Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακοί Αγώνες - Παρίσι 2024 - Τελετή Έναρξης


Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, trolley είπε

 

Πόσο μεγαλύτερη υπόληψη....;;; Είναι δέκα μέρες που μας έχουν ζαλίσει τα χίδια με καθημερινές ειδήσεις για το πως πήγε (και κυρίως πως ΔΕΝ πήγε) η ελληνική αντιπροσωπεία.... ΟΛΕΣ οι άλλες ειδήσεις (από το ότι η Σαντορίνη έχει γίνει Ινδία, μέχρι το ότι πάμε για δύο σκληρούς πολέμους) έχουν περάσει σε δεύτερη μοίρα... ΕΛΕΟΣ δηλαδή, η καφρίλα πρέπει να έχει κάποια όρια.... αλλά τάχα τα ίδια δεν κάνουν και στη Γιουροβίζιον... τώρα που το σκέπτομαι;

Αν η Γιουροβίζιον παρήγαγε μουσική που να ακούω και να παραδέχομαι δεν θα την υποβάθμιζα τόσο μπροστά στους Ολυμπιακούς, αλλά δεν παράγει. Από εκεί και πέρα η τηλεόραση είναι που κάνει όλες τις διοργανώσεις να μοιάζουν ίδιες, είναι αυτό το κουτσομπολίστικο ύφος με το οποίο αντιμετωπίζονται όλα τα θέματα, είναι φτηνιάρικο

kavagio for strings

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, trolley είπε

έχουν περάσει σε δεύτερη μοίρα...

Γιατί δε μας αγγίζουν εμάς. Έχουμε ιλιγγιώδη ανάπτυξη. Σήμερα πήρα τη σπανακόπιτα από 2,60 σε 2,80 και υπολόγισα πως επιβαρύνομαι 5 ευρώ το μήνα και άλλα 11 παραπάνω θα πληρώσω στο ρεύμα και νιώθω πως συμβάλλω και εγώ στις επενδύσεις. 🤣 Και είδα ένα ωραίο home studio που πουλάνε σε μαγαζί στην Αθήνα 657 ευρώ και δε θα το πάρω τελικά από το Thomman, θα το πάρω από τους δικούς μας γιατί θέλω να δείξω έμπρακτα πως είμαι πατριώτης. 🤣

  • Like 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Άγιος είπε

Από εκεί και πέρα η τηλεόραση είναι που κάνει όλες τις διοργανώσεις να μοιάζουν ίδιες, είναι αυτό το κουτσομπολίστικο ύφος με το οποίο αντιμετωπίζονται όλα τα θέματα, είναι φτηνιάρικο

 

Σωστά, αλλά δεν τα διοργανώνω εγώ αυτά τα events.

Η άμυνά μου είναι ότι δεν είμαι στο κοινό τους.

Απ' την άλλη, με ποιο ύφος περίμενες ότι θα αντιμετωπίζονται βρε Άγιος;

Με ύφος ειδικού; 

Ξέρεις πόσο αμελητέο είναι το ποσοστό των συμπολιτών σου που ξέρει οτιδήποτε εκτός από αυτά που σχετίζονται με τον βιοπορισμό του; Πόσο λίγοι ειδικοί υπάρχουν, για οποιοδήποτε θέμα;

Μοιραία, μόνο κουτσομπολιό μπορεί να υπάρχει - όπως το είπε και ο LK, χοντροί βλέπουν άλλους να αθλούνται.

ΚΑΙ;

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, trolley είπε

Αν ήμουν αρκετά έξυπνος δεν θα είχα εμπλακεί σε αυτή την αντιπαράθεση μαζί σου, οπότε μάλλον είμαι κουτός.

Ο διάλογος αποτελεί απο μόνος του δείγμα ανεπτυγμένης ευφυίας,ακόμη και αν δέν καταλήξει σε συμφωνία,η ξεφύγει καμιά φορά απο τα προκαθορισμένα πλαίσια.

Και οι 2 μια χαρά ευφυής ανθρώποι είστε.Μόνο οι ηλίθιοι συμφωνούν πάντα μεταξύ τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, cos_dr είπε

είδα ένα ωραίο home studio που πουλάνε σε μαγαζί στην Αθήνα 657 ευρώ 

Home studiio με €657? Από τι αποτελείται αυτό το studio? Δυο καρέκλες ψάθινες, ένα ξύλινο τραπεζάκι, ένα pc με CRT και Pentium 4, δυο Logitech ηχεία και ένα αρμόνιο Casio?🤔

  • Χαχα 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, cos_dr είπε

δε θα το πάρω τελικά από το Thomman, θα το πάρω από τους δικούς μας γιατί θέλω να δείξω έμπρακτα πως είμαι πατριώτης

 

Είμαι βέβαιος πως θα το πάρεις από εδώ για να πλακωθείς αν στο φέρουν χτυπημένο.

  • Χαχα 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Waterfall-K είπε

Home studiio με €657? Από τι αποτελείται αυτό το studio? Δυο καρέκλες ψάθινες, ένα ξύλινο τραπεζάκι, ένα pc με CRT και Pentium 4, δυο Logitech ηχεία και ένα αρμόνιο Casio?🤔

Ξέχασα να γράψω γραφείο.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Waterfall-K είπε

Ακριβό. Πάρε από ΙΚΕΑ.

Δεν έχει τον σχεδιασμό που θέλω στο IKEA

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου