Προς το περιεχόμενο

Είναι το μπάσο Rickenbacker το ασχημότερο αντικείμενο που κατασκευάστηκε ποτέ?


Είναι το μπάσο Rickenbacker το ασχημότερο αντικείμενο που κατασκευάστηκε ποτέ?  

27 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Είναι το μπάσο Rickenbacker το ασχημότερο αντικείμενο (συμπεριλαμβανόμενων όλων των ειδών τα αντικείμενα, κανάτες, καζανάκια, παντόφλες) που κατασκευάστηκε ποτέ?



Προτεινόμενες αναρτήσεις

BMW C1, Fiat Multipla, Epiphone U.S. map, μη το κουράζουμε Άγιε. Ελάτε πάλι το Σεπτέμβρη.

 

(εκτός αν η εκκλησία τιμά τη μνήμη σας από τώρα έως αρχές Σεπτέμβρη και έχετε καμία πανήγυρη με κλαρίνα, σουβλάκια και λοιπά, στην οποία περίπτωση θα έρθουμε εμείς)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, ECC803s είπε

BMW C1, Fiat Multipla, Epiphone U.S. map, μη το κουράζουμε Άγιε. Ελάτε πάλι το Σεπτέμβρη.

 

(εκτός αν η εκκλησία τιμά τη μνήμη σας από τώρα έως αρχές Σεπτέμβρη και έχετε καμία πανήγυρη με κλαρίνα, σουβλάκια και λοιπά, στην οποία περίπτωση θα έρθουμε εμείς)

Εξαιρετικά τα παραδείγματα σου αν και το BMW C1 είναι άσχημο για λόγους, θέλουν να πετύχουν κάτι πρακτικό που ταυτόχρονα είναι και άσχημο, θα το εκτιμούσαμε όλοι χειμώνα με βροχή μέσα στην κίνηση...

 

Το Rickenbacker δεν ξέρω αν είναι το ασχημότερο είναι πάντως εκεί ψηλά μαζί με αυτά

 

 

!!! edit: Χτύπα ξύλο δεν τιμάται η μνήμη μου αφού ζω και βασιλεύω... είμαι αυτοανακηρυχθέντας δεν έχω ανάγκη κανένα να με ανακηρύξει. Δεν τους έχω ρωτήσει αλλά οι πιθανότητες είναι να μην με αναγνωρίζει η εκκλησία

Επεξεργασμένο από Άγιος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, kwstas79 είπε

Είναι ελάχιστα πιό όμορφο από πρετσίτζωον.

Άλλωστε η Fender -εξαιρουμένων μερικών πολύ συγκεκριμένων μοντέλων stratocaster- είναι μια φσίτ μπόινγκ εταιρεία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Waterfall-K είπε

Τους συγχωρούμε. Ουδείς τέλειος...😌🥰

Αυτό που παίζει τώρα είναι πολύ πιο άσχημο απ' το ρικ 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Σπινθηροβόλος γάιδαρος είπε

Αυτό που παίζει τώρα είναι πολύ πιο άσχημο απ' το ρικ 😄

Ριξ'του ένα τηλ. αύριο το πρωί, και πες του ότι σου τον πρότεινα εγώ. θα σου κάνει πολύ καλή τιμή...😌

 

image.png.0a25077bff643f19fd115030797f169b.png

  • Μπερδεύτηκα 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Ριξ'του ένα τηλ. αύριο το πρωί, και πες του ότι σου τον πρότεινα εγώ. θα σου κάνει πολύ καλή τιμή...😌

 

image.png.0a25077bff643f19fd115030797f169b.png

Δεν καταλαβαίνω το ειρωνικό ποστ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον παρεξήγησα τη φράση σου "Αυτό που παίζει τώρα είναι πολύ πιο άσχημο απ' το ρικ".

Τώρα που το ξαναβλέπω φαντάζομαι εννοούσες το τωρινό του μπάσο, ενώ εγώ το εξέλαβα σαν σπόντα στη μουσική που παίζει.😁

Αν είναι έτσι, Mea Culpa.😌

 

image.thumb.jpeg.0c9661dac9f0ee4ef2d3fad84dbaacf4.jpeg

  • Ευχαριστώ 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου