Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακοί Αγώνες - Παρίσι 2024 - Τελετή Έναρξης


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
Μόλις τώρα, cos_dr είπε

Λέω αν έχεις κάτι ποτέ, αν πήγες σε κάποια σχολή.

 Γιατί πιστεύω όσο ελάχιστα σε γνωρίζω βέβαια, ως συμφορουμίτη πως αν έκανες θα σου άρεσε. Είναι άθλημα με πολλή στρατηγική, θα έλεγα πως είναι επιστήμη. Θα σου άρεσε σίγουρα και θα σου άλλαζε η γνώμη. 

Εσύ κράτα αυτό. 

Πήγα δεν πηγα, δεν έχει σημασία. 

Δεν θα χτυπούσα ΠΟΤΕ κανέναν,οπως προείπα.

Αν μπει κάποιος σπίτι μου έχω τη γνώση,  τα μέσα και το βασικότερο τη διάθεση....να τον αφήσω ανάπηρο....τουλάχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, LK είπε

Αν μπει κάποιος σπίτι μου έχω τη γνώση,

Κάνε ότι κοιμάσαι.

 

  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 λεπτό πριν, cos_dr είπε

Κάνε ότι κοιμάσαι.

 

Ελπίζω να μην συμβεί ποτέ αυτό (το να μπει κάποιος σπίτι μου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, LK είπε

Ελπίζω να μην συμβεί ποτέ αυτό (το να μπει κάποιος σπίτι μου).

Σε κανέναν να μη συμβεί, αν συμβεί όμως και εγώ θα τον γεμίσω τρύπες. Είμαι έτοιμος. Και όταν με δικάζουν θα κάνω επίθεση στους δικαστές! Θα πω!  ¨Εσεις! 'Ολοι σας, ταγοί και θεσμοί με φέρατε σε αυτη την κατάσταση!😡 Εσείς! Ακαδημαϊκοί, επιστήμονες, άνθρωποι των γραμμάτων και των τεχνών δεν μπορέσατε να μου παρέχετε μια κοινωνία να ζήσω εγώ και το παιδί μου με ασφάλεια και προοπτική. Και δε μου δώσατε άλλη επιλογή. Πάρα να υπερασπιστώ τον εαυτό μου, την οικογένειά μου και την περιουσία μου χρησιμοποιώντας το ταλέντο μου, τις γνώσεις μου για επιβίωση, για ατομική προστασία. Εγώ!" και θα στραφώ και στο ακροατήριο και θα πω. "Και εσείς τώρα αντί να σηκωθείτε πάνω και να φωνάξετε να με υπερασπιστείτε, να μου σταθείτε, παρακολουθείτε απαθείς! Καταδικάστε με! Εγώ είμαι αθώος και έκανα αυτό που πρέπει!"🤣

 

 

  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Σε κανέναν να μη συμβεί, αν συμβεί όμως και εγώ θα τον γεμίσω τρύπες. Είμαι έτοιμος. Και όταν με δικάζουν θα κάνω επίθεση στους δικαστές! Θα πω!  ¨Εσεις! 'Ολοι σας, ταγοί και θεσμοί με φέρατε σε αυτη την κατάσταση!😡 Εσείς! Ακαδημαϊκοί, επιστήμονες, άνθρωποι των γραμμάτων και των τεχνών δεν μπορέσατε να μου παρέχετε μια κοινωνία να ζήσω εγώ και το παιδί μου με ασφάλεια και προοπτική. Και δε μου δώσατε άλλη επιλογή. Πάρα να υπερασπιστώ τον εαυτό μου, την οικογένειά μου και την περιουσία μου χρησιμοποιώντας το ταλέντο μου, τις γνώσεις μου για επιβίωση, για ατομική προστασία. Εγώ!" και θα στραφώ και στο ακροατήριο και θα πω. "Και εσείς τώρα αντί να σηκωθείτε πάνω και να φωνάξετε να με υπερασπιστείτε, να μου σταθείτε, παρακολουθείτε απαθείς! Καταδικάστε με! Εγώ είμαι αθώος και έκανα αυτό που πρέπει!"🤣

 

 

Σαν να το παρακολούθησα από το ακροατήριο είναι η περιγραφή

kavagio for strings

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Άγιος είπε

Σαν να το παρακολούθησα από το ακροατήριο είναι η περιγραφή

Και τι έκανες. Ξεσηκώθηκες ή δε μίλησες? Να ξεσηκωθούμε όλοι! Μόνο έτσι θα πετύχουμε καλύτερες συνθήκες στην εργασία και τη ζωή.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Και τι έκανες. Ξεσηκώθηκες ή δε μίλησες? Να ξεσηκωθούμε όλοι! Μόνο έτσι θα πετύχουμε καλύτερες συνθήκες στην εργασία και τη ζωή.

ξεσηκώθηκα, ζήτησα να πάρω εγώ το λόγο

kavagio for strings

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Τσούκου - τσούκου βουτήξαμε δύο χάλκινα στην κωπηλασία. 😎

πολύ λίγα. Αν δίναμε περισσότερα λεφτά στους αθλητές από ότι στους κουμπάρους θα πηγαίναμε καλύτερα. Όχι να τα λαίμαι κι αφτά. Βέβαια τώρα έχουμε να επιδοτήσουμε τη ΔΕΗ. Όλα αυτά τα χρόνια είχαμε να επιλέξουμε. Η μετάλλια ή να ενισχύσουμε κουμπάρους και νοικοκυριά. 🤣

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου