Προς το περιεχόμενο

Έγιναν... συμπέθεροι - "Γάμος" γνωστών βρετανικών super group


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

OK, γάμος έγινε πράγματι και τα "εμπλεκόμενα" group είναι όντως μεγαδιαστάσεων- το ένα φυσικά είναι στην κατηγορία "μύθος". 

Ποιοι διάσημοι (διασημότατοι δηλαδή) γεροντάρες έγιναν συμπέθεροι; 

Όλες οι απορίες λύνονται με το αποκλειστικό φωτογραφικό υλικό που έχει στην κατοχή του το Noiz.gr 😎

 

 

Γάμος.jpg

Γαμος1.jpg

  • Like 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
2 λεπτά πριν, Άγιος είπε

Αν δεν αναφέρεις ονόματα μην περιμένεις να τους αναγνωρίσω από τις φωτογραφίες...

Κάνεις πλάκα... Κάνουν "μπαμ" οι συμπέθεροι, ιδιαίτερα ο ένας 😄

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Κάνεις πλάκα... Κάνουν "μπαμ" οι συμπέθεροι, ιδιαίτερα ο ένας 😄

Είμαι μουσικόφιλος της εποχής του cd και του mp3, πολλά συγκροτήματα που άκουγα πολύ κατά καιρούς δεν θα τα αναγνώριζα αν μου έδειχνες ξεκάρφωτες φωτογραφίες τους, πόσο μάλλον συγκροτήματα που δεν άκουγα... Δεν ήμουνα ποτέ το κους κους, δεν παρακολουθούσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Μόλις τώρα, Άγιος είπε

Είμαι μουσικόφιλος της εποχής του cd και του mp3, πολλά συγκροτήματα που άκουγα πολύ κατά καιρούς δεν θα τα αναγνώριζα αν μου έδειχνες ξεκάρφωτες φωτογραφίες τους, πόσο μάλλον συγκροτήματα που δεν άκουγα... Δεν ήμουνα ποτέ το κους κους, δεν παρακολουθούσα

Σεβαστό...

Πάντως μόλις κάποιος αναφέρει τα ονόματα θα πεις "ααααα...»

ΥΓ: Νομίζω ότι ακούς και τα δύο συγκροτήματα.

ΥΓ1: Άντε κάποιος eagle eye να μας πει ποιοι είναι οι διασημότατοι γεροντάρες που πάντρεψαν τα παιδιά τους...

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπρεπε να κάνω google τη φωτογραφία για να καταλάβω ότι ο άλλος είναι ο Steve Harris. Με άλλα λόγια, η εικόνα που έχουμε για διάφορους ροκ σταρς, έχει μείνει αρκετά χρόνια στο παρελθόν.

  • Like 1

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Σεβαστό...

Πάντως μόλις κάποιος αναφέρει τα ονόματα θα πεις "ααααα...»

ΥΓ: Νομίζω ότι ακούς και τα δύο συγκροτήματα.

ΥΓ1: Άντε κάποιος eagle eye να μας πει ποιοι είναι οι διασημότατοι γεροντάρες που πάντρεψαν τα παιδιά τους...

 Και οι Iron Maiden και οι Rolling Stones έχουν μερικά πολύ καλά κομμάτια αλλά δεν μπορώ να πω ότι άκουγα συχνά κανένα από τους δυο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Άγιος είπε

 Και οι Iron Maiden και οι Rolling Stones έχουν μερικά πολύ καλά κομμάτια αλλά δεν μπορώ να πω ότι άκουγα συχνά κανένα από τους δυο

Εγώ δεν άκουγα ποτέ κανένα από τα δύο, αλλά οι RS σαν celebrities που (κυρίως) είναι, φατσικά τους ξέρουν και οι πέτρες.😌

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου