοίτα τον τελικό στο beach volley γυναικών μεταξύ Βραζιλίας-Καναδά και δώσε προσοχή στην ξανθιά του Καναδά

 

 canadas-brazilia-beach-volley-parisi-202

Τα είδα κάποια, δεν πρόλαβα όλα, έχεις δίκιο φίλε μου.

 Ευτυχώς, που τα έχουμε διαθέσιμα όποτε θέλουμε. Μεγάλο πράγμα να μπορούμε να δούμε με την ησυχία μας.

 Έχεις δίκιο φίλε μου. Και σε ευχαριστώ για το υλικό που έδωσες. Έχουμε πολλά βράδια Αυγούστου ακόμα και είναι καλό θέμα. image.gif

  • Like 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου